Собаки! :)

Тема у розділі 'У світі тварин', створена користувачем terRen, 12 вер 2014.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    До мене, в то подвір’я де я тимчасово мешкаю, провадився ходити собака. Чий- невідомо, порода - двортер'єр, але ошийник, якийсь клапоть ремня, мав. Спочатку тікав при моїй появі, але кістки і куски м’яса з’їдав. Потім перестав боятись, але близько не підходив. Тепер зустрічає, коли я повертаюсь. Бере з руки. Шкоди не робить. Іноді вночі гавкає. А от де вештається цілими днями - загадка...
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    [​IMG][​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    [​IMG][​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. VeraNic

    VeraNic New Member

    Хто знає, від чого у собаки (амер. бульдог) часто після їжі гикавка (ікання) починається?
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Не факт, але пробуйте давати запивати

    /це я по собі :blush: суджу/
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Оце так терпіння о_О
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    То не терпіння)
    То тверезий і критичний підхід до ситуації.

    Виноград був, є і буде, а відносини з сусідом можна було зіпсути назавжди;
     
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я там далі про кота і курчат дочитала. То в чому різниця? Курчата теж ще будуть, а з хазяїном кота стосунки зіпсовані.
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    - з хазяїном кота стосунки зовсім не зіпсовані.

    от, в іншій темі я про те згадав #706
    До речі, то цей сусід мені презентував ріг цапа для люльок /якщо Ви читали тему про цигарки/

    А тоді, коли кота не стало, сусід прямо спитав
    - ти в кота стріляв?
    - стріляв, а що було робити?
    - все нормально

    Сусід мисливець, він знає, що коли кіт почав носити курятка додому на поріг, то він не зупиниться, поки всіх не поносить.

    Та й курятник нормально обгороджений, сітка під два метри, а низом натягнута ще й будівельна сітка. На фотці це видно #936

    Коту закони не писані. Це нормально, кіт є кіт. Але за все треба відповідати, і коту також;

    зі

    до речі, подібна історія була з сорокою. Я на неї полював кілька місяців. Якщо цікавить - маякніть, розповім.
    Хоча хвалитися нема дуже чим :blush: - вбивати це не геройство, та й не така аж необхідність /хоча ця сорока виложила рівненько в борозні півтори десятка породистих курчат. Просто прокусувала шию і все. Ну, я тоді і придбав пневм. ружжо і пістоль і охота почалася. Сім місяців ми з нею ганяли один одного.
    Напевне, є ще в генах первісний азарт.

    ззі

    і маю час, то ще скажу кілька слів.

    Наш пес якось зірвався з ланцюга, а жили ми на новобудовах, тоді парканів ще не було. То на сусідній вулиці він задушив 10+ курчат і качат. Ми відкупляли)
     
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я так розумію Ви вже розповіли :)))

    Отут я не погоджусь. У мене дуже багато котів було, з самого малку, то ж я про них дещо знаю. Кіт хоч і має норовливий характер, але виховується.
    Наш теперішній теж мисливець, хоч і з квартири не виходив ніколи, хіба що двічі з вікна, випадково. Він з балкона кажанів ловив, з вікна пташок багато різних, що пролітали близько, колись підскочив аж до стелі, хоча секунду тому мирно спав у ковдрі, але ж крізь сон почув, як кажан у кімнату через вікно залетів і перехопив під стелею блискавично. І він не просто ловить, він їсть свою здобич, дуже ласий до крові і сирого м'яса, аж очі горять. Але мишей, що ми вдома завели (шиншили та пісчаний бурундук), йому суворо заборонили чіпати. За вухо відтягли і наказали, що не можна, бо буде битий. То він і не ліз до кліток ніколи. І шиншили скільки разів малих приводили. Котові нічого не варто було тих малих пазурем зачепити і вітягти крізь грати. Але не чіпав!
    Була раніше історія, коли донька була ще 4-ри річною, він сперечався з нею, щоб вона його не тягала, та все в обличча цілив. Так я одного разу так його капцем відлупцювала, що він із донькою дружить і досі, що б вона з ним не робила.
    А десь рік тому нам набридло за ним лоток прибирати і вирішили перевчити його, щоб не в лотку грібся, а на унітаз ходив, щоб можна було тільки натиснути на кнопку і змити (бачили в ютубі, що такі коти бувають). І що ви думаєте - перевчили. Хоча він давно вже не кошеня, більше 10-ти років йому - поважний вік. Тепер не нарадуємося, бо так зручно і запаху зовсім не стало, як буває, коли заходиш після роботи і розумієш, що давно нікому було лоток почистити.

    От я й кажу - рушницею відвадити й дурень зможе. А от словом та вихованням - це вищий пілотаж. ;)
    Гарний двір у Вас, хазяйський :good:
    Я ніколи не жила у власному дворі, мабуть теж відповідала б за власних собак, як би щось утнули у сусідів. Але ж кажуть, що саме ті собаки, що на цепку сидять можуть від того з'їхати з глузду і наробити лиха. Кілька днів тому у новинах показували одного такого собаку, роками сидів на цепку і зрештою задер хазяйку рідну на смерть.
    P.S. а що за пес у Вас, великий?
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Все уже сказано до нас (с)
    Легко шукати, якщо знаєш де лежить;

    Gyppsy, 26 кві 2020
    #43

    зі

    @Latana Royal, а Ви форум читаєте?
     
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Та колись усе читала, а тепер не встигаю й заходити. Час - найцінніший ресурс, бо невідновлювальний, тому доводиться розставляти приоритети, на що його витрачати.
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Рекомендуєте, щоб я словом та вихованням перевиховував сусідського кота і сороку?)))
    Може ще й тотого @NorthWind ласкою і теплом огорнути?;

    Є ситуації, коли надійне ружжо з хорошою оптикою - найкращий вихователь ;
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ви кудись поспішаєте?
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Тепер уважніше перечитав, бо вночі спросоння не все вловив.
    Тому навздогін за тамтим дописом;

    Закрити кота в чотирьох стінах, без права навіть на прогулянку /котре є навіть у тюрмі;/ і зайнятися його вихованням - це ніякий не вищий пілотаж. Навіть не нижчий пілотаж. Навіть зовсім не пілотаж.

    Це знущання над котом, котрий навіть два рази пробував покінчити життя самогубством - викидався з вікна.

    Кіт змушений жити за встановленими Вами правилами, бо над ним висить ваш капець. Думаю, він /Ваш кіт/ залюбки би вибрав ризикований батл зі мною з рушницею, але на волі, ніж з Вами з тапком, але в квартирі.

    зі

    @Latana Royal, Ви ще скажіть, що Ви його кастрували...

    Полювання - це як пісня
    Хіба про таке можна розповісти кількома реченнями?)))

    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 10 тра 2020
    • Смішно Смішно x 1
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дякую, але нічого особливого.
    Во фото позаминулого(?) року - оце справді краса;
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • ... ... x 1
  17. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  19. LMV

    LMV Well-Known Member

    Люблю собак....
     
  20. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

Tags:
а де твій аватар? :)