Кухня для хлопів

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Мих, 18 чер 2009.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    Ні, вона нічого проти перловки не має. Вона, якось, навіть плов приготувала з перловкою замість рису. І потім ще кілька разів такий ПЕРЛОВ (ми його так назвали) готувала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Холостяцька яєшня: відкрив холодильник, почухав яйце і закрив холодильник
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. viktorvv

    viktorvv миється в бані

    • Подобається Подобається x 1
  4. AndySkot

    AndySkot миється в бані

    Я когда стал жить отдельно, то полюбил на удивление готовку. Много времени не хочется обычно на этот тратить, поэтому определил себе несколько основных рецептов и готовлю в основном их. Чаще всего это каши разные, мясо и первое и одновременно второе на обед. Из первого могу посоветовать реально крутой рецепт шурпы. Это довольно известное блюдо восточной кухни. Супчик прям как я люблю, насыщенный и пожирнее. Делюсь в вами этим крутым рецептом здесь, но важный момент, очень важно подобрать правильные приправы. Это супер важно, тогда он будет точно очень вкусный и ароматный. Как по мне обязательные приправы кориандр, зира, душистый перец и побольше разной зелени. Я сразу варю кастрюлю самую большую в доме и делаю на неделю себе почти.
     
  5. prius

    prius Well-Known Member

    Щось кацапів тут набігло,аж апетит пропав
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. AndySkot

    AndySkot миється в бані

    Я ты не читай, чтобы аппетит на пропадал. И не нужно тут говорить, кто капец или нет. Ты смотри, ярый украинец нашелся. Я тоже с Украины, но общаюсь на русском, т.к. мне так комфортно. Оставь негатив при себе.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  8. manur

    manur Well-Known Member

    Нині зранку мені привезли 3 кавалки морожених рубців, загальною вагою 7,5 кг.

    Купив 4 курячі крильця, телячу гомілку і свинські реберця. І на тому наварив бульйону. Ну, там ще морквину і четвертинку селери покришив, цибулину цілу кинув і т.д.
    Тим часом розморозив 1 кавалок рубців, закип"ятив їх разок, воду злив, рубці промив, трохи подрібнив. Знов залив холодною водою і знов довів до кипіння.
    Знов воду злив, рубці промив, потім нарізав їх смужечками.
    М"ясо з бульйону вийняв, в бульйон засипав рубці. Зараз варяться. Мають варитися 4 години. Вже приготував зажарку : цибуля, морква, селера, сіль, приправи під кінець трохи борошна в зажарку.
    М"ясо грубше з костей познімав, подрібнив і теж туди закинув.
    Коли рубці доваряться, закину туди зажарку, витисну пачку сметани та й будуть готові))))))))

    viber image 2019-03-25 , 20.45.33 1.jpg viber image 2019-03-25 , 20.45.36 1.jpg viber image 2019-03-25 , 20.45.38 1.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    маю простішу їжу:


    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Гейби було тамкай написано "Вишуканий рецепт мого дитинства", то набагато апетитніше би виглядало.
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Sukivak

    Sukivak Active Member

    Чот маловато сахара, не? Зато кока-колы народ боится - она же такаааая "врееедная"...
     
  12. iso

    iso Well-Known Member

     
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Холостяцька яєшня:
    Відкрив холодильник, почухав яйця, закрив холодильник
     
    • Баян Баян x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Вчора було так:
    [​IMG][​IMG]

    Нині давніше було так:
    [​IMG][​IMG]

    Зараз воно так:
    [​IMG][​IMG]

    Ну а що з того Скруджа буде через якийсь час - побачимо. Може...;
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Короче, качка пішла на ура)
    [​IMG][​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та й дружина смакоти наготувала - за вуха не відтягнеш :good:
    А ще з натурпродуктом з сусідньої теми, а ще з найдорожчими і найкращими людьми - то це взагалі капєц :yahoo:
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Охоче вірю)
    Українська кухня в світі користується мало сказати повагою. В новинах чула про "гастротури" до України)
    Я сама одного разу бачила, як родина іностранців назаказували в кафе аеропорта Бориспіль мало не все меню цього кафе - а там було, що заказувати)) Там був чоловік і три жінки. Чоловік на ломаній мові заказував, а жінки куштували і сиділи хвалили. Він заказав і борщ, і вареники, і голубці, і сирники, і млинці і щось солодке. Це ще не все) Навіть шинку заказав - йому принесли на тарілці кусман чорного хліба, сало, часник давлений з кріпом і солоний огірок. Тоді він позвав офіціанта, і спитав"Як це їсти?"
    І той на англіші розказав: сало треба покласти на хліб, зверху намастити часником і огірком закусувати)) Той все зробив, як треба))
    Ми з донькой сиділи навкось від них - так валялися від сміху))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  20. manur

    manur Well-Known Member

    Вчора солянку приготував :

    зображення_viber_2019-11-30_13-22-31.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)