Хроніки апокаліпсису

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Коммунарец, 17 лип 2017.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 941-й.

    Продовження про ІНН (13.09.2017).

    4. Від Ісуса через пророка Марію (Розділ "Релігія")
    Книга Істини. Апокаліпсис. Друге Пришестя. (Посилання на тему на ЛФ)
    Прочитав трохи книгу істини. Ото робота!!! І справді, написати таке і стільки - часу не вистачить у однієї людини і навіть у багатьох, щоб так ладно було і мудро.
    Так, набрав тези...
    @hrim, а ви кажете не війна...



    [​IMG]
    Про ІНН - коротко.
    Тут немає вже сенсу шукати.
    Але подія появи книги не проста.
    Йде війна.
     
    Останнє редагування: 13 вер 2017
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 941-й.

    Продовження про ІНН (13.09.2017).

    4. Слово УПЦ МП
    Кому ж, як не тим, хто ближче до Бога, знати?

    [​IMG]

    Наче і небезпечно для вірян, але особисто ми не нумеруємося...
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 941-й.

    Продовження про ІНН (13.09.2017).

    6.1 Першоджерело для УПЦ МП - РПЦ МП
    Висновки Богословської комісії з питання штрих-коду та ІНН


     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 941-й.

    Продовження про ІНН (13.09.2017).

     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 941-й.

    Продовження про ІНН (13.09.2017).


    6.3 Цікаві коментарі:

     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 939-й

    Нічні новини (15.09.2017).

    1. Погода
    Чудова.
    Вчора з 13.00 зірвався вітер і розігнав всі хмаринки на небі, а о 18-й годині вечора сонце було якесь дивне… Наче їх п’ять світило і сліпило, як ніколи. Та й сьогодні теж. Дивитися на нього неможливо. Може викид якийсь сонячний – обіцяли якось сильні магнітні бурі.

    2. Борщова заправка
    Робили борщову заправку. Добра штука – робимо кожного року. Зараз з городу все є, закручуємо – взимку класна заправка, хоч на хліб намазуй.

    Перець солодкий, помідори, морква, цибуля, буряк червоний. Плюс часник, олія, оцет.

    [​IMG]

    Все порізано і перекручено на м’ясорубку.

    [​IMG]
    В цьому році новинка : борщова заправка на дровах!

    [​IMG]


    [​IMG]

    Виходить 8 однолітрових банок запашної чудової домашньої борщової заправки.

    [​IMG]
    Завтра буде супова заправка - без кип'ятіння, стерілізації. Теж непогана - без витрат газу і швидко. А ще сік яблучний і томатний... До речі, томатний сік буде по рецепту моєго друга V.

    3. Сумно…

    Серце моє, неначе душа, яку я роздавав всім по шматочкам, нарешті зібралося докупи… Як і було написано

    Відчуваю своє серце, яке тепер наче в скрині і заховано так, що ніхто не зможе його розірвати. А тобі на залишок…

     
    Останнє редагування: 15 вер 2017
  7. hrim

    hrim Well-Known Member

    Парарелігійний спам Комунарця у розділі "Війна" триває.
    "yurame" з вашої бригади?
    Він вкидає, ви ся посилаєте.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @yurame? Хто ж його знає? Як казала одна розумна людина - не гнівайтеся на того, хто вас може образити, бо то може бути ангел, посланий з небес... Він справді, підкинув цікаву інформацію. Раджу і вам почитати, хіба що ви зовсім не читаєте розумного, хоч і воно є тільки тим, що розбавляється дьогтем.
    В одній із писанин було таке: В останні дні я буду навчати людей виживанню...
    А це що, про погане написано:
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 938-й

    Нічні новини (16.09.2017).

    1. Свято кавуна 50-ї широти

    Вага – 5,5 кг.

    [​IMG]



    2. Шансон, Наше радіо та Супрун на радіо
    Мелю борщову заправку та радіо слухаю.

    На радіо «Шансон» крутять українські пісні у виконання якихось блатних: «Рідна мати моя», «Як помру, то поховайте…» «Чорнобривці». Культурні стали, чи А.У.Е. пробиває собі шлях на Україні?

    На радіо «Наше радіо»:
    «Пий пиво, пий пиво, пий пиво, пий!»
    «Я люблю булочку з маком, з маком, з маком…»
    «Если ты меня забудеш, то и я в ответ, Если ты меня не любишь, то я тоже нет… »
    «Гоп-стоп, поїду до Канади! Доляри давай, доляри давай»

    Супрун на радіо: «як що на заході це дозволено, то чому ми повинні відмовлятися?»
    Одне сказала правильно, що жінка страждає на забудькуватість, але оправдовується – особливо, коли вагітна. Бо розум жінки направлений тільки на збереження плоду…

    (Так і так не можливо щось довести, а тут ще й вагітна. А якщо не вагітна, все рівно буде інша причина.)

    Порада проти грипу від мене:
    Настав сезон вироблення імунітету у людини, щоб не страждати від епідемії грипу. Я зазвичай ходжу збирати шипшину і буває поцарапаюся добряче, але посміхнусь і кажу «На здоров’я!». Бо через ті ранки організм виробляє антитіла, які під час настання приходу грипу, приблизно кінець жовтня-листопад, роблять організм стійким до грипу. Вже практикую років з десять – і не знаю тих грипів. Це для тих, хто не хоче вакцинуватися, але що робити, щоб не хворіти.

    3. Слимаки у льосі.

    Вже років з десять живуть у льосі оті потворні слимаки. Яку від них можна мати користь, або як же іх звести геть звідти?

    [​IMG]

    [​IMG]

    4. Експеримент очистки чайника.

    @manur
    Гусячий послід не придатний для використання в якості засобу очистку чайника від накипу. Кращий засіб – це 50 мл оцту і 200 мл води (в залежності від конструкції чайника) залити в чайник, довести до кипіння, дати охолонути пів пару годин, потім ще раз закип’ятити і дати охолонути. Чистий чайник. Тільки не той чайник, що вже покрився трьома шарами каменю.
     
    Останнє редагування: 16 вер 2017
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 936-й

    Нічні новини (18.09.2017).

    1. Завтра Свято. Спомин чуда Михаїла в Хонах

    Цікавий день. Краще нічого такого не робити, що не прославляє Бога і ганьбить людину.

    [​IMG]
    2. Наслідок негоди

    Наче нічого такого… Завалило одне дерево на весь район, напевно. В Румунії та Чернівцях наробило лиха. Але не для мене – бо то така смішна історія, що за неї можна в психушку загриміти… Розкажу колись, коли прийде час.

    [​IMG]

    3. Інь-Ян

    Бачив цікаво оформлену вивіску суші-бару. Камери не було із собою, то я намалював те, що бачив на фоні картини Рериха (картина - то вже моя фантазія).
    [​IMG]

    Що таке «Суші»?
    Що таке Інь-Ян?
    Японська кухня під китайською філософією? Цікаво… Був би я китайцем чи японцем, то може образився би. А вони зроблять чайну та назовуть її «Христос воскрес»…)

    3. Закон України про право особи, яка знайшла цінну річ

    В той історії про золоту сережку мене бентежило незнання закону про право на отримання винагороди за її повернення. Мене наштовхнула на це стаття із газети, як це обстоїть закордоном.

    [​IMG]

    Нарешті знайшов час поритися в мережі і знайти закон України про це.

     
    Останнє редагування: 18 вер 2017
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 935-й

    Продовження про ІНН (19.09.2017).

    7. Діоклетіан проти християн

    Сам ІНН нічого страшного не несе, я сам маю його, і вважаю дуже недоречним та недотепним відмовлятися від нього, щоб привертати до себе увагу тих, хто хоче володіти світом. Тим самим допомогаючи злу розправлятися з "инакомыслящими", якби це не виглядало дивним.

    Необхідно вчитися хитрувати, щоб ввести ворога у заблуду. Для того не обов’язково когось обманювати чи брехати, просто треба застосувати вигадку (як наприклад в історії з Брюсом – «глухий коп») і як було сказано у фільмі «Щит і меч» - треба витримати і вижити за будь-яких умов, щоб у певний час перемогти ворога, та щоб було кому святкувати перемогу. А поки треба, як написано Н.Рерихом у вірші «Тогда»:

     
  12. hrim

    hrim Well-Known Member

    Как СССР напал на Польшу.
    События, начавшиеся 17 сентября 1939 года однозначно оцениваются как вступление СССР во Вторую мировую войну на стороне агрессора (нацистской Германии).
    Началось всё с "Ноты правительства СССР", вручённой польскому послу в Москве утром 17 сентября 1939 года. Привожу её текст полностью. Обратите внимание на речевые обороты, особенно сочные из которых я выделил жирным шрифтом — лично мне это очень напоминает современные события по "присоединению" Крыма.

    Кстати, в истории вообще очень редко сам агрессор называл свои действия собственно "агрессией". Как правило это "действия, направленные на защиту/предотвращение/недопущение" и так далее. Напали, короче, на соседнюю страну, чтобы "пресечь агрессию в зародыше".

    "Господин посол,

    Польско-германская война выявила внутреннюю несостоятельность Польского государства. В течение десяти дней военных операций Польша потеряла все свои промышленные районы и культурные центры. Варшава как столица Польши не существует больше. Польское правительство распалось и не проявляет признаков жизни. Это значит, что Польское государство и его правительство фактически перестали существовать. Тем самым прекратили свое действие договора, заключенные между СССР и Польшей. Предоставленная самой себе и оставленная без руководства, Польша превратилась в удобное поле для всяких случайностей и неожиданностей, могущих создать угрозу для СССР. Поэтому, будучи доселе нейтральным, советское правительство не может более нейтрально относиться к этим фактам.

    Советское правительство не может также безразлично относиться к тому, чтобы единокровные украинцы и белорусы, проживающие на территории Польши, брошенные на произвол судьбы, остались беззащитными. Ввиду такой обстановки советское правительство отдало распоряжение Главному командованию Красной Армии дать приказ войскам перейти границу и взять под свою защиту жизнь и имущество населения Западной Украины и Западной Белоруссии.

    Одновременно советское правительство намерено принять все меры к тому, чтобы вызволить польский народ из злополучной войны, куда он был ввергнут его неразумными руководителями, и дать ему возможность зажить мирной жизнью.

    Примите, господин посол, уверения в совершенном к Вам почтении.

    Народный комиссар иностранных дел СССР

    В. Молотов."
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 934-й

    Нічні новини (20.09.2017).

    Зірковий сік.
    Якби, @hrim, ви бачили мій сік, який я зварив сьогодні попід зорями, під спів цвіркунів і шорох крапель дощу... Світиться, наче медовий бурштин... А ви мені тут про СРСР та Польщу...
    Накрутив сьогодні соку з зелених яблук, бо червоних в цьому році не вродило.
    [​IMG]

    Але півдня пиляв та перевозив горіха, а сік накрутив вже о 19.00 тому варив вже під зірками. Мені б ще гармоніку... Треба буде привезти, пограти, під вогник.
    Війна нікуди від нас не втече, а зробити щось неймовірне - не завжди вистачить часу. Не марнуймо такі дні.


     

    Вкладення:

    • сік5.gif
      сік5.gif
      Розмір файлу:
      358,9 КБ
      Переглядів:
      4
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 933-й

    Інфоновини (21.09.2017).

    1. З різдвом Божої Матері всіх вітаю!
    Нехай всіх захишає Вона, хто вірить в Ісуса.
    Сьогодні зварили юшку з курки, яку зарубали вчора, та кавуна принесли з городу і святкували День народження.
    Сонечко засяяло в небі і відбивалося в тарілці веселими промінчиками.

    2. "Поехали!" (с)

    Вчора почув по радіо, що до 2020 року закінчиться якась ідентифікація та щось буде вирішено ще в 2017 році.
    Пошукав...
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Хоча і кажуть, що це український продукт, та акцент дікторши явно пенсильванський ) Послухайте - це Супрун з Яресько.

    3. Телевистава"Про жахи..."
    Дивився вчора по ТВ якусь виставу. Не згадаю точно її назву, але щось "Про жахи вашого життя...". Про те, як дівчину батьки зобов'язували віддавати їм все, не мати свого життя особистого, виконувати свої борги і зобов'язання перед ними... Так, коли дні скоротяться, кожний пізнає любов ближнього і свій почесний зобов'язок, навіть торкнеться святого. Кожний буде вибирати, що йому дорожче.
     
  15. hrim

    hrim Well-Known Member

    В Москве установили памятник Калашникову.
    Неважно, в чьей голове родилась конструкция самого популярного орудия убийства. Большинство математических открытий, носящих имена великих древних греков, задолго до них сделали египтяне, шумеры и вавилоняне. А мы их знаем под именами Фалеса, Евклида и Пифагора. Главное орудие убийства весь мир знает под именем автомата Калашникова. Памятник – это символ. И главный вопрос – символ чего установлен/ сегодня в центре Москвы?
    Автомат Калашникова никогда не был использован для защиты Отечества. Он был создан после Второй мировой и всегда служил злу. Первое его массовое применение на мировой арене состоялось 1.10.1956 в ходе подавления восстания в Венгрии. С его помощью убивали борцов за свободу. Потом в Афганистане он был орудием убийства людей, которые совершенно не собирались нападать на Россию, которая тогда называлась СССР.

    Автомат Калашникова – любимое оружие террористов и бандитов. Он украшает флаг террористической группировки «Хезболла», герды Зимбабве, Мозамбика и Буркино-Фасо, а также герб Корпуса Стражей исламской революции. Боевики латиноамериканских наркокартелей любовно называют его «Рог козла», имея в виду изогнутую форму магазина.

    Историю войн невозможно выкинуть из истории человечества. И в целом ряде стран есть своя культура оружия, изобретенного в этих странах. Но ни в одной стране мира, претендующей на принадлежность к цивилизации, сегодня на государственном уровне не ставят памятники орудиям убийства. Револьвер Colt является несомненным культурным символом США. Крылатая фраза «Авраам Линкольн дал людям свободу, а полковник Кольт уравнял их шансы» входит в базовый набор культурных штампов американского общественного сознания. И, тем не менее, трудно представить себе, что сегодня в Вашингтоне на деньги штата с участием правительства произойдет открытие памятника Сэмуэлю Кольту.

    В Финляндии есть маленький городок Каухава с населением 16 тысяч человек. Главный местный промысел: изготовление пуукко – финских ножей. Там существует своеобразный «культ «финки». Проводятся фестивали, посвященные этому холодному оружию, столь популярному в криминальном мире. До 2008 года «финка» была на гербе этого городка. Потом ее с герба убрали. Стыдно стало.

    В мире есть зло. Много. Но открытых культов зла мало. Их можно перечислить по пальцам одной руки, в крайнем случае, двух. Вот, есть ИГИЛ. «Хезболла». В Мексике есть культ Санта Муэрте, культ смерти. Единственная в мире большая страна, которая открыто провозгласила у себя культ убийства – это путинская Россия. И, кстати, сам Михаил Тимофеевич Калашников в конце жизни далеко не так восторженно относился к изобретению, которое носит его имя. В интервью газете «Бильд» он сказал, что лучше бы изобрел газонокосилку…
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я гадав, що ви запитаєте:"А як же ніхто не побачив дива, яке мало статися подібно михайловому чуду, коли два потоки знесли Польщу і як тріску розбавило в океані?".
     
  17. hrim

    hrim Well-Known Member

    Польща живе і процвітає, а ті потоки, які її намагалися знести вже давно спочили.
    "Як тріска розбавляється в океані" - це про потік гібридної спамлячої рагулятинки.
    P.S. На ТВ Польщі зявилася українська телепрограма.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. hrim

    hrim Well-Known Member

    Генеральны штаб Узброеных сіл Вейшнорыі (УСВ) паведамляе:

    На сённяшні дзень агрэсар ўжо страціў:
    (Знішчана, паранена, выведзена са строю, пашкоджана …):

    – Камандуючы ВДВ РФ генерал-палкоўнік Андрэй Сердзюкоў
    – Намеснік камандуючага ВДВ па ВДП генера-маёр Уладзімір Качаткоў
    – Памочнік камандуючага ВДВ РФ (старэйшы афіцэр)
    – Адьютант камандуючага ВДВ РФ (прапаршчык – малодшы афіцэр)
    – 3 журналиЗда-пропагандона
    – 5 варожыя сапёрі (адзін забіты і чацвёра раненніе)
    – Лёгкі штурмавік Як-130
    – Звышгукавы бомардировщик Ту-22М3
    – Машына кіравання разведвальнага комплексу БПЛА РБ-341В “Леер-3”
    – Па розных прычынах (знішчаны або падбіты ў баях, тэхнічныя няспраўнасці, запороть тупымі і няўмелымі членамі экіпажаў) выведзеныя са строю да 10-і танкаў і 8 іншых ББМ (баявых браніраваных машын – БМП, БТР, цягачы) і артылерыйскіх сістэм (прылады, САУ і ПУ РСЗА)
    – Атрымалі пашкоджанні ў аварыях, Або знішчаныя вейшнорскымі войскамі да 11 адзінак аўтамабільнай техныкы

    Слава абаронцам Вейшнорыі …
    Няхай жыве і квітнее Вейшнорыя
     
    • ... ... x 1
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Безперечно, переможець тієї війни не став добріший і багатший, на відміну від Німетчини і Польші. Але доля Росії ще цікавіша, ніж у тих, кому передбачають европолітики. Не буду повторюватися:
    Доля Росії.
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Це тимчасово, що Росія біситься, але то перед тим, як анаконда її поглине, як кроліка. Та я не хочу ілюстрирувати вам те, як оживе слава: скажімо не Росії, а справжньої Русі, хоча почнеться з Росії. Можу привести пророцтва, наприклад Нострадамуса, та ви не повірите всеєдно, навіть приведете свої докази іншого. Та й чого я вам буду розказувати справжнє дійство? Ви не викликаєте у мене довіри, але є ті, які насправді вірять, та їх мало - зате я їм довіряю. А вам - НІ.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 23 вер 2017
а де твій аватар? :)