Справжнє обличчя Росії-8

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Антон РАКИТИН, 14 лип 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Centerer

    Centerer Well-Known Member

    3. Во время учений "Запад-2017" на полигоне Лужский под Санкт-Петербургом вертолет Ка-52 запустил ракеты класса "воздух-земля" по зрителям, два человека получили серьезные ранения.

    Це ті, хто збираються з Америкою воювати :sarcastic_hand:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ой, ну це вабче! Тут таке ваті накльовується!

    12587.JPG


    :dance3: ну всьо, ща заживьом! :dirol:

    Теекс, ну-ка, ну-ка? :read:

     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Centerer

    Centerer Well-Known Member


    View: https://youtu.be/LeKbgB983Ps


    В одному не згоден з Потапенко: більшість росіян навіть збільшення пайки не вимагає. Їх цілком влаштовує і та, яку вже мають.
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Отака духовність. Як таке може бути взагалі?
    "Не те останки"
    "Те, чи погодився хтось на ексгумацію чи ні, не є вирішальним словом. Важливо встановити правду - чи лежать в могилах наші близькі. Дев'ять могил перевірили, і виявилося, що в шістьох з них лежать не ті останки. Прокуратура була зобов'язана перевірити це безпосередньо після їх транспортування до Польщі в 2010 році. Але це не було зроблено - спеціально чи ні, не знаю. Знаю лише, що найпростіших досліджень ніхто не провів. Є шість помилок, над тілами наших близьких поглумилися. Їх поховали як тварин, в чорних мішках. Нас переконували, що все буде, як хочуть родини. Більше 60 жертв були в такому стані, що їх можна було одягнути, я сам передавав одяг для свого брата. Виявилося, проте, що в гробах було сміття - брудні рукавички, органи інших людей, недопалки ...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. prius

    prius Well-Known Member

    Як ви думаєте,є в цій місцевості майбутнє якщо вони живуть 1937 роком
    ГЛАВНАЯ ОПОРА ПУТИНИЗМА НЕ НАЦГВАРДИЯ, А ШКОЛЬНЫЙ УЧИТЕЛЬ
    22 СЕНТЯБРЯ 2017, ИГОРЬ ЯКОВЕНКО
    Бисмарку приписывают утверждение, что битву при Садове 1866 года, решившую исход австро-прусской войны, выиграл прусский учитель. На самом деле эта мысль принадлежит лейпцигскому профессору Оскару Пешелю, который написал: «Когда пруссаки побили австрийцев, то это была победа прусского учителя над австрийским учителем». Впрочем, вне зависимости от авторства, сама идея о фундаментальной роли учителя как никогда актуальна в сегодняшней России.

    Актуальность идеи профессора Пешеля убедительно продемонстрировали недавние события в лицее № 41 города Владивосток, где руководство данного учебного заведения во главе с директором лицея Еленой Владимировной Пляс, при участии полиции, организовали травлю 16-летнего ученика Семена Голубовского за оппозиционные политические взгляды.

    Причиной травли стали принесенные в школу значки с надписью «Навальный 20!8», которые Голубовский рассматривал на перемене. За этим занятием его застала учительница, которая, отобрав значки, сообщила, что «принести такое мог только предатель». «Для меня это предательство моей родины!» — объяснила позднее свой поступок учительница, когда владивостокский филиал инквизиции во главе с Еленой Владимировной Пляс устроил трибунал над Семеном Голубовским.

    Видеозапись этого трибунала выложена на YouTube, благодаря чему Елена Владимировна Пляс вполне может теперь состязаться в популярности с великим инквизитором Томасом Торквемадой, хотя ее очистительная деятельность и уступает по масштабу той, которая принесла Торквемаде славу «молота еретиков». Вот некоторые фрагменты этого действа, в котором участвовали инспектор по делам несовершеннолетних, директор лицея, психолог и ученик Голубовский.

    Инспектор: «ФСБ тобой занимается. Ты сесть хочешь?»

    Психолог (в ответ на вопрос Голубовского, в чем его «преступление»): «Все, не говори больше ничего, мне так стыдно не было никогда в жизни!»

    Директор (комментируя обнаруженный в ходе досмотра (!) Голубовского у него на ладони крестик, который ученик сделал, чтобы не забыть взять тетрадку): «Сделай на заднице, чтобы никто не видел, какие у тебя убеждения!»

    Голубовский: «Я принес два бейджика, они у меня в сумке были…»

    Директор: «А если я с пистолетом в школу приду?»

    Инспектор: «Да за такие вещи можно сесть в тюрьму!»

    Голубовский: «За два бейджика?»

    Инспектор: «За такие мысли, которые у тебя в голове!»

    Директор: «Это равносильно тому, что мы бы наркотики в школе распространяли! Это то же самое, извините!».

    Директор: «Ты понимаешь, что ты закрыл себе перспективы на образование дальнейшее? Ты никому не будешь нужен, ни в один университет города и страны тебя не примут. Ты в базу вбит уже!!»

    Директор (по поводу того, что страницу Голубовского в «ВКонтакте» отслеживает ФСБ): «Это называется национальная безопасность государства! Очень важное дело!»

    [​IMG]
    Семён Голубовский - крайний справа. Открытие штаба во Владивостоке/navalny.com

    Семен Голубовский – член партии «Яблоко» и волонтер Навального. Его идеал политика – Борис Немцов. Любимые авторы – Кант, Сартр и Бунин. Вбит в базу (браво, Елена Пляс! умрите, лучше не скажете!) после участия в митинге, организованном во Владивостоке по призыву Навального. После чего им вплотную занялись в школе и в полиции. Елена Пляс грозила исключением: «Нет человека – нет проблемы!» Грозила, что из-за убеждений сына его мать может потерять работу. Мама Голубовского реально боится. Отец его поддерживает, но он моряк, все время в плавании. Семен Голубовский держится достойно, не гнется и не ломается…

    В России около 1,4 миллиона учителей и более 44 тысяч школ. Это самая массовая армия Путина и одна из главных опор путинского режима. Можно приводить сотни примеров святого учительского подвижничества, как можно приводить массу примеров разумного поведения цензоров Главлита в СССР (знаю примеры) или благородства отдельных гестаповцев и сотрудников НКВД (наверняка же были и такие?). Все примеры отдельных замечательных учителей и школ не отменяют тот факт, что в целом система образования в России вплотную приближается к тому моменту, когда российскую школу времен Владимира Путина можно будет назвать преступной организацией.

    Именно учителя и директора школ являются проводниками и исполнителями того курса, который превратил выборы в России в фарс. И этот факт невозможно спрятать за лукавой формулой насчет «рыбы, гниющей с головы». Елене Владимировне Пляс никто не загонял иголки под ногти, чтобы она гнобила ученика Голубовского за его убеждения. Никого из тысяч директоров школ, совершавших преступные фальсификации во время выборов, не расстреляли бы, если бы они отказались участвовать в преступлении. Далеко не факт, что уволили бы. То, во что превратилась сегодня школа, это одно из главных преступлений путинского режима. Поскольку все меньше выпускников нулевых и «десятых» годов могут без горькой иронии произнести слова поэта: «Учитель! Перед именем твоим позволь смиренно преклонить колени!» Перефразируя слова профессора Пешеля, приписываемые Бисмарку, сегодня можно сказать: историческое соревнование помог России проиграть российский учитель.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Справжнє обличчя Росії ніхто не знає. Те, що вісить ботаксне на бігбордах - то химера, спотворююча дійсність. Але завдяки "спрепности" і фанатичності росіян було збережено спадок, який очистить її і славою пролетить над усім світом. Ту цінність не можна було передати на сбереження будь-кому, бо інші релігійні концесії застосували б її на біду усім, або розтягнули там, де йдуть постійні розколи і немає єдності. Хто ж віддасть на збереження тому, хто нехлюйний і продажний?
    Хто б тут ще не подумав, але станеться так, як написано було. І нехай не дуже зловтішаються "святі", а більше моляться і каються, бо вибір їх долі - в їх руках.
     
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    :facepalm:це не дно. Це під дном!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Розкрийте нам очі, шановний поцінувач совку і брежнівського застою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви занадто зажмурені, особливо на мене - який сенс мені вам щось пояснювати? Я вам вже три рази пояснював - тому на вас у мене немає більше часу. Будьте здорові. :bye2:
     
  10. hrim

    hrim Well-Known Member

    Проілюструю те, що
    з Росії:

    View: https://www.youtube.com/watch?v=JMEexCpunL8
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. prius

    prius Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    То був сарказм, а не питання, якщо до Вас не дійшло. Адже, зрозумілі і без пояснень Ваші вподобання.
    І так, росія гарна, сама по собі, як територія, без гоблінів, які її населяють.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Вроді, колись писав про цю людину. Народився і виріс в Улан-Уде, мама - бурятка, батько - росіянин. В 2000 році занесло його в Україну. Вивчив українську мову. Працював репортером на українському телебаченні. Жив в Івано-Франківську. Одружився на галичанці, має 2-х чудових дочок.
    Потім його понесло в США, працював чи то на "Голос Америки" чи на щось подібне, дув, як журналіст, акредитований в ООН. Потім знов круто змінив своє життя : на даний час працює на одній військовій авіабазі в штаті Коннектикут - змінює орбіти супутників для НАСА.

    В Фейсбук дописує виключно українською мовою. Він там у мене в друзях, я з ним кілька разів переписувався. Активно дописує в ФБ про свою роботу. Пише СТРАШНО цікаво))) Рекомендую долучитися до читання написаного ним. Та й перечитати все написане досі - вартує уваги!!!!

    В кінці цього допису - ВИДІЛЕНО МНОЮ - якраз до теми!!!


    Dorje Batuu [​IMG]почувається переляканий.
    4 хв. ·
    Мені колись наснився кошмар. Заснув я у США, а прокидаюсь раптом, в ...Улан-Уде.

    Сам.

    Прокидаюсь, і у паніці оглядаю свою кімнату у сталінці, ступаю на риплячу підлогу. Беру з тумбочки посвідчення, і розумію, що я працюю на місцевій державній телевізійній студії.

    Почуваюсь я мерзенно і раптом усвідомлюю, що це не просто погане самопочуття, а справжнісіньке жорстке похмілля: голова страшенно болить і дуже нудить. Руки трусяться.

    Мене прошибає холодний липкий піт, і я впадаю у паніку: «як я тут опинився?! Що, біса, коїться?! Мені потрібно додому, у США, в мене там діти, сім‘я, робота...». Починаю кудись телефонувати, щось пояснювати про війну, про Україну, про ООН, про НАСА...

    А мені говорять: «чувак, ти оху...в, яка Україна, яка нах США? Ти працюєш на місцевій державній телестудії пропагандоном у місцевих новинах, в тебе немає сім’ї, ти самотній і живеш з мамою. І ти грьобаний алкоголік».

    Я прокинувся посеред ночі і так до ранку толком не заснув.

    Це без перебільшення наймоторшніше жахіття, котре я коли-небудь переживав.

    Зате уявіть собі, з яким задоволенням я вдихнув ранкове повітря, послухав пташок, сів у автівку і поїхав на роботу!

    Це був саме той випадок, коли я зрозумів, що мені треба цінувати те, що в мене є. Бо могло бути й гірше [​IMG]:)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Прямо душа радіє за рускій мір.

    1236657.JPG



    Бебі бум - це прекрасно. А бебі бум в Чечні - це подвійне свято для руского міра!

    А ось, вже придумали швиденько де гроші для кадирки узяти:


    32154.JPG 6577896.JPG

    Подвійна користь: і кадирку нагодують, і "культуру" приструнять :russian:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Гарно подякувала і вже підписалась. Супер пише)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. UNIA

    UNIA Well-Known Member

  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А ще день народження нашого презика в цей день і всесвітній день контрацепції. Дивний збіг, правда?
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Россия попала в тройку крупнейших стран-инвесторов Украины
    Йшов четвертий рік євроінтеграції...
     
  19. prius

    prius Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Цікаво...
    Коли я пишу, що не всі росіяни (в тому числі і буряти) не всі погані, а серед українців багато недобрих і треба підтримати тих, хто того вартий - то дві подруги роблять з мене ворога України. Не ображаюся на них, бо не розуміють, наскільки вони помиляються. Мабуть вони поставили мене в ігнор, тому немає сенсу ставити їх до оповіщення. Але напишу, щоб @Latana Royal не думала з подругою, що я обговорюю їх за спиною.
    Я би почитав вашого друга, але немає бажання реєструватися в Фейс. От би ви передали запрошення сюди - то було б здорово. Скажіть, що запрошення від мене.
    Бо я теж кажу, що треба цінувати те, що маєш. Але виривати із серця з коренем те, що поганить душу.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)