Книга Істини. Апокаліпсис. Друге Пришестя.

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем yurame, 2 вер 2017.

 1. yurame

  yurame New Member

  [​IMG]
  КІНЕЦЬ СВІТУ І ПОЧАТОК МИРУ
  Книга Істини містить послання, передані візіонерці Марії від Божого Милосердя, Пресвятою Трійцею та Дівою Марією. Вона отримала понад 1650 послань, починаючи з 9 листопада 2010 року до 6 травня 2015 року. Марія є лише письменником - Бог є автором.
  Книга Істини це останнє і найбільше пророцтво всіх часів, а Марія від Божого Милосердя названа пророком останніх часів. Розкривається зміст Одкровення і події перед Другим Прешестям, зокрема про відступництво в церкві і лжепророка, про Третю Світову війну, про голод, знак звіра, про антихриста і його обман, про Новий Світовий Порядок і Єдину світову Церкву, про три дні темряви, про Нову Єру Миру. Також розкривається багато Таємниць віри і Світу. Повідомляється про особливу подію - Попередження, що має відбутися в останні часи, для очищення людства.
  Книга Істини має на меті єдину ціль - спасіння душ. Для цього через послання передані світові молитви Небесного походження - молитви Хрестового Походу, Печать Бога Живого та медальйон Спасіння для захисту Божих дітей. В посланнях також міститься багато повчань.
  Книга Істини це так книга, що згадується в Біблії, в Книзі Даниїла (Дан. 10,21; 12,4-9)
  Брошура для ознайомлення: http://book-of-truth.com/ua/download/big-warning-ua.pdf
  Книга Істини: http://book-of-truth.com/ua/download/book-ua.pdf
  Богові Слава. Нехай поширюється Істина на спасіння людям.
   
 2. Astrohov

  Astrohov Member

  Весь ад уже на земле. Оглянитесь.
   
 3. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Та ну, прекрасная Земля, прекрасная жизнь...
  Ценности у всех разные.
  Кому-то счастье в деньгах и купаться в роскоши обманчивой, а кому-то в том, что не купить ни за какие драгоценности и купаться в любви истинной.
   
 4. jasvami

  jasvami Well-Known Member

  - Якби ж то істина поширювалась! Насправді - вся християнська релігія, - купається в заблудженнях, які поширює замість істини.
   
а де твій аватар? :)