Зоомагазини гірші за в'язниці!

Тема у розділі 'У світі тварин', створена користувачем Mossska, 13 гру 2011.

  1. sani

    sani Well-Known Member

    хм, в мене питання у Вас вдома скільки котів?

    ---------- Додано в 00:53 ---------- Попередній допис був написаний в 00:50 ----------

    і доречі, скільки Вам безсердечній заплатили за цю тему?
    чи ви єдина сердечна і безкорислива? чи то знову пусті слова?

    ---------- Додано в 00:59 ---------- Попередній допис був написаний в 00:53 ----------

    а кого жаліти тараканів?
    чи вони не живі, чи не такі пухнасті? чи як ви визначаєте кого жаліти а кого ні?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. night

    night Well-Known Member

    Не намагалися б, так би не написали:)
    Тоді якої реакції Ви очікували на форумі якщо люди лицемірні, брехливі і т.д.
    Люди постійно зіштовхуються з таким відношенням протягом життя. Звільняють з роботи і Беруть інших. Женяться, розлучаються. Дружать, зраджують тих з ким дружать. Заміни іншими відбуваються постійно. І що...з того трагедію робити кожний раз.
    Mossska, такі питання до Вас:
    1. Що особисто Ви зробили для порятунку тварин?
    2. Скільки знедолених тварин Ви маєте вдома?
    3. Який приклад Ви подали іншим для рятування тварин?
    4. Ви не їсте м'яса, риби?
    5. Взуття і теплий одяг Ви носите не з шкіри тварин?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Mossska

    Mossska Active Member

    у мене двоє

    ---------- Додано в 11:38 ---------- Попередній допис був написаний в 11:37 ----------

    дивне запитання...чому мені мали платити за те, що я і сама вважаю...

    ---------- Додано в 11:40 ---------- Попередній допис був написаний в 11:38 ----------

    їх не обов'язково вбивати, щоб вони пішли з квартири, просто її треба тримати в чистоті і вони тоді самі підуть...

    ---------- Додано в 11:40 ---------- Попередній допис був написаний в 11:40 ----------

    вважайте як хочете, мені від цого і тепло і холодно!
    я просто в черговий раз звертаю увагу на цю проблему, хтось же мусить це робити...


    ---------- Додано в 11:44 ---------- Попередній допис був написаний в 11:40 ----------

    для чого я буду вам це розписувати, для реклами собі...мені це не потрібно, я це роблю не на показ як наша влада, до прикладу, а просто, бо вважаю це обов'язком!

    ---------- Додано в 11:45 ---------- Попередній допис був написаний в 11:44 ----------

    така реакція буде поки люди не почнуть мінятись, або поки не буде кінець світу
     
    Останнє редагування: 29 гру 2011
    • Подобається Подобається x 2
  4. Люди не змінюються, вони хіба що можуть натягнути "маску" порядності на короткий час :)
     
  5. Urtica

    Urtica Well-Known Member

    Ну, по-перше, птахів для утримання вдома давно вже розводять у спеціальних місцях, а не возять з джунглів. Хіба би то було щось суперекзотичне.
    По-друге, такі складні емоції, на жаль, недоступні тварині. В неї все базоване на інстинктах. Що, в принципі, не відміняє факту страждань - просто механізм трохи інший.
    А по темі - наші зоомагазини справді жахливі. В першу чергу - через рагульсько-утилітарне ставлення до тварин. Здохло - буде інше, нема проблем, можна замінити. Я далека від веганства, м"ясо їм із задоволенням, ношу шкіру і хутро. Але отакі речі мене бісять, бо вони - не від потреби, а від бажання побавитися у всемогутню істоту. Нічого, рано чи пізно та істота. яка насправді є всемогутня, таких індивідуумів пообламує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. sani

    sani Well-Known Member

    Ви питались їхнього дозволу, що ви їх позбавили волі? Ви впевнені що їм комфортно у Вас?
    Чим можете довести що у вас в квартирі їм краще ніж в тому ж зоомагазині? Вони повноцінним життям живуть? Чи ви їх стерилізували? погуляти ви їх тільки на балкон пускаєте?
    Якою їжею ви їх кормите, отою хімією для тварин?
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Mossska

    Mossska Active Member

    у мене перси, вони зовсім домашні, на коридор бояться виходити, скільки разів я їх виносила на вулицю, а вони назад у під'їзд ховаються.
    І мені їх подарували, тому, я зобов'язана ними опікуватись!
    Як вони просяться на балкон, до я їх випускаю і залишаю двері, поки вони там, дивлюсь за ними, поки вони не вернуться в кімнату, кицька дуже любить в мене на руках спостерігати за тим, що робиться унизу
    Кормлю роял каніном, хоч він і дуже дорогий, але здоров'я важливіше, я скоріше собі чогось доброго не куплю..
     
    Останнє редагування: 24 січ 2012
  8. morze

    morze Well-Known Member

    Люди і звірі! Все більше людей думає, що вони люди!. Але парадоксально думають, що звірі -теж люди?

    Собака в клітці, так само - як собака на ланцюгу! Але собака приватизована, може вкусити навіть господаря
    зоомагазину!
     
    Останнє редагування модератором: 11 бер 2012
  9. Bubblik

    Bubblik Member

    На днях у зоомагазині в Арсені на вул. Наукова зустрів одну жіночку біля каси, яка хотіла зустрітись з директором магазину і поговорити на тему вольєрів для гризунів, мол їй не подобається що вони сидять в тераріумах, бо так на її думку вони займають менше місця, а треба шоб сиділи в клітках. В деталі дискусіі я не вслухався, але жіночка залишила свій № телефону і попросила щоб передали директору.

    Для справки: гризунів можна тримати як в тераріумах так і в клітках.


    Шановна Mossska, це не ви випадково були?
     
  10. morze

    morze Well-Known Member

    Недавно плакали за насильством над псами, тепер рятуємо насильство над дівчиною! Срок -однаковий!
    де правда???

    Усі власники тварин намагаються знайти з вихованцями спільну мову! Сусіди думають інакше!!!
     
    Останнє редагування модератором: 30 бер 2012
  11. Mossska

    Mossska Active Member

    з такими, незрозуміло в чому корисними для тваринок, запитаннями я б точно не зверталась...
     
  12. kitana

    kitana Banned

    Ви питали топікстартера, скільки в неї вдома тварин. Чи не можу я Вас запитати, скільки у Вас дітей, всиновлених з дитбудинку? Скільком стареньким Ви допомагаєте боротись за виживання?

    Логічне ж запитання.
     
  13. sani

    sani Well-Known Member

    А Ви?

    Всиновлених дітей нема, але час від часу, по можливості ношу туди речі.
    Стареньким і хворим допомагав, 3 роки буквально жив у лікарнях, у трьох різних, з одної лікарні їздив до іншої... і далі допомагаю... і повірте там такого надивився, що оці брєдні топікстартера про тварин, виглядають детским лєпєтом, в порівнянні з тим що роблять з ще живими людьми...
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. kitana

    kitana Banned

    Соль не в тому, хто що робить. В нашому житті є багато проблем, на які треба звертати увагу.
    Якщо топікстартер піднімає тему поводження з тваринами, бо вона її зачепила, то називати це "брєдом" і "детским лєпєтом" - некоректно.
    Те, що люди потребують допомоги, не означає, що на всі інші проблеми треба закрити очі.
     
  15. sani

    sani Well-Known Member

    у дітей дитячі проблеми, у дорослих дорослі...

    Дай Бог щоб для топікстартера це була найбільша проблема у житті!
     
  16. morze

    morze Well-Known Member

    Ліверну ковбасу собаці?!
     
  17. ClubZdorovia

    ClubZdorovia Member

    Пару днів назад купували хом"ячка джунгарського.
    Не в найкращих умовах зоомагазини, та й не можна сказати , що в них попит шалений на тварин.
     
  18. morze

    morze Well-Known Member

    Купив біленьке пухнасте кошеня, і без зоомагазину!
     
  19. sumarva

    sumarva миється в бані

    Mossska,
    Мадам, вы хоть сами то имеете какое нибудь дело, бизнес , или ваше дело бла-бла-бла по форумам, да спасать бродячих паршивых песиков? Зоомагазин это бизнес мадам, и хозяева его ведут в соответствии со своими представлениями о нем , по критериям приемлемой прибыльности. У вас есть другие мнения об этом? Перекупите этот зоомагазин у живодера-хозяина, по вашему мнению, и устройте там животным коммунизьм. Уверяю вас, через некоторое, очень небольшое, время у вас там будет выстроен полноценный ГУЛАГ для зверушек, конечно, только для тех, которые уцелеют под животворящей рукой нового звериного Сталина. А то устройтесь туда на общественных началах, без зарплаты, ухаживать за бедными зверушками, кормить, гулять, учить, мыть и т.д. Кроме того, учтите, что если бы не этот магазин, то данные конкретные экземпляры зверушке были бы давно мертвы, а магазин дал им шанс. Еще вариант, покупайте зверушек и выпускайте на волю. Да много есть вариантов этого идиотизма. Дерзайте.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Мова в темі не йде про захист бродячих собак, а про те, що зоомагазини утримують аби-як тварин і продають їх хворими в 90% випадках. Звичайний покупець(аматор), не відрізнить хвору тваринку від здорової. Більшість тварин, птахів, риб у нових господарів помирають до місяця часу... Так як тваринки в основному купуються для дітей, то це не тільльки фінансові виртати, а й негативний моральний осад, який залишається у тієї дитини, після того, як вона бачить померлу тваринку...

    Сумніваюсь, що в майбутньому щось зміниться, так як наші "бізнесмени" й надалі будуть нагло дурити покупців... і це не тільки зообізнес :sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)