Знахарі у Львові чи області

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем kitsirko, 22 кві 2010.

1. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

У багатьох ворожок, такий собі маркетинговий хід - ікони та хрести, враховуючи поболжність багатьох.

2. Olexandrapoli

Olexandrapoli Member

Дуже гарна гадалка Олександра. Справді допомагає, а не веде психологічні консультації. Мені вона допомогла врятувати сестру. Я їй вдячна. Сподіваюсь вам теж допоможе. Раджу її. Телефон гадалки 0681259803

3. saret

saret Active Member

не вірю, брехня

• Подобається Подобається x 2
  4. AniaVermut

AniaVermut New Member

Дайте будь ласка контакт Лариси. Буду дуже вдячна

5. AniaVermut

AniaVermut New Member

Напишіть як з нею зв’язатись і де вона приймає будь ласка.
    Дуже дякую

6. Agnostic

Agnostic Well-Known Member

Як до вас, мракобісів, докричатися? Людей з надздібностями не існує. В США 20 років існувала премія Джеймса Ренді в один мільйон доларів тому, хто продемонструє будь які надздібності. Ніхто так і не зміг її отримати. Є також російський аналог, премія імені Гаррі Гудіні в один мільйон рублів. Там "екстрасенсам" пропонують пройти ті самі тести, які вони успішно проходять на телепередачах. Але оскільки там їм ніхто не підказує, вони жоден тест пройти не можуть. Одного з представників цієї премії звати Михаил Лидин. В нього є канал на ютубі, він там викриває усіх цих шарлатанів. Йому навіть творці "битви екстрасенсів" підтверджували, що все це постановочне шоу.
    https://www.youtube.com/user/TheMyinnergame/videos?view=0&sort=p&flow=grid

7. Gyppsy

Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

1 - Існує
    2 - А навіщо воно Вам?

8. Olexandrapoli

Olexandrapoli Member

Доброго вечора. Можу порадити Вам мольфарку Олександру. Звертаюсь до неї постійно по будь-яких запитаннях. Вона завжди допомогає та ні разу не підвела! Щиро рекомендую! Номер Олександри +380681259803

9. KarinaKulish

KarinaKulish New Member

Можу порадити одну жінку, Ларису Гангал. Мені розповіла про неї подруга, яка їздила до неї зі своїми проблемами в сім'ї. Я теж її відвідала, з аналогічною проблемою як напевно і багато. Змовами і молитвами повернула мені коханого, поліпшила внутрішній стан. Що ще не мало важливо для мене було, це прибрала тривоги які мене мучили роками. Часто мені здавалося, що я не така як всі і в мені все не так. Дивлячись в дзеркало я не подобалася сама собі, та ще після відходу улюбленого взагалі все обрушилося одне за одним. Після її обрядів і молитов, це все пропало. Словом якщо хочете, поїдьте думаю не пошкодуєте, її вайбер +380663044883

10. IvannaIvanna

IvannaIvanna Пілот

Мені допомогла Бірма і вам поможе!
    Говорить складні речі простими словами, не залякує.

Можете відгуки почитати taro.lviv.ua
    І її номер +380 (68)3268772

11. Artsm

Artsm миється в бані

Скільки зараз беруть ці спеціалістки?

12. elenasdir

elenasdir New Member

Сьогодні потрібно бути напоготові. Після 3 років щасливого шлюбу в наших відносинах наступила чорна смуга. Сварки, скандали, нерозуміння, який то холод. Чоловік в підсумку пішов з дому. Я відчувала що тут замішані якісь сили і зателефонувала ворожці за порадою куми. Вона подивилася по фото і в подробицях пояснила що причина у впливі на чоловіка і хто його навів. Я в шоці. Згодом Анна Вікторівна зняла цей вплив і що ви думаєте? Через 2 тижні ми з чоловіком знову зійшлися причому він був ініціатором. також вона поставила мені і чоловікові захист і наші відносини з чоловіком швидко налагодилися. зараз щастя і гармонія. дуже вдячна за її допомогу та підтримку. Ось її вайбер 097 8561994 на всякий випадок

13. Olexandrapoli

Olexandrapoli Member

Привіт. Якщо Вам потрібна справжня ворожка-рекомендую Наталію. Я до неї звертаюсь постійно. Людина дійсно допомогає в складних ситуаціях, бачить майбутнє та гроші не дере!!! Дуже подобається. Рекомендую! Ось її номер телефону +380986753981

14. elenasdir

elenasdir New Member

Збиралися купувати квартиру в новобудові нещодавно. ніби все добре і ціна і будівництво велося, але вирішили у нашій доброї знайомої ворожки Анни прояснити. Вона подивилася і застерегла від покупки, на картах і по фото побачила що втратимо і гроші і квартиру не отримаємо, ми почули її попередження і не купили там. і що ви думаєте дійсно зогодом з новин дізналися що будівництво стоїть, забудовник банкрут, втік і привласнив гроші. так що зараз потрібно всі 10 раз перевірити. ось її вайбер 097 856 1994 Анна Вікторовна до неї можете сміливо звертатися перевірена

• Смішно Смішно x 1
  15. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Негативна інформація про новобудову у ворожки могла бути незалежно від її здібностей.

16. Ivannnaa

Ivannnaa New Member

Хтось знає когось хто може зробити хороший приворот?

• Тупо Тупо x 1
  17. manur

manur Well-Known Member

@Ivannnaa, А Ви впевнені, що з цього щось путнє вийде? Я впевнений, що ні. Ще знайдете своє....

• Подобається Подобається x 1
  18. Ivannnaa

Ivannnaa New Member

Впевнена. Ви когось знаєте?

19. Gyppsy

Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

Відправте з мобільного порожнє СМС на номер 88001. Вам передзвонять на протязі часу
    Чим більше СМС відправите, тим скоріше передзвонять

Можете не дякувати

• Подобається Подобається x 1
  20. Olexandrapoli

Olexandrapoli Member

Добрий вечір. Були у мене дуже серйозні проблеми в житті, які ну взагалі не виходило ніяк вирішити. Як не намагалася зрозуміти і проаналізувати, то до було марно. Але я змогла вчасно звернутися до послуг ясновидиці і вона мені допомогла позбавитися від всього цього негативу. Найкращі слова подяки їй. Якщо кому потрібен контакт, то ось він 0932261977, звати Галина

• Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)