Знахарі у Львові чи області

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем kitsirko, 22 кві 2010.

  1. Olexandrapoli

    Olexandrapoli Member

    Дуже гарна гадалка Олександра. Справді допомагає, а не веде психологічні консультації. Мені вона допомогла врятувати сестру. Я їй вдячна. Сподіваюсь вам теж допоможе. Раджу її. Телефон гадалки 0681259803
     
  2. saret

    saret Active Member

    не вірю, брехня
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. AniaVermut

    AniaVermut New Member

    Дайте будь ласка контакт Лариси. Буду дуже вдячна
     
  4. AniaVermut

    AniaVermut New Member

    Напишіть як з нею зв’язатись і де вона приймає будь ласка.
    Дуже дякую
     
  5. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Як до вас, мракобісів, докричатися? Людей з надздібностями не існує. В США 20 років існувала премія Джеймса Ренді в один мільйон доларів тому, хто продемонструє будь які надздібності. Ніхто так і не зміг її отримати. Є також російський аналог, премія імені Гаррі Гудіні в один мільйон рублів. Там "екстрасенсам" пропонують пройти ті самі тести, які вони успішно проходять на телепередачах. Але оскільки там їм ніхто не підказує, вони жоден тест пройти не можуть. Одного з представників цієї премії звати Михаил Лидин. В нього є канал на ютубі, він там викриває усіх цих шарлатанів. Йому навіть творці "битви екстрасенсів" підтверджували, що все це постановочне шоу.
    https://www.youtube.com/user/TheMyinnergame/videos?view=0&sort=p&flow=grid
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    1 - Існує
    2 - А навіщо воно Вам?
     
  7. Olexandrapoli

    Olexandrapoli Member

    Доброго вечора. Можу порадити Вам мольфарку Олександру. Звертаюсь до неї постійно по будь-яких запитаннях. Вона завжди допомогає та ні разу не підвела! Щиро рекомендую! Номер Олександри +380681259803
     
  8. KarinaKulish

    KarinaKulish New Member

    Можу порадити одну жінку, Ларису Гангал. Мені розповіла про неї подруга, яка їздила до неї зі своїми проблемами в сім'ї. Я теж її відвідала, з аналогічною проблемою як напевно і багато. Змовами і молитвами повернула мені коханого, поліпшила внутрішній стан. Що ще не мало важливо для мене було, це прибрала тривоги які мене мучили роками. Часто мені здавалося, що я не така як всі і в мені все не так. Дивлячись в дзеркало я не подобалася сама собі, та ще після відходу улюбленого взагалі все обрушилося одне за одним. Після її обрядів і молитов, це все пропало. Словом якщо хочете, поїдьте думаю не пошкодуєте, її вайбер +380663044883
     
  9. IvannaIvanna

    IvannaIvanna Пілот

    Мені допомогла Бірма і вам поможе!
    Говорить складні речі простими словами, не залякує.

    Можете відгуки почитати taro.lviv.ua
    І її номер +380 (68)3268772
     
  10. Artsm

    Artsm миється в бані

    Скільки зараз беруть ці спеціалістки?
     
  11. elenasdir

    elenasdir New Member

    Сьогодні потрібно бути напоготові. Після 3 років щасливого шлюбу в наших відносинах наступила чорна смуга. Сварки, скандали, нерозуміння, який то холод. Чоловік в підсумку пішов з дому. Я відчувала що тут замішані якісь сили і зателефонувала ворожці за порадою куми. Вона подивилася по фото і в подробицях пояснила що причина у впливі на чоловіка і хто його навів. Я в шоці. Згодом Анна Вікторівна зняла цей вплив і що ви думаєте? Через 2 тижні ми з чоловіком знову зійшлися причому він був ініціатором. також вона поставила мені і чоловікові захист і наші відносини з чоловіком швидко налагодилися. зараз щастя і гармонія. дуже вдячна за її допомогу та підтримку. Ось її вайбер 097 8561994 на всякий випадок
     
  12. Olexandrapoli

    Olexandrapoli Member

    Привіт. Якщо Вам потрібна справжня ворожка-рекомендую Наталію. Я до неї звертаюсь постійно. Людина дійсно допомогає в складних ситуаціях, бачить майбутнє та гроші не дере!!! Дуже подобається. Рекомендую! Ось її номер телефону +380986753981
     
  13. elenasdir

    elenasdir New Member

    Збиралися купувати квартиру в новобудові нещодавно. ніби все добре і ціна і будівництво велося, але вирішили у нашій доброї знайомої ворожки Анни прояснити. Вона подивилася і застерегла від покупки, на картах і по фото побачила що втратимо і гроші і квартиру не отримаємо, ми почули її попередження і не купили там. і що ви думаєте дійсно зогодом з новин дізналися що будівництво стоїть, забудовник банкрут, втік і привласнив гроші. так що зараз потрібно всі 10 раз перевірити. ось її вайбер 097 856 1994 Анна Вікторовна до неї можете сміливо звертатися перевірена
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Негативна інформація про новобудову у ворожки могла бути незалежно від її здібностей.
     
  15. Ivannnaa

    Ivannnaa New Member

    Хтось знає когось хто може зробити хороший приворот?
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. manur

    manur Well-Known Member

    @Ivannnaa, А Ви впевнені, що з цього щось путнє вийде? Я впевнений, що ні. Ще знайдете своє....
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ivannnaa

    Ivannnaa New Member

    Впевнена. Ви когось знаєте?
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Відправте з мобільного порожнє СМС на номер 88001. Вам передзвонять на протязі часу
    Чим більше СМС відправите, тим скоріше передзвонять

    Можете не дякувати
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Olexandrapoli

    Olexandrapoli Member


    Добрий вечір. Були у мене дуже серйозні проблеми в житті, які ну взагалі не виходило ніяк вирішити. Як не намагалася зрозуміти і проаналізувати, то до було марно. Але я змогла вчасно звернутися до послуг ясновидиці і вона мені допомогла позбавитися від всього цього негативу. Найкращі слова подяки їй. Якщо кому потрібен контакт, то ось він 0932261977, звати Галина
     
    • Тупо Тупо x 1
  20. Djkjlz

    Djkjlz Member

    Бджілки мої лікарі.)
    У мене було безліч захворюваннь, зі всіма системами організму, зі спиною найбільше, грижі, остеохонроз, невралгія..
    Десятки лікарів, сотні різних препаратів, лік. ефекту практично не ьуло ніякого, як згадаю це був жах.

    Тепер я довіряю тільки бджілкам, проблеми з хребтом вилікував бджоловжаленням, сам собі ставлю бджілок, дідові суглоби, ноги попідліковував.
    Перечииавши багацько літератури, я зрозумів що практично немає хворіб при яких би бжділка не допомогла.

    Так що друзі робіть висновки.
    Всім зичу гарного здоров‘я. )
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)