ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. KatnissEverdin

    KatnissEverdin Well-Known Member

    А як щодо зустрічі мешканців інших секцій?
     
  2. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    зконтактуйтеся з ними - пробуйте домовлятися у фб Увійти на Facebook | Facebook
     
  3. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Розвиваючи тему ОСББ, розпочату в коментарях до посту
    View: https://www.facebook.com/groups/316435972115085/permalink/349769655448383/
    , пропоную в якості експерименту голосування в коментарях по питанню "Чи потрібне нам ОСББ?". Формат голосування: "+" ЗА, "-" ПРОТИ, "нічого" УТРИМАВСЯ і к-сть м кв., якими голосуєте. Результати будуть відображатися в табличці:

    View: https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vTCs0Jdb5KWiEIz_DMHsPn7Et5_Br7IsyAo2aVdkgzOv_Szp-kH7_l_sKTXDr8iGCdaAEa2QTZBAzDt/pubhtml?gid=2081720569&single=true&widget=true&headers=false



    Вказуйте фактичну площу за вимірами БТІ. До загальної площі квартири також включається площа лоджій, балконів, веранд і терас із знижувальними коефіцієнтами: Чи включається площа балкона до загальної площі квартири або нежитлового приміщення - ОСББ-inform

    Я не вважаю, що ця інформація є конфіденційною (рано чи пізно ми це будемо знати). Особливо хотів би побачити голоси власників великих площ, щоб перевірити чи працює схема пришвидшення формування "кворуму" :)
     
    Останнє редагування: 25 вер 2017
  4. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    А Ви дозволу в людей питали чи можна в інтернеті їх персональні дані розголошувати? Це ж не закрита група, а форум, який всі можуть читати.
     
  5. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Ці дані зібрані з публічних ресурсів.
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мене тут ще не було...
    Цікава тема, видно по кількості переглядів. Як не подивлюся на форумчан - то всі тут, наче медом намазано. То ясно, що це особиста справа людини шукати собі кубельце - затишне для себе і родини. Але в селі гарніше, якщо вже немає проблем з автотранспортом. Зато набагато більше задоволення, а ще єкономніше жити і незалежно від когось. Тут тобі і городик, тут і гусочка тут і качечка кря-кря, і свіжі продукти і повітря. А що місто? Якщо людина з фантазією - то і в селі не сумно.
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То правильно, але не треба ними розкидатися. Без потреби.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    хотів поставити "подобається", але ж не подобається те, що на фото. Я теж вже писав, коли прогулюючись якось по місту в районі новозабудов бачив гарні будинки і газони за парканом, а сміття в провалля поряд скинули... Моє око - не тільки моє око...
     
  9. Щось ви дуже давню історію відкопали. Плюс все що ви описуєте - результат 50 річного правління комунарів, якщо щось
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    З якого боку тут комунари і чого всього 50 років (бо Львів з 1939?)? Я кажу за сучасне будівництво і за европейські цінності - як насрав, то прибери за собою. За тих комуністів хіба було погано у Львові в плані порядку і чистоти?
     
    Останнє редагування: 25 вер 2017
  11. Я не настільки молодий, що б не знати що поганого зробили комуністи:
    Вбили діда дружини, навчили українців красти ( на роботе ти не гость - унести хотя б гвоздь), пити без тями горілку від доброго життя, перетворили в ледацюг і алкоголіків молодь і ще багато чого. Немає часу перераховувати
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви як Садовий - йому про сміття, а він про політрепресії... І взагалі, до чого тут комуністи? Я наприклад не зловживав алкоголем і палив цигарки 30 років, але покинув все це. А нова молодь - то що їм погано так, що лаються, п'ють, палять і коляться? Все помилки майбутнього життя будете валити на минуле? Якщо ви ображаєтеся на мій нік - то тут взагалі... Я народився в тому місті - у мене є свідоцтво про народження, і батьки мої українці з-під Шумська і я сам українець, а не кацап. Міг би назватися галичанин, але ж то не так - згодні? Тепер заспокоїлися?
     
  13. Так цього міста в Україні немає з 1991 року.
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Як-то ,там... Останній з комунарців :rock: Я там, на залізничному вокзалі прописаний. Він залишився під назвою "Комунарськ".
    Може скоро назад перейменують. Довго, чи не так?
     
  15. Тоді прийдеться бомжувати до кінця днів своїх на вокзалі. Взад вже не вийде. Не дамо.
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То так, не дамо. А вдруг в честь мене назад перейменують? Чим той не шуткує? Ви як на це - двома руками чи до ЕС втечете?
     
  17. Не вгадали. Навпаки. Дуже багато звідтіля повернется і не з пустими руками. Як було в зимою 2014.
     
  18. Але вернемось до наших баранів: ви інвестор ЖК Велика Британія чи так поряд два роки тому проходили, купу сміття побачили і тепер згадали. Тоді, батєнька, вам до дохтура.
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я не писав, що бачив таке біля Великої Британії і два роки назад. Це було цієї весни і не у Львові.
    Повтор
    ПС. Сказали б, що то фото з 2015 року і там все добре. Сміття зі Львова вивезли. Маємо райське місто і запрошуємо в гості і на ПМЖ. А то розвели... Комунари... до дохтура. "Злые вы..." (с):)))
     
    Останнє редагування: 26 вер 2017
а де твій аватар? :)