Прогулянка Львовом №24

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Alexander Shutyuck, 16 гру 2014.

 1. Alexander Shutyuck

  Alexander Shutyuck Well-Known Member

  Сьогодні прогулянка в районі вулиць Липинського та Лінкольна. Давно не бував у цих краях, а нещодавно почув, що там багато чого змінилося останнім часом на краще та вирішив піти та побачити це все на власні очі.

   
  • Подобається Подобається x 7
 2. KARABIN

  KARABIN ukropenFuhrer

  уявіть спочатку Полтву , закриту в колектор, де крім помиїв і гімна, води майже нема, і повірте, вам перехочеться її відкривати. Шоб в тому переконатись, зверніться до львівських дігерів..
   
 3. Samojlovu4

  Samojlovu4 Well-Known Member

  Матінко, чорний безпросвітній совок. Тому насілєнію тільки і введи безвізовий...
  Подібну Розруху бачив хіба що в Белізі, чи в Нікарагуа, Гондурасі - і то подекуди ті бананові краще виглядають. Дупа, повна дупа, порядку ні вони не застануть, ні їхні внуки.
  Понаставляло бидло своїх тачок коло церкви, я в шоці п"ємонт.
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  Бидлу дай волю, воно за іконостасом припаркується
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. Samojlovu4

  Samojlovu4 Well-Known Member

  Це - факт. А причина? Таки в головах?
  Шо за порнографiя не зрозумiло. Порядок на тому пятачку наводиться за лiченi години - навiть не пiв дня! Якщо мiськi властi просирають - мешканцi органiзовуються. Також тi туплять - монахи бiля себе хай порiшають. Та шо там рiшати - най би пiп пiд час казання бодай заiкнувся... Але таке....
  Просто розруха не лише в довкiллi - вона в головах таки. У всiх.
   
 6. Wili

  Wili Well-Known Member

  а де гарантія що це не машина отця стоїть на газоні?)

  во гуру парковки

  [​IMG]
   
 7. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Наше місто, наскільки я його пам'ятаю, завжди було чистим і прибраним. Коли їхав маршруткою, то побачив у районі новобудов позолочені купола церкви. Тож не бачив їх тут ще нещодавно... Тому ввечері вирішив поцікавитися, що ж там таке...
  Новий район новобудов росте на очах - майже приватний сектор. Будинків десь під сотню. Не скажу, щоб як у Межигір"ї, але тут на жигулях не їздять. Все б нічого, радо, що хтось живе добре. Але зайшовши за район, побачив штучне урвище, завалене рештками будівельного сміття. Колись в цьому районі були людські городи, і наш в тому числі, тому знаю, що там не було сміттєзвалища. Дивно, що люди мають грощі на шикарні маєтки, а не можуть взяти самоскида і вивезти після себе сміття... І радий, і сумний... Мої очі - не тільки мої очі.
  А років з десять тому жив на Куренівці у Києві. Там люди ще пам'ятають ту трагедію із поплюженням Бабиного Яру і злодійського відношення до природи, коли сотні людей загинули від прориву дамби. Люди ні про що не думають, бо мабуть живуть, як не у себе вдома. Хто ж буде смітити там, де живе?
   
  Останнє редагування: 8 кві 2017
а де твій аватар? :)