ЖК Грінвіль Хаус Кн.Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем dvi, 5 лип 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. dvi

  dvi Member

  Тема для тих, хто придбав квартиру в ЖК Greenville house
  - Відгуки
  - Враження
  - Обговорення
   
 2. funfuntee

  funfuntee Member

  Добрий день! Давно шукаю інформацію, або форум власників. Всюди тиша! ))
  Ну що, трошки почало рухатись - нарешті почали показувати квартири.
   
 3. New look

  New look Member

  Ви дивились вже?
  Я ззовні дивилась на цей будинок і якийсь він мені дивний на вигляд. Але місце дуже подобається. Більше схожий на бізнес-центр чим для життя.
   
 4. funfuntee

  funfuntee Member

  Так.
  Нарешті його відкрили для огляду. На перший погляд - непогано все зроблено, але я не спеціаліст. Ці чорні балкони зсередини виглядають нормально, не темно.
  Але терміни вони затримують, зараз утрясають питання з газовиками. Адже 1ша секція 13 поверхів, а звичайний газ можна тільки до 10 поверху. Відділ продажу робить вигляд, що це тільки цього року прийняли якийсь новий закон, але це питання було очевидним одразу. Ну, побачимо.
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. dvi

  dvi Member

  Я з секції л 3 . Ми купляти квартиру в листопаді, і нам казали що у всіх секціях буде утеплення мінеральною ватою і вентильований фасад. Але хватило в них тої мінеральної вати тільки зі сторони кн.Ольги. Навіть к1 з внутрішнього двору утепляли пінопластом. Коли прийшов тиждень тому у відділ продажу.,вилупили на мене очі і кажуть що тільки від кн.Ольги утепляти мінеральною ватою будуть. А вам що казали на рахунок цього? На скільки я знаю будівлі вище 30 м не повинні утеплятись пінопластом по пожежним нормам. Хто що може сказати на рахунок цього?
   
 6. funfuntee

  funfuntee Member

  Я з тих, кому пощастило. Але мене теж цікавило питання - як вони будуть викручуватись, адже на початку йшла мова про весь комплекс. Єдине що знаю - так само робить Парус - вентфасад тільки на "вулицю", у подвір"ї фарбований по пінопласту. Економлять.
   
 7. dvi

  dvi Member

  Думав вони відрізняються від інших забудовників. Виявляється такі ж як і всі. Зробили показуху там де більше видно а решта по барабану!
   
 8. michalviv

  michalviv New Member

  Скажіть будь ласка , я перед вибором добра оселя дворівнева 91 кВ м.,чи Грінвель 84 кВ м.,?
   
 9. Інша назва Доброї оселі серед львів'ян - оселя зла. Так що думайте
   
 10. dvi

  dvi Member

  Думаю різниці великої немає. Так як навіть фасад утеплений також пінопластом. Як на мене,дворівнева квартира це багато не корисної площі. Але вирішувати звичайно вам
   
 11. vovaz

  vovaz New Member

  Всім привіт. Мене цікавить секції К3 і К4, а саме яка там ситуація з опаленням? В таких високих будинках не буде проблема з підключенням газу? І взагалі яка наразі ситуація з газом в інших секціях(К1, К2, Л2 і Л3)?
   
 12. vovaz

  vovaz New Member

  Привіт, Ви часом не знаєте чим закінчилась ця ситуація з підключенням газу?
   
 13. MIra

  MIra Well-Known Member

  А яка може бути ситуація з газом якщо будинок будується, і зданий буде згодом?
   
 14. funfuntee

  funfuntee Member

  Обіцяли підключати в кінці жовтня, наразі чекаємо.З того що я дізнався - газифікувати будинок 30+ метрів можна, просто тоді потрібні особливі дозволи і якісь особливі вимоги до газобудови. Так як це геморно, раніше - а часто і зараз - просто не підводили газ, робили електрику.

  Я можу написати тут, коли нарешті будуть запускати газ.
  Взагалі цікаво, чи є десь жвавіше обговорення цього будинку? В Доброї Оселі було, по Грінвілю тиша страшна)
   
 15. MIra

  MIra Well-Known Member

  Логічно, адже Грінвіль лише нещодавно здав один чи то 2 будинки.
   
 16. funfuntee

  funfuntee Member

  В Добрій Оселі робили форум ще до здачі перших будинків, якщо не помиляюсь. Грінвіль, правда, вже на Оселю дивится і може там черпати відгуки. Але все одно - хотілось би обговорення, а нема з ким)
   
 17. Marianaaaa

  Marianaaaa Member

  Добрий вечір!Я з секції Л1. Дуже розчарована фарбованим фасадом, незатемними вікнами... Мені взагалі не подобається,виглядає дешево...сподіваюсь коли закінчуть будівництво усьго кварталу буде дивитись більш номально.
   
 18. Lady L

  Lady L New Member

  Аналогічно!(((( Ми з секції L3 і вони теж будуть робити ці фарбовані фасати, а ще утеплюватимуть пінопластом. Хоча при купівлі мова йшла про мінеральну вату і вентильовані фасади. Все, як завжди((
   
 19. dvi

  dvi Member

  І ми з л3 аналогічна ситуація.Але юридично нема до чого причепитись.Бо в їхньому 'класному' договорі мови про мінвату і вентильований фасад немає.
   
 20. voropayevyuriy

  voropayevyuriy New Member

  Нам тоже говорили про минвату и тонированные окна и балконы во всех секциях, конкретно в Л-3.
   
а де твій аватар? :)