ЖК Грінвіль Хаус Кн.Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем dvi, 5 лип 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. dvi

    dvi Member

    Тема для тих, хто придбав квартиру в ЖК Greenville house
    - Відгуки
    - Враження
    - Обговорення
     
  2. funfuntee

    funfuntee Member

    Добрий день! Давно шукаю інформацію, або форум власників. Всюди тиша! ))
    Ну що, трошки почало рухатись - нарешті почали показувати квартири.
     
  3. New look

    New look Member

    Ви дивились вже?
    Я ззовні дивилась на цей будинок і якийсь він мені дивний на вигляд. Але місце дуже подобається. Більше схожий на бізнес-центр чим для життя.
     
  4. funfuntee

    funfuntee Member

    Так.
    Нарешті його відкрили для огляду. На перший погляд - непогано все зроблено, але я не спеціаліст. Ці чорні балкони зсередини виглядають нормально, не темно.
    Але терміни вони затримують, зараз утрясають питання з газовиками. Адже 1ша секція 13 поверхів, а звичайний газ можна тільки до 10 поверху. Відділ продажу робить вигляд, що це тільки цього року прийняли якийсь новий закон, але це питання було очевидним одразу. Ну, побачимо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. dvi

    dvi Member

    Я з секції л 3 . Ми купляти квартиру в листопаді, і нам казали що у всіх секціях буде утеплення мінеральною ватою і вентильований фасад. Але хватило в них тої мінеральної вати тільки зі сторони кн.Ольги. Навіть к1 з внутрішнього двору утепляли пінопластом. Коли прийшов тиждень тому у відділ продажу.,вилупили на мене очі і кажуть що тільки від кн.Ольги утепляти мінеральною ватою будуть. А вам що казали на рахунок цього? На скільки я знаю будівлі вище 30 м не повинні утеплятись пінопластом по пожежним нормам. Хто що може сказати на рахунок цього?
     
  6. funfuntee

    funfuntee Member

    Я з тих, кому пощастило. Але мене теж цікавило питання - як вони будуть викручуватись, адже на початку йшла мова про весь комплекс. Єдине що знаю - так само робить Парус - вентфасад тільки на "вулицю", у подвір"ї фарбований по пінопласту. Економлять.
     
  7. dvi

    dvi Member

    Думав вони відрізняються від інших забудовників. Виявляється такі ж як і всі. Зробили показуху там де більше видно а решта по барабану!
     
  8. michalviv

    michalviv New Member

    Скажіть будь ласка , я перед вибором добра оселя дворівнева 91 кВ м.,чи Грінвель 84 кВ м.,?
     
  9. Інша назва Доброї оселі серед львів'ян - оселя зла. Так що думайте
     
  10. dvi

    dvi Member

    Думаю різниці великої немає. Так як навіть фасад утеплений також пінопластом. Як на мене,дворівнева квартира це багато не корисної площі. Але вирішувати звичайно вам
     
  11. vovaz

    vovaz New Member

    Всім привіт. Мене цікавить секції К3 і К4, а саме яка там ситуація з опаленням? В таких високих будинках не буде проблема з підключенням газу? І взагалі яка наразі ситуація з газом в інших секціях(К1, К2, Л2 і Л3)?
     
  12. vovaz

    vovaz New Member

    Привіт, Ви часом не знаєте чим закінчилась ця ситуація з підключенням газу?
     
  13. MIra

    MIra Well-Known Member

    А яка може бути ситуація з газом якщо будинок будується, і зданий буде згодом?
     
  14. funfuntee

    funfuntee Member

    Обіцяли підключати в кінці жовтня, наразі чекаємо.З того що я дізнався - газифікувати будинок 30+ метрів можна, просто тоді потрібні особливі дозволи і якісь особливі вимоги до газобудови. Так як це геморно, раніше - а часто і зараз - просто не підводили газ, робили електрику.

    Я можу написати тут, коли нарешті будуть запускати газ.
    Взагалі цікаво, чи є десь жвавіше обговорення цього будинку? В Доброї Оселі було, по Грінвілю тиша страшна)
     
  15. MIra

    MIra Well-Known Member

    Логічно, адже Грінвіль лише нещодавно здав один чи то 2 будинки.
     
  16. funfuntee

    funfuntee Member

    В Добрій Оселі робили форум ще до здачі перших будинків, якщо не помиляюсь. Грінвіль, правда, вже на Оселю дивится і може там черпати відгуки. Але все одно - хотілось би обговорення, а нема з ким)
     
  17. Marianaaaa

    Marianaaaa Member

    Добрий вечір!Я з секції Л1. Дуже розчарована фарбованим фасадом, незатемними вікнами... Мені взагалі не подобається,виглядає дешево...сподіваюсь коли закінчуть будівництво усьго кварталу буде дивитись більш номально.
     
  18. Lady L

    Lady L New Member

    Аналогічно!(((( Ми з секції L3 і вони теж будуть робити ці фарбовані фасати, а ще утеплюватимуть пінопластом. Хоча при купівлі мова йшла про мінеральну вату і вентильовані фасади. Все, як завжди((
     
  19. dvi

    dvi Member

    І ми з л3 аналогічна ситуація.Але юридично нема до чого причепитись.Бо в їхньому 'класному' договорі мови про мінвату і вентильований фасад немає.
     
  20. voropayevyuriy

    voropayevyuriy New Member

    Нам тоже говорили про минвату и тонированные окна и балконы во всех секциях, конкретно в Л-3.
     
а де твій аватар? :)