Життя і пригоди Мішки Япончика

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем Un.Known, 22 січ 2012.

  1. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Та й нехай собі)
    Краще до Одеси приїхати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Я Ліквідацію подивилась на одному диханні, а Япончик мені не пішов. Кинула на другій серії. Тим більше, що там багато помилок з історичними фактами і єврейськими піснями, які були написані набагато пізніше, вже після смерті Япончика.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    С киношным героем все-таки похожи...
    [​IMG][/URL][/IMG]
     
  4. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    Ликвидация - по моему мнению лучшее что исторгал постсоветский кинематограф, когда совсем нечего смотреть то ставлю ее уже в десятые разы весь сериал сразу и получаю удовольствие, особенно первые серии пока Фиму не убили ....
    "Ты не гони мне Сеня, не гони, здесь Уголовный Розыск, а не баня, нема ни голых, ни дурных. Там отпечатки, Сеня, отпечатки, как клопы по всем шкафам "
    "Дава, я извиняюсь, но ты таки, босяк. Некому задницу надрать, пять пистолетов - не пачка папирос, они таки стреляют. Ну ты же не окно в женской бане – зачем в тебе дырка? "
    Фима Петров ;)

    собственно все цитаты - http://trinixy.ru/2008/01/30/vse_citaty_seriala_likvidacija.html
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    мені здається, що актой який зіграв Фіму, просто чудово передав характер і повадки єврея. Вони САМЕ такі. Я тут їх бачу, і вони САМЕ такі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Ціля, откуда только взялась ета Циля?? Зачєм єму жена, єслі у нєго есть мама?!!!

    Нєсі піаніну взад!

    http://www.youtube.com/watch?v=EBAYwWRwaPQ
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Додивилась Ліквідацію. Шкода втраченого часу. Слабий бульйон з Жеглова.
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    :bad:
    Як можна тупе "гекання" від москалів серйозно за "одеську говірку" сприймати. Безрукова у фільмі "Матч" теж навчили гекати, то шо, в нього тепер "полтавська говірка"?
     
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Та так само, як і кабаре за кабаре, котре не було кабаре, але кулісою. "Япончик" - фільм, котрий цікаво дивитись завдяки таким артефактам, навіть якщо вони історичним чи іншим фактам не відповідають.

    Поняття не маю, хто такий.
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)