Життя і пригоди Мішки Япончика

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем Un.Known, 22 січ 2012.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я, за невеликим виключенням, не дивлюсь серіалів, але цей мені порадила людина, смак котрої я поважаю.

    Дивлюсь вже третій день по дві-три серії, і з сумом чекаю, коли Япончика вб’ють - дуже вже романтичний герой вийшов. Ну і історичні факти не повністю збігаються - чого чекати від серіалу?

    Але кабаре суперове, одеська говірка - суперова, гра акторів бездоганна, я в захопленні.

    А ви? :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Gron

    Gron тафгай

    А я ні.
    Так і кинув десь на 4-5 серії хоч диск купив.

    Тут згоден.


    нмд за винятком головного героя


    Знов таки, нмд, у "Ліквідації" - більш правдоподібна.

    Таке собі "літакове" чтіво кино.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Гм. Я саме за ним уважно слідкую, від початку. В перших серіях, на початку бандитської "кар’єри" він мені зовсім не подобався - забагато "понтів". А тепер думаю, що це було навмисне, бо досвідченіший Япончик інакше себе поводить і інакше грає актор - більше "чоловічості". Особливо в інтимних сценах.

    "Ліквідацію" мені також хвалили, але мені дуже важко "розгойдатись" для перегляду серіалу.
     
  4. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    І я ні...
    Хоч і додивилась серіал...Вийшов такий собі Робін Гуд. Моя мала у захваті, нахапалася "цитат")) Але цей серіал не залишає того одеського присмаку, як Ліквідація. Немає відчуття "це в мене вдома". Навіть у сценах романтичних...ні. Штучний вийшов(

    А от тут не погоджуюсь...у Ліквідації дещо гіперболізовано, хоч і дуууже схоже, відразу спогади.
    Але пригадайте розмову мешканців Молдаванки, навіть сучасних старожилів - Мишка Япончик "шЕкает", вимова м"яка, теж схоже.

    ---------- Додано в 13:00 ---------- Попередній допис був написаний в 12:57 ----------

    Розгойдайтесь...Ліквідація - неймовірно захоплюючий фільм, хоч на смак товаришів немає. І розумію, що теж не зовсім реалістичний, але максимально до реальності наближений, з історичними фактами та одеським колоритом.
     
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Думку мешканців Одеси не можна не брати до уваги. :)

    Але як немешканець мушу сказати, що бажання знову відвідати ваше місто серіал викликав.

    Згідна, але ще перед першою серією не чекала історичної достовірності.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Але вона таки є...)))) Бо за свідченнями істориків Япончик мав у характері крихту "робінгудства", хоч і був, звичайно, бандюганом.
    А знаєте, що вражає мешканця Одеси? Пригадайте постать бандита Григорія Котовського...Оце таки , вибачте, "пєрдімонокль" - жити в районі, який носить його ім"я, та що там наш район - містечко в області, райцентр, Котовськ...Хіба в Україні кращих синів не народжувалось...( Сумно.

    Un.Known, я ще наважусь Вам порекомендувати, щоб почути справжній говір, який геніально втілили не=одесити, перегляньте фільм "Біндюжник и король". Це мюзікл, я на диску навіть дещо перекручую, але втілення батьків Бени Крика (прототипом якого у Бабеля і був Япончик) - неймовірне..Додайте гру Карцева, Гердта, Євстигнєєва та інших. Дуже люблю цей фільм.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Полковник

    Полковник миється в бані

    Разве он на украинский не дублировался?
    Тогда ганьба!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Власне, найбільшим аргументом, чому подивитись цей серіал, були "Одеські оповідання" Бабеля - перечитувала десь рік тому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    А я фільму вдячна, бо дитина таки перечитує Бабеля) Раніше не могал мотивувати, а тепер читає. Ну і Слава Богу.

    ---------- Додано в 13:27 ---------- Попередній допис був написаний в 13:25 ----------

    Мы таки все краснеем и стесняемся. Но если открыть уши пошире и дать свободу интеллекту, можно уловить украинскую речь у тех актеров, которым выпало счастье играть жителей Одессы - украинцев. Спасибо, что евреев дублировали на русский и дали нам что-то понять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Полковник

    Полковник миється в бані

    Есть Закон Украины и его необходимо исполнять.
    Фильм должен быть дублирован на держмову.
    Раз выпустили в оригинале - обязаны ответить по закону.
     
  11. Кохана

    Кохана LuBimaya

    +100!
    Обожнюю цей фільм!
    Оля, якщо тебе Мішка Япончік" захопив, то "Ліквідація" ще більше захопить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Gron

    Gron тафгай

    Погоджуюсь, але це все зроблено заради "прізжіх", нє?
    Я народився та виріс на Молдаванці та Слободці, бабусі та дідусі по мамі та батьку жили майже поряд у сусідніх р-онах, тому одеська мова це моя рідна.
    Так я ніколи не промовлю "быстро" - тільки бікіцер, чи вор - гоноф, гайда, цимєс,..., це все моє рідне.
    Фільм може і не поганий, але з моїм улюбленим Бабелем нічого спільного, навіть у стилі викладення, у Майстра як шашкою удар, а тут на півроку розмазано лубочно-кабарешно, ну то таке, кому арбуз кому свінячий хрящик.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)



    ---------- Додано в 14:19 ---------- Попередній допис був написаний в 14:18 ----------

    Для исполнения закона достаточно титров. И вообще..стОит ли так себя ограничивать - исключительно Политикой?
     
  14. Gron

    Gron тафгай

     
  15. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Одеської?) Малий вживає івріт...зараз в Одесі функціонує 3 школи з викладанням івриту.
     
  16. Gron

    Gron тафгай

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    А чого б і ні?)) У якості викладача?)
    Хоча..там суворий відбір за національною ознакою.
     
  18. Кохана

    Кохана LuBimaya

    ой, моє улюблене слово!!
    моя бабуся завжди так говрила...
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    І моя...
    "Гайда обідати!")
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Народ.

    Подивилась я перші дві серії "Ліквідації". Другу - вже ледве додивилась.

    Не пішло.
     
а де твій аватар? :)