загублені, lost, остаться в живих

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем duncan, 15 чер 2007.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    кажу ж, острів - ніяке не чистилище, а цілком матеріальне фізичне місце на планеті Земля, проте з дещо особливими магнетичними властивостями і з особливим значенням для планети. Ці властивості і вивчала Дарма. Тут з давніх давен живуть люди і Дарма була лише черговою общиною, яких до того на острові було багато і після того ще буде багато. Дарма не забила на проект, просто Дарму знищили. Всіх співробітників було вбито. До речі, відомо, що проект закрили у 87 році як такий що виявився неуспішним. Проте значна частина дармівців залишилися жити на острові аж до "зачистки", яка відбулася у 92 році.

    Про числа. Дещо про них розповідається у відеофільмах Дарми, які йдуть бонусами здається до 3 чи 4 сезону. Ці числа - це складові якогось рівняння якогось Валензетті. Ніби то це математик, який доводив, що кінець світу можна передбачити математично і вивів це саме рівняння. Самого рівняння ніхто здається в очі не бачив :) Метою Дарми була зміна законів природи, а значить значень рівняння Валензетті, а значить порятунок людства. Ну тобто це ось таке ніби то логічне обгрунтування цієї загадки. До речі 4, 8, 15, 16, 23, 42 - це і номери кандидатів на стіні Джейкоба.

    Загадок і незрозумілого в серіалі багато. Але повторюся, такий фінал робить усі розгадки дріб"язковими :) Досить правильний хід з боку авторів.

    Але я особисто із задоволенням подивився б ще один "сезон розгадок". Хоча сумніваюся що ті розгадки існують :)

    Багато всього про Лост зібрано на Лостпедії, там можна прояснити для себе деякі речі, які пропустив, призабув чи не звернув уваги.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. majolika

    majolika Well-Known Member

    Я нарешті додивилась. Таке відчуття, що мене просто киданули (
    Це треба було нагнітати і накручувати шість сезонів, а потім нічого толком не пояснити, розталапати сюжет і тупо закінчити фільм фразою "вопщеєм всє умєрлі" .


     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    У вашому розумінні померли не всі

    На літаку Аджара острів вдалося покинути декільком героям.

    Окрім того живими на острові лишилися Херлі і Бен
     
  4. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Доречі, літак ... острів то покинули Кейт і Сойер ... але й вони опинилися в церкві ...
    І Бен - і на острові, і коло церкви ...
    І Хьорлі - і на острові, і вже в церкві ...

    А отже водночас є герої що врятувалися, що залищилися на острові, що померли , і на сам кінець - що вирушили далі ...

    ---

    Якщо брат джейкоба став Димком після зустрічі з серцем острова, то чому Дезмонд не перетворився на Димок ?
    ---


    На правах позитиву:
    Расстроенные из-за отсутствия ответов фанаты смогут в скором времени вздохнуть с облегчением, правда, для этого им придется выложить немного $. Майкл Эмерсон поделился информацией, что в DVD Lost: The Complete Collection (Lost: Полная Коллекция), который выйдет 24 августа будет присутствовать удаленная сцена длиной 12-14 минут, которую Майкл описал как эпилог всего сериала.

    Дополнительная сцена расскажет о жизни Херли и Бена, работающих вместе на благо Острова после событий финала. Как мы узнали, Херли стал хранителем Острова, а Бен стал его помощником.
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Нема в тому ніяких протиріч, прочитайте мої попередні дописи. ВСІ ГЕРОЇ СЕРІАЛУ ПОМЕРЛИ, але померли не всі разом в один момент, а в різний час, за різних обставин, хтось на острові, хтось поза островом.
    Якщо вам так буде легше зрозуміти, давайте уявимо собі, що Кейт і Соєр якщо їм було скажімо по 30 років, повернулися на велику землю, прожили там ціле життя і померли через років 70, приблизно в 2080 році.

    А Херлі і Бен лишилися на острові і прожили там ну скажімо 429 років і колись та й померли за якихось обставин, коли прийшов їх час.

    І після цього всі наші герої зустрічаються у спеціально створеній "синтетичній" реальності, яка (уважно дивіться останню серію) знаходиться поза часом. Ця реальність - це ніби одна із версій всесвіту, яким би він міг бути, якби у 2004 році Океанік 815 не впав на острів. Цю реальність герої створили (не питайте мене як :) ) для того, аби після смерті зустрітися і йти далі (не питайте мене куди :) )

    Просто ви сприймаєте Лост як традиційне американське мило, де сюжет лінійний і все розкладено по поличках. Але за 6 сезонів можна було б зрозуміти що Лост не зовсім такий. У мене теж є мільйон запитань, так, мені цікаво чому було те чи що означало те, але в той же час я усвідомлюю, що то все дурня, не суттєво. Ось наприклад ні в кого не виникає питань як Майлз і Херлі могли спілкуватися з мерцями. Але в той же час ви не можете пережити чому Десмонд не став димом :) Ну не став та й не став, значить так не треба було! :)

    Хоча і на ваші питання також можна знайти відповіді, просто треба було звертати увагу не на спецефекти, а на суть.

    Дим був народжений за зовсім інших обставин. Джейкоб убив брата, скинув в печеру. І зовсім не факт, що Дим - це брат Джейкоба. Брат Джейкоба помер і був похований в печері разом з мачухою. А дим всього лише прийняв його подобу (так само як згодом стане померлим Джоном Локом). Ось вам і відповідь.

    ---------- Додано в 15:18 ---------- Попередній допис був написаний в 15:04 ----------

    До речі , раз уже згадали про "Темну вежу" Кінга.

    Там теж присутній схожий хід. Герої з нашої реальності в різний час (з різницею в десятки років) потрапляють у реальність Роланда майже одночасно.

    І взагалі, якби творці Лоста взялися екранізовувати "Темну вежу" - було б шикарно. Часто екранізації "псують" книгу. А тут є шанс що буде створено достойну кіноверсію геніального твору.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. OrangeSpring

    OrangeSpring Well-Known Member

    А Вы хотели бы, чтобы все бессмертными были? Кто-то же умер намного позже Джека - эти кто-то жили долго и счастливо:yahoo:

    Авторы обещали битте-свит концовку - так они ее и сделали - показывая в 6 сезоне параллельно действию один большой ФФ

    Но последняя сцена с собакой. Никогда не была фаном Жеки, но я прослезилася конкретно
     
  7. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    я чекав на:
    - відповіді (прості та лаконічні)
    - хепі-енд

    отримав:
    - натяки та припущення
    - трупи

    :negative:
     
  8. OrangeSpring

    OrangeSpring Well-Known Member

    Если бы были четкие ответы, а не довольно непрозрачные даже намеки
    то это был бы не ЛОСТ, а CSI

    Какие трупы, простите? Жеку и Чела в черном? какие еще трупы -:o

    Зы. А разве был не хэппи энд?????????
    Зло осталось на острове, наказано, да Жека заплатил это жизнью. Но вот Катька не заслужила на возвращение домой, да и вариант с Клер не понравилась. Она как-то вернулась оттуда, откуда не возвращаются.

    Так что авторы с хэппиэндом переборщили, наверное, плэтому добавили линию - афте-лайф - где все оказываются... ну чтоб не сильно сладко было
     
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    лост мене зацікавив у першу чергу не загадками, а красою та сюжетом
    і дивився його не тому, що цікаво перебувати в стані "і що це все означає", а тому, що хотілося отримати відповіді

    і ще, абстракція щодо "всесвітнє зло програло" мені не подобається, значно ближчі долі конкретних людей -- щасливі вони чи ні
     
  10. Liubertas

    Liubertas Well-Known Member

    мутноватий кінець...сценаристи намудрили лишнього. ІМХО
     
  11. OrangeSpring

    OrangeSpring Well-Known Member

    Так каждому свое. И авторы показали и то и другое
    Кейт вернула Аарону мать, Ричард вновь захотел жить, Херли нашел цель в жизни, Даже бен получил то, что хотел - остров. Сойер покинул остров, Десмонд остался жив и, естественно, вернулся к жене и сыну.

    Разве это не хэппи энд?
    Или вы хотели как в мыльной опере?
     
  12. Serena

    Serena May Flower

    и шо...досмотрели???
     
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    ні, це не хепі-енд, це як терміновий кінець фільму, бо гроші закінчилися.
    Ви просто порівняйте перші два сезони і всі решта.
    містика, таємниці, романтичність і треш. :sad:
     
  14. OrangeSpring

    OrangeSpring Well-Known Member

    Последняя серия любого сериала выглядит скомканной.
    Большинство из них вообще не имеет логического завершения в 100 приближении
    С Середины 3го сезона начали понемногу давать ответы - атмосфера тайны стала уходить
    Что мне не понравилось, так это линия Шестерки Ошеник - не понравился отпуск героев на Большую землю трехлетний. Вот что мне НЕ понравилось реально.

    По сравнению с этим - концовка сериала - меня не разочаровала

    И как то они линию Видмора не очень хорошо... оборвали.
     
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    як на мене -- забагато трупів :sad:
     
  16. OrangeSpring

    OrangeSpring Well-Known Member

    Не так уж и много. Просто от того, что показали afterlife, где все собрались - от этого ощущение, что их больше
     
  17. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    пані Minnie, невже Ви не відчуваєте суттєву різницю між першими сезонами і останніми?
     
  18. OrangeSpring

    OrangeSpring Well-Known Member

    Почему же. естественно. ОВсе изменилось серии с 6-й в третьем сезоне, а вот эти Ошеаники 6 все перечеркнули
     
  19. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    колода карт таро :rolleyes:
     
а де твій аватар? :)