Все про Аніме

Тема у розділі 'Мультики', створена користувачем CoyC, 29 сер 2007.

  1. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    пусть хентай посмотрит - забудет детство )
    а вообще Анимэ - чрезвычайно интересное и красивое японское изобретение, конечно как везде и во всем, есть качественные продукты а есть дешевка, но само искусство более чем заслуживающее уважение, просто тем у кого комплексы какие то или "устаревший процессор" - не понять ...
    ну или так, но имей такт (не Вам а им) о том что не нравится говорить - мне не нравится, а не обгаживать само явление .. вот .
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Haspid

    Haspid New Member

    Дуже радий, що мене розуміють, artobstrel +1 :good::good::good: І люди приєднуйтесь до обговорення, тема ж дуже цікава, давайте її розкручувати. Панове шанувальники цього прекрасного мистецтва, де ви, не будьте такими млявими, діліться хорошоми анімешками і своїми враженнями від їхнього перегляду, радьте, що подивитись і цікавтесь самі!!! Чекаємо повідомлень!:preved:

    ---------- Додано в 23:17 ---------- Попередній допис був написаний в 22:54 ----------

    Чесно кажучи мені просто важко повірити у ваші слова на рахунок того, що стає не цікаво після першої серії, особливо "Death Note"(мене зятягнуло якраз з першої серії, хоча після 25-ї серії дивитись нічого і це факт) однак любов до книги це похвально, я й сам люблю почитати зараз якраз читаю "Спокута сатани" Марії Кореллі. Раджу прочитати (звісно якщо ви ще не читали її), бо книжка дійсно варта уваги! +1
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. nastinka

    nastinka відсутня

    читайте мангу))
     
  4. Haspid

    Haspid New Member

    Читаю):))):))):)))
     
  5. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    да ладно :redface:, дело то хорошее, меня лично больше привлекают полнометражные мульты, с сериалами как-то не очень, комиксы - не читаю, от хороших аниме-картинок тащусь )
     
  6. nastinka

    nastinka відсутня

    я теж люблю повнометражки, може підкажете щось нове
    крім унєсьонних вєтром, принцеса мононокі, тотторо.
    щось нове.м?
     
  7. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    Школа мертвецов - не полнометражка, сериал, причем серии довольно короткие и после финальных титров идет еще часть мультика, НО! ... меня сей продукт просто порвал, такие ракурсы и художественное оформление .......... выше всяких похвал .......... рисунки - !!!!!! БОМБА! вобщем - рекомендую ....
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. nastinka

    nastinka відсутня

    можна англ мовою? щоб я собі десь пошукала ?)
    дякувати наперід)
    вже буду дивитись))
     
  9. Algebrator

    Algebrator New Member

    раніше дуже сильно любив аніме...памятаю коли був малим завжди з татом на польському каналі дивились "Dragon Ball Z"...дуже любив це аніме. Потім не деякий час я про аніме забув, аж поки по Jetix не побачив "Наруто". Теж класне аніме, спочатку дивився всі серії, а зара просто читаю мангу, бо часу на серії просто немає...а в манзі все набагато далі...дуже цікаво! Також дивився "Death Note"...теж цікаве аніме.
     
  10. Haspid

    Haspid New Member

    Канал називався RTL7, хоч пізніше його перейменували в TVN7. Я теж дивився)) саме з цьому каналу і саме з Dragon Ball-у я полюбив аніме! а от Наруто мені не дуже подобається, цікава анімеха, але старуватий я, мабуть, для неї вже! З нових дуже раджу всім подивитись "Shiki" і "Сад грешников" дуже класні і серйозні аніме! p.s. Дітям ліпше не показувати, бо є сцени насильства!
     
  11. Algebrator

    Algebrator New Member

    я вже останнім часом перестав дивитись...якось часув нема та й не дуже цікавить...тальки нову мангу читаю. А ось Dragon Ball це класика аніме....дуже любив раніше...наклейки збирав і всяке таке...та й зараз якби десь показували б то з задоволенням подивився б
     
  12. Haspid

    Haspid New Member

    Я й досі маю колекцію наклейок(поклеєна в зошит) і колекцію брилків з героями Dragon Ball - колись, як розбирав всяке барахло їх рука не піднялася викинути(памятаю дуже довго збирав 8 гривень, а мені тоді 10 років було, туму це непосильна адача була, щоб купити собі коробку з жуйками Dragon Ball, і таки купив, але її я викинув))) Якщо спраді хочете переглянути цю анімеху, то тут http://adultmult.ru/anime/dragonball.html можна подивитись онлайн!
     
  13. Algebrator

    Algebrator New Member

    дякую вам...буду мати на увазі) А свої наклейки я навіть не вклеював....ше досі лежать...
     
  14. snusmumriken

    snusmumriken New Member

    Може трохи неочікуване питання, але з яким перекладом ви зазвичай дивитися аніме - укр., рос., анг., ... ; дубльоване чи з субтитрами?
     
  15. Locutos

    Locutos Well-Known Member

    Удивительна способность людей восхищаться апоплексичным диснеевским бредом типа "Шрек" и одновременно игнорировать и ненавидеть анимэ.
    Ну да, есть комплекс у японцев по поводу разреза глаз :haha:

    Тем не менее советую посмотреть любой мультик Миядзаки вместо убожества типа "Шрека" или "Смурфов".
    Ещё ничего так Planetas/Странники.
     
  16. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    вы по веткам бродите трололо для ? с хрена Шрек бред? до первого Ш такого продукта не было воупще, меня он в то время просто разорвал, я катался по-полу, конечно сегодня уже тема приеллась .. и да - Шрек производства Дрим воркс ... ветка зашевелилась не прошло и двух лет _)
     
  17. Locutos

    Locutos Well-Known Member

    Соглашусь - с первого Шрека можно было поржать...И только.

    Речь не о правообладателе или производителе. В Дрим Воркс слиняло много людей из Диснея, кстати.

    Ну а что, я резко было открыл для себя анимэ именно с Миядзаки. Почему бы не посоветовать людям...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    не, я тока - за ...
     
  19. filano

    filano Member

    я не дуже люблю аніме. якось не сталось з ними)))
     
а де твій аватар? :)