В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    пишуть, шо морози вже у Дніпрі :facepalm:

    так це шо виходить - у всіх картопля померзла ? :facepalm:
     
  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]

    - Воїн, хто ти?
    -Ухілєс - син єврея.:)))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Бачив, поки що на Заході тепліше, невже, як і минулого року врожаєм винограду, персиків і кавунів врятує Закарпуті?
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Чого це у всіх? У нас домашня розсада кавунів навіть жива. Розсада огурців з шістьма листиками...Було +2 вночі, найменше.Добре все полили на ніч. Маленький виноград з завяззю я укривала курткою. Але все норм ..Сьогодні ніч була трохи тепліша. Щось лякають на 9-10..кажуть, +2, подивимось.
    Кукурудза зійшла, картопля зійшла, огурчики та кабачки сходять... десь на низу може у кого пройшов мороз полосою. Ми на горі.
     
    Останнє редагування: 5 тра 2024
    • Подобається Подобається x 1
  6. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    дійсно, кажуть холодне повітря спускається донизу...
     
  7. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    я вже задовбався з колорадами боротися...

    спочатку збирав, потім став давити їх пальцями прямо на місці - так швидше...

    там тієї картоплі пару соток...
    травити... це треба думати... купляти отраву, насос... простіше позбирати... але дофіга їх :facepalm:
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У нас нема колорадів. Ми ніколи на одному місті картоху не саджали, саджали мало, та прискаємо баклажани. Їх вже кілька років нема, я вважала, що всі їх вивели. Звісно, краще подавити яйця, але коли багато - то травіть плантацію Актарою.
    До того, як почнуть масово вилуплюватись!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    Ще прикол... там де садимо город... велика стара акація, метрів 15 висотою...

    помітив в ній дупло... цікаво... у нас таке рідкість... бо великих дерев мало...

    ну і там у дуплі шпаки... вже чутно виводок голодний...
    а старші значить, щось у дзьбі носять...

    думаю, це ж яка корисна худоба... проти шкідників... якби вони ще колорадів збирали

    думаю, це ж почну травити город - птахам буде погано... краще не травити :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Цікаво, які-небудь вороги у колорадів є, крім людини?
     
  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    кажуть цесарки їх клюють...

    та я думаю, і курки б клювали, але це треба наважитися їх пустити на город...
     
  12. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Що на 10 травня буде найхолодніша ніч у нас на дачі - це вочевидь правда...Но що зробиш? Побризкали Антістресом розсаду, полили все з гумусом.
    Я накрила огірки, що мають 5 листків відрами та тазами, кабачки та дині теж. Гладіолуси та жоржини - скляними банками. Досі розсада страждала від вітру, поламаного багато...Вітри неслися страшні..Сьогодні по всьому саду збирала іграшки з пісочниці - порозлітилися, поки нас не було. Позбивало багато плодів з абрикос. Персики нічого - втрималися.
    Ну..шо буде те й буде. Завтра подивимось.:sad:
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Картопля тільки сходить, але багато її зійшло, кукурудза вся вилізла. Це попортитись може..
    Сходить арахіс та сіяні огірки та помидори. Про помідорну розсаду не боюсь - вона зазвичай відходить,як примерзне... огірки з семядольними листиками переживуть нуль. Правда пишуть, що буде +2, але відчувається як -1. Що це значить - одні синоптики знають)
    Вітру нема.
    Але раз у Москві сьогодні сніг - то у нас і через два дні теж нічого гарного не буде. Як вони труселя з начосом наділи, то нам вочевидь розсаду не спасти.
     
    Останнє редагування: 9 тра 2024
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    в нас таки прихватило картоплю кілька днів тому... десь може 1%... не розумію, як мороз вибирає кущі :scratch_one-s_head:

    одиночну розсаду можна обрізаними пляшками накривати...
    або півлітровими банками...
     
  16. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Такий там дєдоваєватєльний балаган, похолодання більше зачіпає східні регіони, у нас бувають ночі прохолодні, але до приморозків далеко. Ніщо не пошкодило цвіт вишні, черешні, яблуні, горіха..., моя родичка сказала про висаджену розсаду перців, яка вже цвіте, на Закарпуті вже своя домашня ( не парникова нітратна ) полуниця.
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У нас винограду кранти, черешні та сортовій сливі та шарафузі кранти. Ягодам, не листям. Той, що закрила своєю курткою кущик молодого винограду живий, а куртка була в морозі..Спаржа, крупна квасоля - йок. Кукурудза та помідори з баклажами, картопля теж - середина на половину. Перець практично вистояв. Угорка теж. Горіх постраждав сильно, мабуть не буде нічого.Навіть дикий виноград на сараї здох.
    Огірочки сходять - їм хоч би шо. Кабачки були прикриті - вистояли.

    Літня ожина цвіте, як ні в чому не бувало..Малина цвіте, одійшла, а то була в інеї та повішені листя..Не знаю як з полуницею буде. Персики - нічого їм. А, може, потім скинуть? По грушам\яблукам нічого не зрозуміло поки.

    Зараз тепло, тихо. +10 в затінку.
     
    Останнє редагування: 10 тра 2024
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Сумно все ж таки. У нас травень завжди з вітрами, але морозів в травні років 10 не було. Прогнозували +2, а було на градуснику вночі-1. Та і в повітрі, а не тільки на поверхні грунту. Щоб на дорослій черешні та сливах померзли плоди??
    Та і на черевишні, і на Владимирці-вишні теж.
    Я от не знаю: може бути, що плоди якось відійдуть, чи вже точно погніють всі?
     
    Останнє редагування: 10 тра 2024
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    ну вона ж не остаточно пропала. Вона звичайно випускає ще листя. Це тій, що велика і цвіте, погано. Та ну, щоб картоплі не хватало в Україні..
    А от черешня буде привозна, мабуть. Бо якщо на Буковині було -7 перед Великоднем, то яка черешня? У нас своєї не буде ні одної ягідкі. Добре, хоч абрикоси, що нав'язались, нормальні здається.
     
а де твій аватар? :)