В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    так і в нас. З 1 травня садимо в грунт все - навіть перець з томатами, розсаду кавунів кукурудзу..Та і огірки трохи. Климат змінився.
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    ми ще не були на дачі... Якось не тягне поки що. Не малу роль в цьому відіграє страх побачити в будинку щось огидне з мишами - ми боролись з ними до самої осені, і все марно. Закриваючи дачу восени - все там посипали ядами, мишоловками та відрами з водою з мостиками, намащеними салом.
    Зараз як приїдемо, я, мабуть, буду мати запаморочення) Тому і не хочу..Така бридка істота, а якщо ще дохла...:facepalm:
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Із таким я не спішу. теплолюбиві помідори, баклажани і перці, можна висаджувати у середині травня, коли минула загроза приморозків.
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    та всі, звісно, висаджувати не треба. Але по два-три десятки висаджуємо, і нічого за останні роки не трапилося...Одного разу колись примерзла вже велика картоха - і дуже, а огіркам, що вже мали по три великі лісти, практично нічого...Може, мороз пройшов полосою.
    Картоплю пророщену намагаємось саджати вже в теплу землю. В середині квітня, а мо й пізніше, якщо квітень холодний.
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Як я радію весні. Мені здається, що буде все зовсім по-іншому...і на фронті теж.
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    але жовті більш дієтичні - і для печінки, і в кого подагра і не можна червоних томатів - то їдять жовті.
    Мені подабається густо-жовтий сорт Хурма. Він великий і солодкий, мясистий. Одне задоволення.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Добре, в кого є земля.. Бо інакше можна двинутись від цієї невизначеності. Коли вже орда побіжить?
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Унікальний такий сорт є в Одеській області, не факт, що в усіх областях він одинаково виросте.
    Навіть страшно багато насаджувати помідорів, якщо будуть дощові періоди і холодні ночі, це все почорніє.
     
  9. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    не знаю :dntknw:
    і шо тепер, не садити город? :scratch_one-s_head:
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Навпаки...я ж і кажу, що добре.
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У нас на дачі дощів влітку зазвичай мало. Сухо та спекотно. Але все одно раз на тиждень чоловік прискає протигрибковими препаратами і огірки, і помідори, і виноград. Він в Органічному землеробстві бере біопрепарати.
    І огірків, і помидорів завжди багато -нікуди дівати. З виноградом трохи інше - щоб він не хворів зовсім треба і хімія. Колоїдна сірка більш-менш не отруйна - на наступний день можна виноград їсти. Це від розтріскування ягід... як там: "оідіум" чи шо.
    З початку липня потрібно починати бризкати.
     
    Останнє редагування: 3 бер 2024
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Залежно яке літо, часто треба носити воду на полив, але часті дощі бувають на початку літа, або перед достиганням помідорів.

    При починанні чорніння, знаю хороший рецепт закрутки зеленими.
     
  13. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    викопав сьогодні маленькі деревця - 0,5-0,8 м.... штук 30... повиростали з кісточок аличі...
    наробив буром ямок... посадив на дачі по периметру... якщо корови не з'їдять, буде вітрозахист...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    прикол.... стою сьогодні, витріщився на кущ смородини... там вже маленькі листочки, 1-2 см... третє березня! :facepalm:
    мабуть тому що з південної сторони, біля стіни...
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Декому з кісточки виростала непогана абрикоса і навіть персик, але надійніше щіпа у садовому центрі, скільки чув від сусідів дуже недовговічні попадались яблуні, навіть посаджена груша, має плоди, але стовбур із гулями та з якимись вадами.
     
  16. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    з кісточок дерева витриваліші...

    начебто персик з кісточок такий сорт і виростає...

    абрикоси дичка - бувають смачні, або не дуже... треба вибирати смачне дерево
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Абрикоса з кісточки я знаю виростає з материнськими якостями менше, ніж у 50%.
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Персик пробували виростити з кісточки - нічого не виходило. Добре, казав сусід, коли це районований сорт, свіжа кісточка та гарний догляд з самого малечку. Він їх саджає кожен рік, бо пропадають, а так є трошки.
    Років через 7 може буде зав'яжуться три персика та через два роки деревце здохне...Погана зима, чи весна, чи ота курчавість - і на цьому все - потекла камедь, засохли декілька гілок, опадає зав'язь...
    Краще купити персики на ринку та наїстися. Вже скільки у нас тих купованих саджанців персика пропало... Живе добре один - червонолистний, хоч його нам помилково прислали. Він не дуже хворіє, але плоди сухі, красненькі та маленькі. Не смачні. Декоративний, мабуть.
     
  19. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    мав на увазі дичку,
    щеплені звісно не вгадаєш
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Куплений абрикос, у кого бачив, не дуже довговічний, кілька років гарні крупні плоди, потім засихав, єдине, добре підходить, пахуча деревина абрикоса, для шашлику і пасхальної шинки, але смішно для цього садити абрикос. Персик, ще інший варіант щепити, сажанці погано ростуть при холодній весні і потім жере тля. Проблеми і у сажанців яблуні та сливи, особливо, якщо із господарств з іншими грунтами та погодніми умовами ( Закарпаття ).
     
а де твій аватар? :)