В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Продавати гаджет нема сенсу ні з якої причини...не писати на форумі можна, я теж так роблю, як набриднуть деякі. Але хоч би обізвався...Війна все ж таки.
     
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А я купив собі другу ланцюгову міні-пилу.
    Мені так сподобалася ця штука, що я не втримався, і коли побачив рекламу, що вона продається за півціни, то купив.
    Попередня коштувала десь приблизно 2300, але її в чорну п'ятницю продавали зі скидкою, і обійшлася в 1700 (ціни приблизні, я не запам'ятовую точні ціни).
    А цю, зі знижкою, пропонували всього за 900 гривень, з тими ж характеристиками. Коли зв'язався з продавцем, запропонували ще один акумулятор за додаткову ціну.
    Одним словом, прийшла міні-пила з двома акумуляторами (Новою Поштою) за 1449 гривень (включно з доставкою).
    А дешева, тому що немає ніяких лейблів, назви фірми, інструкції - тільки пила в комплекті. Скоріш за все, в Україну за оптовими цінами приходять вузли і деталі, тут складають докупи і продають.

    Дуже подобається мені ця річ. Дрова нарізати. Де які чагарники - можна різати на дрова. Ввімкнув собі мл-3 пдейер з англійською чи турецькою - і ріжеш дрова. Тихенько працює, слухати не заважає.
     
    Останнє редагування: 28 січ 2024
    • Подобається Подобається x 1
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    така гарна цифра - 7777 дописів :drag::beach:
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А є і 8888 - теж красива. Пишіть. У вас є здоровий оптимізм, тому читати вас приємно.
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Сьогодні опробував. Побачив мінуси в дешевшій.
    Не критично, але все ж. У мене є один родич, так він нічого наобум не купує. Поки не вимотає всі нерви із оточуючих, допитуючись, розпитуючи, нічого не купить. Лише коли вже знатиме всі плюси і мінуси, тоді купить.
    А я - трохи пофігіст. Моє кредо - "Ще ніколи так не було, щоб ніяк не було". (с). Прагматична санкція, як казав Швейк.
    Тому інколи купую гальмівні диски не того діаметра, то акумулятор до автомобіля, що стає не тим боком, що треба. І все доводиться якось викручуватись.
    Так от. У старій і новій міні-пилі запобіжники від випадкового нажаття "курка" працюють по-різному.
    У тій, що дорожча (перша) запобіжник (що збоку на рукоятці на одному рівні із "курком" - кнопкою запуску) має два фіксованих положення. Одне - курок заблокований, друге - курок розблокований.
    А в новій пилі, для того щоб розблокувати курок, слід нажати великим пальцем кнопку запобіжника збоку і, утримуючи, нажати курок. Коли відпускаєш курок, пила зупиняється, і щоб її запустити, доводиться знову великим пальцем нажати запобіжник.
    Здавалося б - нічого страшного. Але це - в тому випадку, коли ви - правша. Якщо ж тримати пилу у лівій руці, то трохи (чи навіть не трохи) геморойно. Запобіжник доводиться кожен раз прижимати третьою фалангою вказівного пальця лівої руки.
    Зі "старою" пилою таких проблем не виникає. Зняв із запобіжника - і ріж хоч правою рукою, хоч лівою. Закінчив пиляти - знов став на запобіжник.

    З новою пилою постачається слабший зарядний пристрій, тому блок акумуляторів заряджається до повного досить довго - здається, години чотири. Але добре, що хоч заряджає. Сьогодні перевірив
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Раз підняли тему наверх... На землі ще зарано працювати, але сіяти на Кубані починають наприкінці лютого. Колись орієнтувалися, хоча би сіяння на розсаду помідорів, перців, баклажанів... займались після Стрітення за старим стилем 15 лютого, враховуючи досить теплу зиму і перехід на новий календар, таке свято буде 2 лютого, тому я від декого чув, що насіння перцю, яке довго сходить підготовлює вже.
     
  7. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    • Подобається Подобається x 1
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    На таке відважуюся десь після прильоту лелек та свята Благовіщення за новим стилем ( 25 березня ), лютневий посів часто припадав великим шаром снігу та вимерзав.

    Бобові часто висіваю зі свого урожаю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Теперішній лютий такий як березень.
    Поки що багато порізано старих дерев, прийшов сусід із бензопилою.
     
  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    сьогодні пересадив кілька кущів винограду Молдова на нове місце, бо заважали...

    обрізати було шкода... викопав траншею, запхав туди коріння з триметровими гілками... засипав пару мішків перегною... кілька відер води... приніс за 100 метрів з річки... така зарядка )
    ще й зверху насінням зелені траншею притрусив, перед тим як загортати...

    крокуси вже повилазили, цвітуть...

    завтра нові пригоди :)
     
  12. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    З приводу зрізки, запам'ятав пораду майстрів, якщо пеньок зрізаного дерева невисокий, його доречніше не викорчовувати, а просто засипати дрібноземом, якщо він заважає, там просто перегниє.
     
  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    є чужий город, соток до 15.. господарі за кордоном...
    моя роль в даному випадку - дати імпульс цьому проекту... посадити, налагодити процеси ... сапає хай хтось інший... а я поїхав на дачу...

    думаю садити... сотку-дві овочів, а там... хоч гарбузами, хоч травою засіяти... все згодиться...
    (поки не розумію, як бути з поливом... вода в крані - 18 грн/куб, дорого... треба ще думати, чи варто його поливати)

    земля... половина була під люцерною... наче нічого...
    друга половина оброблялася, важкий чорнозем, заріс пирієм, утрамбований... щось мені таке не подобається....

    пробували фрезерувати на 15 см... малий тракторець не потягнув...
    відклали... поки земля підсохне...
    тиждень пройшов... треба вже терміново садити, бо зовсім висохне... а земля не оброблена...
    навіть була думка - може його вручну перекопати?
    та шось нема поки ентузіазму...

    цікаво, а у вас які зараз розцінки на обробку землі - як технікою, так і лопатою?
     
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    насіяв під плівку різної зелені...
    щось вже зійшло... здається, руккола...

    вона смачна взагалі ? :scratch_one-s_head:
     
  16. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    прислали кілограм нуту... спробую виростити...

    почитав... виявляється він страшенно витривалий... посухостійкий, морозостійкий... до мінус 10... йой...

    сходить при +2-3, треба вже терміново сіяти...
    а квасолю й боби мабуть ще рано...
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Боби точно рано! Та і квасоля мерзне...Вважаю, що поки нічні приморозки - не можна.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Також проблема, як тобі стільки непотрібно і нема де спихнути урожай, таке більше бувало з фруктовими деревами.

    Вже є нагода, потрохи зрушувати ріллю, теплий березень.
     
  19. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    капусти, салати вже повиганяв на вулицю...

    далі ідея така...
    зараз у приміщенні в стаканчики посіяти помідори... температура десь +15... через місяць їх виселити у грунт...

    наступну партію через місяць - ще більш теплолюбиві... бобові, та гарбузи, огірки - так само у стаканчики у приміщенні цілий квітень... у травні вже в грунт...
     
  20. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    помідори вибирав тільки рожеві... прислали 40 сортів по пачці...

    хочу всі спробувати виростити в своїх умовах...
    вибрати найсмачніші, і найстійкіші до посухи та хвороб...
     
а де твій аватар? :)