В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Під час війни не дуже таке бажано.
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    :suicide:

    Ваш город стратегічний, чи шо?:)))
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    та страшне...
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А ми хочемо прорватися на дачу. Воду тягти з собою, бо світ там не скоро буде. Зібрати ягоди хочеться та подивитось що там. Може, виноград оприскати.
    Зрештою стріляють усюди...Харків орки не залишають в спокої ні на день.. А ракети туди по полях запускати ніхто не буде, так ми надіємося) Город у нас не стратегічний). Одначе минулого разу шмаляли по машині, коли верталися.
    Зараз же вони стоять кілометрів на 15 далі на схід.
    Просто не видержую без дачі.
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У нас нема окупантів, але є свої гризуни, яким аби гризти когось, бо як не вгризуть, той день не вдався(
    Кажу, не на того позарилися, аби з мене мотузки вити, як кому заманеться. То робіть самі, якщо я вам не до смаку роблю, взяв і пішов. А то там не так, то тут не по їхньому... Нехай хоч все засохне, і нехай собе кусають і гризуться між собою.
     
  6. Good man

    Good man Обычный человек

    У тебя там тероборона засела или Тимошенко тебе грядки пропалывает?
     
  7. Good man

    Good man Обычный человек

    Тримайтеся.
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Гудман, іди до біса. яке гівно липуче(
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Не рухайте гівно, не буде смердіти (с)
    :)
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    При +34 хіба що гарно достигають вишні, рясно цвітуть кавуни і дині, горох і картопля перетворились у гербарій, баклажани треба поливати щоденно, навіть двіічі зранкеу і ввечері.
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Нема у нас городу на дачі, вчора побачили 12 соток молочаю в мій зріст. Це пеклище:facepalm:. Біля будинку пробивали тунель для агрусу, для порічок в цьому пекельному молочаї. Суки російські стріляли вчора, наші у відповідь теж, але напрямок був не по нас. В Харкові до цього звикли...там іноді так бахне, що присядеш, а тут працювали та й працювали собі...все ж таки орків відбили трохи далі, але наші дачники ще не їздять. Назад було трохи моторошно їхати.Та нічого. Живі.
    Лук і часник крупний, ще не вибирали. Смородина поспіла,відро є, ще 10 кустів Бумера спіють, вишень нарвали багато. Грушок багато нав'язалось, яблука та абрикоси будуть.. персики, крупний волоський горіх та черешня вперше дали урожай. Були гарні дощики.
    Були і втрати серед минулорічних саджанців: персик, інжир, слива Бербанк. Хурма пережила зиму, як не дивно. Одна гарна слива(абрикос+персик+слива) жива, прийнялась. Яблуньки колоновидні прийнялись(4шт). Саджанці винограду (3шт) теж. 5 кущів порічок теж прийнялись.
    Уявіть всі ці саджанці були в молочаї висотою під 2 метра. Це жах!Сонце не пробивало. Не знаю як хто - я такого ще не бачила.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У нас до будинку на дачі іде доріжка з дорожньої плитки, так от не було видно куди заходити. Молочай ріс і перед доріжкою, і збоку між розами, закриваючи рози, навіть між плиткою і бордюром... поряд з дорожкою стоїть кунг, так трохи не до даху кунгу оте гівно виросло. Дуже модний бур'ян в цьому році, а тут ще дощі і дощі.
    Чесно, я не знала, що таке буває, та я того молочаю і не дуже бачила раніше - ну торчить десь бур'янина - я її видерну, а тут нікого три місяці...Сторожиха каже, що на обробленій землі скрізь таке. На пустих ділянках, звісно, пирій та й усе.
     
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    Держите нас в курсе ситуации. Сын у вас где? Во львовской области? Всё в порядке с ним?
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Були теплі і жаркі дні, шкода, що на початку вічйни не посаджені на розсаду помідори, ніби, будуть і дощі. Може помідори компенсують перці і баклажани.
    На джеми і варення, порічки, смородина, агрус, калінка-малінка, завдяки догляду та підживленню вже нема куди подіти, та і багато цукру неохота витрачати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    FB_IMG_1656944420388.jpg
    (С)
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Good man

    Good man Обычный человек

    Не стесняйся, давай фотографии.:blush:
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Що буде з організмом, якщо регулярно їсти сливи: несподівана відповідь:

    Знижують ризик серцево-судинних захворювань.
    Контролюють рівень цукру у крові.
    Допомагають боротися з акне.
    Діарея
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще зарано на свої сливи, зараз збір вишень, є калінка-малінка і достигають ранні яблука.
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У нас тільки мала жовта сливка(алича). Синіх ни угорок, ні круглих, ні овальних - от ні одної не бачила. Абрикос на старих деревах теж катма..
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Калінки-малінки багато, як ніколи, можливо, вплинуло обполювання та підживлення у листопаді калійними добривами, сам і наївся, оскільки це природній антибіртик, зауважував деякий час у себе понижену температуру, є немало варення та джему, декілька літрів продав.
    З абрикосами не дуже, хоч рясно дерево цвіло, не було у цей час приморозків та сильних вітрів, плодів не видно. Може прийдеться спиляти дерево і садити нове.
    На днях планую зібрати вишні, зразу їх перебрати без кісточок на кисіль і випічку на зиму.
     
а де твій аватар? :)