В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не тільки.
     
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    Живёшь не очень зажиточно.
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Для любителів влізати у неактуальні для себе теми і вічно із кимось дискутувати.
    Не все виходить, як запланував, тепер здоров'я не додзволяє водити великогабаратний транспорт і возити пасажирів. Є хобі і додатковий заробіток.
     
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Ты обиделся? Глупость. Обидное говорят иначе и другими словами.
    Здесь сама тема располагает к душевному разговору. Любое занятие по душе мотивирует, хочется жить после него.
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    На винограді зауважив, молоді пагони і листя, але багато листя погрижено та пошкоджено, хоч не бачив і не нащупував ніяких мушок і ймовірних гризунів. Актуально зараз покропити кущ? Таке хотів зробити залізним купуросом ще у березні, але тоді не знав, як буде війна і чи не прийдеться десь виїзджати.
     
  6. Good man

    Good man Обычный человек

    Ты из винограда вино делаешь или так кушаешь?
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще і компоти на зиму, соки, при великому урожаї ще продаж і роздача.
     
  8. Good man

    Good man Обычный человек

    Желаю тебе хорошего урожая в этом году.:hi:
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Мені 7 років. Ура! Нарешті ми з бабусею їдемо на дачу в село! Супер!

    Мені 14 років. Дістали предки зі своїми грядками!

    Мені 20 років . Здається бабуся збожеволіла, цілими днями рве траву, якби ж то на грядках, а трава коло паркану від дороги кому завадила?

    Мені 25 років. Дача потрібна тільки для шашликів і гулянок.

    Мені 35 років. Хм… а що ті грядки будуть пустувати… посажу цибульку. Зелень під закуску файно піде.

    Мені 45 років. Весь город в грядках.

    Мені 60 років. Щось паркан травою заріс, потрібно прополоти.

    Мені 75 років. Тягну важкий рюкзак на дачу, діти та онуки не будуть допомагати, говорять – нічого сіяти та садити не треба, все купимо.

    І тільки правнук радіє, йому 7 років, і він щасливий, що знову літо, і ми їдемо на дачу у село. Життя продовжується.

    © Автор невідомий
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Життя продовжується...

    286392574_592302319231785_7553731303998520351_n.jpg
     
    • Смішно Смішно x 2
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Основне кроплення - увесь липень, кожного тижня, і ще після холодного дощу, як трапиться дощ з похолоданням.
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Таке достигає.
    У мене не буде помідорів, розсаду висаджував наприкінці лютого, тоді була паніка, розпочиналася війна, була ймовірність, що прийдеться емігрувати, помідорів нема, деколи підводять часті дощі і холодні ночі від чого помідори чорніють. Є більше картоплі, огірки, перці і баклажани.
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Звернув увагу, розсаду баклажанів, цьогоріч висадив у 20 числах травня, прижилися і ростуть навіть ті, що були вялі, ростуть всі 100% вже кроплені, не раз политі і підживлені. Тільки, щоб колорадські жуки не добрались, роостуть дсиить далеко від картоплі.
    Принагідно, коли були висаджені на початку травня, через холодні ночі і ймовірні приморозки, 50 - 60% саджанців гинули.
    У зв'язку, тепер величезний дефіцит мелітопольська черешня, є немало смачної закарпатської, своя достигає, не хочу зривати недостиглу, своя жовто-червона та сорту "Чорний принц" може буде вже до суботи.
    Інший дефіцит херсонський кавун, свій менш крупний і достигає не раніше вересня, чекаємо на миколаївські, одеські, запорізькі... Може і стануть у більшому попиті угорські та турецькі. Більшість динь у мене вагою від 700 гр. до кг. Диня буває менш вибаглива та скоріше росте, ніж кавун. При довгих дощах та заболочених грядках, ймоовірна поява червоних слимаків, які гризуть баштанні, під кавун варто підстиляти сіно, менше контактів із болотом. Таке краще росте у родичів в селі, у вересні 2 - 3 великі кавуни можуть передати.
    Поки що можна щодня зібрати миску садових суниць.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ахтунг!

    Припинення потовиділення на спеці
    [​IMG]
    Сонце не б’є раптово. Спочатку ви будете рясно пітніти і відчувати спрагу. Якщо ці симптоми не змусять вас піти в тінь, то незабаром пітніти ви припините. Якщо це сталося, то у вас тепловий удар. Треба негайно звернутися за допомогою. Без лікування тепловий удар може привести до незворотних ушкоджень мозку. До приїзду швидкої спробуйте охолодити тіло і пити більше води.

    (с)
     
  16. Good man

    Good man Обычный человек

    Погоди, так ты не во Львове живёшь. В селе каком-то.
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Мені привозять десь за 30-35 км., баштан Львівської бласті.
    Є і таке, рідкість і у Криму, правда, тут, втрутттились мічуринці.
    Персиковий Сад - с. Волиця, Мостиський р-н.
     
  18. Good man

    Good man Обычный человек

    Любишь в земле трудиться?
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вже зібрані агрус, смородина і порічки, зібрані до повітряної тривоги, оброблене для компоту на зиму вже в бомбосховищі.

    Сухо, огірки і баклажани треба поливати щодня, картопля стає схожа на гербарій.
     
  20. Good man

    Good man Обычный человек

    Фотографии есть? Выкладывай, так более интересно.
     
а де твій аватар? :)