В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Мої несуться.
    Почали нестися перед самим Новим роком. Поки що % чуть більще за 50. Є тенденція на збільшення.
    Але в мене повністю вся куряча фракція поміняна на молоденьких - від Пєтьки і до чомусь маленької курочки /всі вилупилися з домашніх яєць весною-літом 2021 року/
    Пєтька, правда, не один - є ще один пєтух без імені. Він залишений на прохання дітей, бо він /той пєтух/ ніби гарний з вигляду. Але пєтух сикун - весь час на бантах сидить, бо Пєтька його ганяє по всій стайні.

    Температуру не заміряв, але вже кілька ночей на вулиці - 10 ...- 12, а в курей вода в поїлках не замерзає.
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Секрети застосування солі, соди, дріжджів, молока, кефіру, гірчиці і кока-коли у городі - Розумні поради

     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Попіл: яким культурам він рекомендується а яким протипоказаний - Книга рецептів
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Одна чайна ложка допоможе розсаді: додаємо в ґрунт крохмаль - Розумні поради

    Одна чайна ложка допоможе розсаді: додаємо в ґрунт крохмаль

    Кожен хоче, щоб його розсада була найкращою, потужною і красивою. Як же цього не хотіти, адже саме з такої розсади можна домогтися хороших плодів. Для допомоги у вирощуванні розсади будь-яких культур і рослин можна вдаватися до різних засобів (магазинних або натуральних). Мало хто знає, що будь-якій розсаді дуже корисно давати звичайний картопляний крохмаль, інформує Ukr.Media.

    А якщо хтось ще й сам його робить вдома, то тоді рослини отримають ще більше користі. Це сильне джерело енергії. Вже спочатку природою в рослинах завжди закладений крохмаль. І така підгодівля на його основі просто поповнює ним рослини. Крохмаль накопичується в розсаді, а коли буде потрібно, коли рослині не буде вистачати енергії, він просто перетвориться в глюкозу, що зарядить рослини бадьорістю і енергією на довгий термін.

    Також в складі цього натурального продукту є ще й потрібні розсаді елементи — це K і P. Якщо рослини ростуть в невеликих стаканчиках, то на кожен такий стаканчик потрібно внести по 1 ч. л. крохмалю без гірки і акуратно закрити його паличкою або зубочисткою в ґрунт. При поливі всі корисні речовини підуть в глиб, де пізніше вони вберуться рослинами. Якщо ж розсада росте в одній загальній ємності, то тоді можна тонким шаром в ній розсипати крохмаль і теж злегка його закрити.

    Про цю підгодівлю знає мало людей. Але ті, хто хоч раз її пробують, потім часто до неї вдаються. Рослини завжди будуть бадьорими і яскраво зеленими. Ніякої шкоди крохмаль викликати не здатний (якщо ви не вірите в його властивості, але хочете спробувати), а здатний він викликати тільки позитивний ефект. Коріння буде добре розвиватися. А де хороші корені, там і хороша надземна частина.

    Джерело
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Найближчим часом можна починати садити перець на розсаду.
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Отаке...
    Как "устроить личную судьбу" в огороде.
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ну розкажіть, хто вже посіяв перець на розсаду?
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Наша сваха спец по тій справі. Потім всім роздає )
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я на минулій сторінці згадував. Треба садити найближчим часом, перць довго сходить, а висаджувати у відкритий грунт десь в середині травня.
     
  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Не знаю, як у інших, а я своїм курям бульби топінамбуру навіть на тертці тет - не їдять.
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Моя колишня теж дивувалася, чому мене малий все їсть, а у неї ні. І від соски без проблем відлучив)
    Моя фантазія безмежна)
    Сир ховав у вишні, молоко через трубочку, нагулював апетит. Так і з курми)
     
  16. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    може ви їм шось краще за топінамбур пропонуєте? :)

    привіз на днях пару мішків стручків з гледичії... бобове дерево, родичка акації
    кози їдять, а курки - ні :dntknw:

    semena-beloy-akacii-i-gledichii-6320438_big.jpg
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хе... так у мене кури і боби їдять, що залишаються недоїдженними у борщі)
    Полущите і зварить ті боби гледичії - і з'їдять)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    та ні... шкода часу на курей :not_i:
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так таки так) алеж, теоретично можливо))
    То як хрущів збирати. Якщо багато - то задоволення, якщо мало - та ну їм грець. І хрущам, і курам(
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хто садив останнім часом зимові сорти яблук, на собі переконався і чув від інших - повільно ростуть чи взагалі не приживаються сорти "Йона", "Джонатан", "Білий налив", одна із версій - недосконала коренева система та їх призвичаїння до інших грунтів, надійніше вдало щепити.
     
а де твій аватар? :)