В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    у квашену капусту - замість моркви :)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Нє, я цілком серйозно кажу.

    Я от не знаю /та й знати не хочу, бо ніколи цим не переймався/, куди дівається вигнаний мною самогон, але я не продав ні грама, і не взяв за нього ні копійки.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    кілька годин роботи :)

    IMG_20220120_151358.jpg
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    За смаком.
    Маючи час і бажання, можу готувати, замість закруток, майже всі овочі і фрукти.
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну і шо? Перемерзне в морозилці і будете мати купу най не кажу чого :)
     
  6. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    1) нє... воно швидко морозить до 20 кг на добу... до -28 ... усі аромати зберігаються :)
    2) дістав айву - як свіжа, форма збереглася
    3) на піріжки все піде, єслішо
    4) кози все з'їдять, єслішо
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну, не треба ставити поряд айву і гарбуз ;)

    Але я буду дуже радий, якщо я помилився:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Добре морозити малину, смородину, порічки, вишні. Агрус не сподобався, абрикос теж. Вареники з мороженими вишнями - ой гарні! Не треба тіко вишні розморожувати. В блюдечко цукор з крахмалом насипати - і в вареник, разом з двома вишнями. Чи з трьома, якщо невеликі. І заліпити.
    Не потечуть, відповідаю.
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Більше заморожуємо лісові ягоди - чорницю, ожину, є і свої вишні, але для виічки чи вареників кращі у свому соку.
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У своєму соку вишні для вареників течуть. Та і заліпити важко.
    В великі пироги - так, добре.
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нарізати скибками, посипати цукром і корицею...
    Мікрохвильовка чи п'єц вам в радість...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Погоджуюся, але ж там об"єми чуть не промислові.
    Змерзиться стільки їсти )
     
  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    я б ще хотів підземну кімнату 20 м2, і туди морозильну установку :good:
    напхати повну у сезон врожаєм, а потім всю зиму продавати :dirol:
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Кріп росте і не цвіте все літо! Головна хитрість при посадці… - Розумні поради

    Кріп росте і не цвіте все літо! Головна хитрість при посадці…
    Сад город | 22.01.2022


    Відомо, що кріп — це одна з найбільш корисних трав серед інших. Дієтологи рекомендують вживати свіжу зелень в їжу якомога частіше, однак не завжди вдається знайти дійсно корисні і соковиті паростки в міських магазинах. Вирішити цю проблему досить просто, почавши самостійно їх вирощувати.

    Кріп є однією з найвибагливіших садових культур, але багато початківців садівників і городників чомусь не справляються з їх висадкою. Неважливо, чи будете ви вирощувати зелень на дачі, чи у відкритому ґрунті, або ж вирішили влаштувати міні-город на підвіконні у квартирі, з нашими порадами про те, як правильно посадити кріп, ви точно зможете ціле літо насолоджуватися ароматними травами.

    Як посадити кріп


    Для початку потрібно знати деякі особливості цієї культури. Свіже насіння кропу проростає дуже повільно, а може і зовсім не прорости із-за великої кількості ефірної олії, що міститься в ньому. Також насіння погано проростає, якщо висадити його у кислий ґрунт.

    Якщо у вас знайдеться тільки свіже насіння, то перед посадкою його потрібно буде обробити наступним чином.

    Обробка насіння

    Зробіть невеликий мішечок з марлі і складіть туди насіння.

    Після замочіть його в гарячій воді на три дні, при цьому міняйте воду кожен раз, коли вона буде остигати. У середньому міняти воду треба 5 разів за добу.

    Потім викладіть насіння зверху на мішечки і укрийте вологою тканиною, залишивши в теплому місці на 4 дні, поки не з’являться паростки.

    Перед самим посівом протягом 30 хвилин трохи підсушіть насіння.

    Головна хитрість при посадці — сіяти кріп купками, а не рядами, як звичайно. У ямку розміром 10-15 см насипте насіння і закопайте, а після полийте водою.

    Крім цього, для гарного росту необхідно розташувати рослину в добре освітленому місці.

    [​IMG]
    Скориставшись цими маленькими підказками, у вас на столі завжди буде розкішна свіжа зелень, а до осені ви зможете використовувати парасольки кропу для закруток.

    При такому ретельному підході кріп виростає більш соковитим і ароматним, а головне, що без будь-яких добрив і шкiдливих допоміжних речовин, які можуть бути використані при вирощуванні тієї зелені, яка продається в магазині.

    Джерело
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  16. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  18. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    вам нічим більше зайнятися? :scratch_one-s_head:
    розламуєте гарбуз навпіл... насіння забираєте... гарбуз кидаєте курям
    самі розберуться...
    коли нічого не залишиться - тоді наступний :)
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @mypucm, у вас ніякої культури обслуговування.
    Мої кури їдять гарбуз ніби чіпси :)

    А дзьобають вони підвішені віники сушеної кропиви :)
     
  20. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    віники - це гут... мої сіно підбирають після кіз...
    у вас несуться?
    % - ?
    скільки температура у сараї?
     
а де твій аватар? :)