Серіали

Твін Пікс / Twin Peaks

Posted by MARTINI on 2 лют 2016 відповідей - 16
  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    c186206faf1bc1bd9fa1e24eb93cb196-360x320[1].jpg

    Без перебільшення культовий серіал. Гримуча суміш з драми, детективу і містики від маестро Девіда Лінча. Це все приправлено мега-зірковим акторським складом і геніальним саундтреком Анджело Бадаламенті. Неповторна загадкова похмура атмосфера, глибокі символи в декораціях, іноді психоделічні сцени роблять стрічку унікальним явищем в кінематографі.

    Вперше ми побачили серіал на початку 90х на російському каналі "Останкино". І ось завдяки каналу 1+1 і торент-трекеру "Гуртом" він є в мережі українською мовою. Минулого тижня я скористався цією можливістю і рекомендую те саме зробити всім кіноманам.

    А ще є блага вість для фанатів "Твін Піксу". Девід Лінч нещодавно оголосив про свій намір зняти продовження.


    View: https://twitter.com/DAVID_LYNCH/status/518060411690569730


    Уже відомо, що третій сезон матиме 9 серій і в ньому знімуться чимало акторів, які знімалися в серіалі 25 років тому. Режисер обіцяє дати відповіді на чимало запитань, які залишили по собі перші 30 серій. Хоча, знаючи, Лінча, я гадаю, що запитань навпаки виникне ще більше :)

    Що цікаво, тоді, в далекому 1991 році в нього вже був відповідний план! Він залишив якір у вигляді слів Лори Палмер "Ми побачимось знову через 25 років".

    twinpeaks25years[1].jpg


    Ну хіба це не фантастично?

    А ще карлик каже "Коли ти мене побачиш наступного разу, це буду не я"

    81cf4e85296a789ba2b41b65c5795f4e[1].jpg

    А-а-а-а, ну просто майстер інтриги 80-го рівня!

    З нетерпінням чекаємо!
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Треба нарешті подивитися:) Бо в ті часи, коли його показували по телевізору, я під стіл пішки ходила:)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я ніби і по ящику його дивився, і напевно й не раз попадав на нього, але зараз на 80% він для мене був новий. Якісь нійбільш яскраві моменти в пам"яті закарбувались наче дежа вю, та загалом сюжет відкривав для себе заново.

    І я заново, як і в дитинстві, закохався в Одрі Хорн. Вона супер


    View: https://www.youtube.com/watch?v=t5QqNMXosxs
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Один з моїх улюблених. Дивилась його тоді, а потім, коли навчилась "агліцької" передивлялась в оригіналі. Читала, що рейтинг фільму на американському ринку почав падати, тому кінцівку Девід Лінч зробив під вимоги власників каналу, а не по свому задуму. Але ось зараз знімає Twin Peaks 28 років по тому , і йому дали необмежену к-кть ефіру. (чи навпаки - не дали обмеження на к-кть серій:) )

    Анжело Бадаламенті створив музику для фільма - можу слухати по кругу


    View: http://youtu.be/GPYUncqdKew
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    На жаль серіал безнадійно став старим чекаємо третій сезон

    Tapatalk
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Репліка ніфіга не зрозуміла :)
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А ми з шуміком завдяки цій темі переглянули серіал. І навіть пріквел. Готуємось. )
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я щось пам'ятаю з дитинства, єдине що згадується то атмосфера містики і страху, якийсь карлик чудний, старшокласник який спав з дорослою тьоткою, і питання "Хто ж вбив Лору Палмер?"

    Варто його дивитись ще раз? :dntknw:
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Я пам"ятаю назву "Твін пікс", пам"ятаю музику..... І все... Наскільки пригадую, якщо щось і бачив, то хіба якісь кусочки (коротенькі) якихось серій).
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    @Hyligan @manur треба дивитись, не пошкодуєте :)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Заздрю тим, хто дивиться його вперше. Серіал може і "безнадійно старий", але враження залишає тривале.

    Дивитись, чи не дивитись - ось питаннячко. :)


    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Одрі рулить :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Mädchen Amick від неї не відстає :)

    О, а ще у ТвінПіксі всі "помішані" на каві, ну, як і у Львові
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    і на пляцках
     
  15. :) пляцки мені не запам'ятались (давно то було), але ось горнятко Купера... - навіть деякий час мала подібне - шестигранне.

    а-а, на пляцках! точно! :facepalm:я прочитала "пляцках", а подумала "млинцях". Точно, "до дідька добрий чорничний пляцок "
     
    Останнє редагування: 27 лют 2016
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Вчора заліз на Гуртом. Ледве згадав, як я там називаюся. Потім з трудом нагадався, як саме звідти завантажувати. І..... завантажив собі повністю український переклад.

    Нинька переглянув 1 серію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. [​IMG]


    Після Твін Пікса, подивилась ряд фільмів Лінча - дивний він, мені його фільми подобались. Але якось натрапила на його цитату " погана кава - краща, ніж зовсім ніякої кави", і тут я з ним не згідна.


    Поглянула на тодішніх акторів сьогодні- сумно... Зрозуміло, що і ми не помолодшали... І все ж таки :)
     
а де твій аватар? :)