Скільки ви готові витрачати на своє хобі?

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем kirillkraft, 3 січ 2019.

  1. kirillkraft

    kirillkraft Member

    Чи затратним є ваше хобі, скільки готові на нього витрачати?
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Поки вистарчить... ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Перша думка, що небагато. Але потім думаєш, що хобі тих насправді декілька, і виходить, що це суттєва частина доходу. От велосипед. Періодично він потребує обслуговування, заміни запчастин, це легко кілька тисяч на рік. А ще є велосипед дружини, йому теж час від часу щось треба, хоч і рідше. Плюс ровер це не просто ровер. Навколо Львова вже все об"їздив і хочеться десь далі. Переходиш на цікаві маршрути зі стартом за 50-100 км від Львова. Тобто плюс велосипедний багажник для машини. Наприклад їдеш в Золочів, звідти в Підгірці, тоді Олесько і вертаєшся назад у Золочів. Дуже класнй маршрут, всім рекомендую. Три замки за день, гарні краєвиди. Виходить десь 70 км. Ясно, що протягом дня маєш шось їсти, ну і машину Львів-Золочів-Львів заправити. Або їздили ми так на Волинь чи Тернопільщину. Тоді до бензину додавай ще готель, харчування в кафешках.

    І це лише одне хобі. Бо ще є і дрон. Той правда примудряється навіть якось відробляти витрачені на себе гроші :)
    *** реклама - корпоративи, весілля, поминки, звертайтеся ***

    А найзатратніше хобі це мабуть подорожі. Тут вже ціла наука, як робити це витрачаючи якомога менше грошей, але все одно кожна поїздка за кордон це по грошах далеко не Волинь і не Тернопільщина...

    Добре шо гітару давно закинув, бо там теж постійно то одне, то інше стягував до хати :)

    Загалом виходить чимало, але без того всього, який сенс був би працювати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. kirillkraft

    kirillkraft Member

    100% Тим паче життя має приносити задоволення
     
  5. lnna

    lnna Member

    а скільки ви готові витратити на дитячу іграшку ?
    Наприклад, зараз є іграшка популярна між дітьми називається Sphero BOLT - новий роботизований шар!
    Ціна її зараз дивлюся більше 4 тисяч гривень.
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Точно-точно? Чи, таки, куля?
     
  7. ArinaanirA

    ArinaanirA Member

    У мене є два основних хоббі - це єдиноборства і старовинні ялинкові прикраси. Для першого затрати невеликі - екіпірування, якщо придбати якісне, вистачає на кілька років плюс місячний абонимент, щодо другого, то тут також можна натрапити на справжній скарб за копійки, хоча і не завжди, минулого року мені на Віоліті трапилися дві досить рідкісні і дорогі прикраси, але не втрималася і купила. В середньому на місяць на захоплення витрачаю до тисячі. Особисто мене мої хоббі стимулюють ефективніше працювати і більше заробляти просто.
     
  8. andreyrun

    andreyrun миється в бані

    На своє хобі витрачаю, як який місяць. Так як основні витрати це реєстрація на забіг+проживання+дорого. Якщо в Україні, то один забіг обходиться до 2000 грн, якщо це закордоний, то десь 200$ можна вкластись. Ну і звісно витрати на кросівки, тут можу на пару витратити 150-200$.
     
  9. rhsv

    rhsv New Member

    200$
    [​IMG]
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Дуже інформативно)))) А важко було написати, яке саме у Вас хобі?

    І, зразу ж, чому Ви називаєтеся "крим", а написано, що Ви з Дніпра?
     
  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ну... коли залишаються гроші та час після рівня виживання, витрачаю їх... скільки завгодно :pardon:
    те що мені цікаво сьогодні як хобі, можливо колись принесе якусь вигоду, а може й ні, хтозна :dntknw:
     
  12. BillGest

    BillGest миється в бані

    моє хоббі, я не готовий на нього взагалі витрачати, але виходить так, що трачу всі вільні гроші))
     
  13. IraTyz

    IraTyz миється в бані

    колекціоную реакції людей, коли вони чують скільки мені років - безкоштовно!
     
  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    15 ?
     
  15. IraTyz

    IraTyz миється в бані

    з половиною
     
  16. prihodko

    prihodko миється в бані

    если хобби приносит настоящую радость, то процентов 25-40% от своих доходов.
     
  17. Olia Ostash

    Olia Ostash миється в бані

    намагаюся проходити різні курси та вебінари. часом вони платні, але то вже інше питання. хобі, якщо його розвивати може перрости у високоплачуване задоволення. тому розвиватися треба завжди. тим більше, без вкладу (тих же грошей) не буде віддачі. ефект бумерангу діє всюди.
     
  18. Mikhaa

    Mikhaa миється в бані

    У меня самого нет 3д-принтера, но я неоднократно смотрел видео, как они работают. Также приходилось несколько раз держать в руках детали, напечатаны на таком принтере. В принципе, думаю, что нюансов при выборе данного аппарата есть много. Так что советую детальней изучить данную область в интернете. Информации достаточно.
     
  19. Olia Ostash

    Olia Ostash миється в бані

    на курси з підвищення своїх навичків письма. я текстовий редактор. завжди треба тримати свої вміння в тонусі.
     
    Останнє редагування модератором: 11 чер 2019
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Фіга собі, ви насправді цілий текстовий редактор? о_О

    @Olia Ostash, тоді попросіть когось на курсах, хай він вам розкаже про всі фунуції клавіш Caps Lock і Shift
    Заодно хай вас навчуть оформляти дописи на форумах ;)
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)