Сімпсони

Тема у розділі 'Мультики', створена користувачем Geograf, 23 кві 2010.

  1. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    То чисто моя думка... Для мене цей мульт тупий...:sad:
     
  2. Geograf

    Geograf Меломан

    Мультфільм розрахований на дещо старшу категорію, тому його і показували біля 22 год.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Тоді у нас з вами смаки не співпадають.:pardon:

    ---------- Додано в 01:28 ---------- Попередній допис був написаний в 01:26 ----------

    Там я не всі приколи розумію:sad:,що ж говорити про дітей
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Подобається Подобається x 2
  4. A_l_e_x

    A_l_e_x New Member

    ну серіал не зовсім для дітей, скоріш для підлітків і старших, таких як Продавець Коміксів) Через те що майже в кожній серії є запрошена їхня знаменитість, мені наприклад незрозумілі деякі жарти, приходиться гортати вікі, правда в деяких серіях вони наводять аналогія до нашого шоу-бізу, але було в перших сезонах) А поза тим український переклад чудовий ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. starJeff

    starJeff New Member

    Скільки всього існує сезонів Сімпсонів підкажіть?, бо я бачив тільки 17 сезонів, до речі класний мультик я не знаю як можна було таке придумати.
     
  6. meduzka

    meduzka Member

    сімпсони форевер!!!!:good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. A_l_e_x

    A_l_e_x New Member

    якщо не помиляюсь то в українському дубляжі 17 сезонів а загалом 21 сезон, він якраз недавно завершився
     
  8. starJeff

    starJeff New Member

    А останні 4 сезони коли будуть в українському перекладі?
     
  9. A_l_e_x

    A_l_e_x New Member

    скоріш за все ні, оскільки по м1 їх не показують вже
     
  10. starJeff

    starJeff New Member

    зрозуміло, A L E X яка твоя улюблена серія?
     
  11. A_l_e_x

    A_l_e_x New Member

    питання яке вибиває з колії) я вже всі сезони три рази переглянув) важко відповісти так зразу, мабуть ті серії де Меггі стріляла в містера Бернса, детективний кавалок)
     
  12. meduzka

    meduzka Member

    Таки не буде. Типу заборонили у зв'язку з тим, шо мультфільм пропагує насильство і бла-бла-бла...
    Ось цитата з вікіпедії:
    Наприкінці 2008 року в Україні, посилаючись на експертні рішення Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України видала рекомендації, у яких порадила дотримуватися приписів НЕК щодо трансляції мультсеріалу «Сімпсони» – тобто показувати після 21:00[4]. Фактично після цього мультсеріал зник з ефіру телеканалу М1, що в низці ЗМІ було сприйнято як неофіційну заборону "Сімпсонів" у країні[5]. Громадські ініціативи повернути серіал у щоденний український телевізійний ефір виявилися поодинокими та малочисленними і не досягнули достатнього резонансу[6].

    А український переклад мені дуже подобається, шкода, що не побачу останні сезони українською...:cry:
     
  13. starJeff

    starJeff New Member

    Так говорила Мардж Сімпсон про мультик Чух і Сверблячка, насильство і все таке.:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)