Серіал "Друзі"/"Friends"

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем Joey Tribbiani, 20 січ 2010.

  1. андрей-25

    андрей-25 Well-Known Member

    Они были хорошими друзьями и в жизни.
    Про Чендлера (не привычно называть их настоящими именами :) ) из Википедии:
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Joey Tribbiani

    Joey Tribbiani New Member

    • Подобається Подобається x 7
  3. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Я не знаю чому, але мені цей серіал асоціюється з шкільними роками, особливо підлітковими, він входить в одну кагорту разом з такими серіалами, як "Германова голова", "Альф", "Буремний шлях". І він по різному сприймався, тоді і зараз. Та різні герої мені подобалися в різні проміжки мого перегляду.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Joey Tribbiani

    Joey Tribbiani New Member

    • Подобається Подобається x 6
  5. Geograf

    Geograf Меломан

    • Подобається Подобається x 6
  6. Joey Tribbiani

    Joey Tribbiani New Member

    Ось нарив у інтернеті статтю
    http://www.yoki.ru/idols/21-01-2010/82880-friends-0
    по ній ясно що все хороше колись закінчується((((((
    і що знаменитості теж люди у яких є проблеми
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Geograf

    Geograf Меломан

    • Подобається Подобається x 7
  8. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Маю всі десять сезонів, час від часу переглядаю. :) Чендлер поза конкуренцією. :)
    На звичайному торренті, той, що ру. є :) Я саме там собі і скачала
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Joey Tribbiani

    Joey Tribbiani New Member

    Мені от одне цікаве чи буде фільм "Друзі" бо в інтернеті можна повно різного добра набрати про фільм
    '''Полнометражный фильм, основанный на популярном телесериале «Друзья», будет снят в течение следующих 18 месяцев. Дженнифер Анистон, Кортни Кокс, Мэттью Перри, Мэтт ЛеБлан, Лиза Кудроу и Дэвид Швиммер вновь сыграют лучших друзей, знакомых всем по шедшему почти десятилетие сериалу. Производством фильма займется кинокомпания Warner Bros.

    На решение о съемках полнометражного фильма «Друзья» повлиял феноменальный успех «Секса в большом городе», из культового сериала превратившегося в полноценный фильм с рекордными кассовыми сборами. «Секс в большом городе» собрал в мировом прокате порядка 300 миллионов долларов.

    По словам источника, «сценарий фильма – один из самых важных аспектов, но, поскольку и Кортни Кокс, и Дженнифер Анистон владеют собственными продюсерскими компаниями, они смогут влиять на все решения».

    Слухи о воссоединении «Друзей» периодически появлялись в Голливуде с момента окончания сериала в 2004 году. За воссоединение выступали все актеры сериала, кроме Дженнифер Анистон. Однако теперь актриса, наблюдая за успехом Сары Джессики Паркер и «Секса в большом городе», наконец передумала.

    та чи правда це
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. mademan

    mademan Old School Gamer

    Обещали в 2011. Самый стоячий сайт по делах кинематографа и шоубиза ( www.imdb.com ) пока кроме только новости об этом не упоминал ничего,.. съемки не начинались .. сценария нет, никаких объявлений официальных и т.д. Значит на уровне слухов все...
     
  11. Joey Tribbiani

    Joey Tribbiani New Member

    а як хочеться продовження, якоїсь крапки, щоб назавжди запам'ятати серіал не просто як ситком(сів, поржав, встав) а як витвір мистецтва, щоб усі його пам'ятали і наші діти, і діти наших дітей, бо зараз кіноіндустрія страждає на нормальні фільми(ИМХО) зараз всі покладаються не на акторів, а на спецефекти і всяке таке, а у "Друзях" зібрано і добру команду, гарних акторів та просто неперевершених сценаристів
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 6
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А я чось думала, що буду Фібі :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

     
    • Подобається Подобається x 2
  15. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Люди добрі!!!!!!!!!!! Я,вияляється Рейчел Грин...ніколи б не подумалао_Оо_Оо_О
    Рейчел – дочка богатых родителей, никогда не работала и жила на деньги папы. У Рейчел был жених, но она бросила его и сбежала со свадьбы, а потом поселилась у Моники. Жизнь в большом городе поначалу казалась ей довольно трудной, тем более, что ей пришлось искать работу, чего она раньше никогда не делала.
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а я Джо Трібіані:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Знайте теперь, что вы Чендлер Бинг:wacko:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    результати видаються варятством, але не дивуюся що я Джо...
    спробувала в тесті бути не такою самокритичною - то вийшла Рейчел Грін... два персонажі незовсім зрілі, тому може дійсно в мене з ними є щось спільне:)
    просила коханого вгадати хто я... він глянув на моє зловтішання, мовляв "не вгадаєш" і вгадав і Джо, і Рейчел:sad:
    казав що йшов від протилежного - Джо самий останній на кого б він подумав з чоловіків, а Рейчел - з жінок:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Joey Tribbiani

    Joey Tribbiani New Member

    збирався зразу написати результат, якому пів-року, але тут подумав знову пройти...ну нічого не змінилося :)



    ---------- Додано в 23:14 ---------- Попередній допис був написаний в 23:10 ----------

    P.S. Тут мені підкинули ще один тест...по Друзях, але англійською
    http://www.tbs.com/affinity/quiz/0,,6500,00.html
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    [​IMG]You are most like: CHANDLER

    How sure are we? BARELY

    Like Chandler, you consider yourself the only "normal" member of your social group. And considering how strange your parents were, that's quite an achievement. Always keeping a sense of humor, your intelligence shows in your quick retorts and use of sarcasm. Despite your hard shell, however, you have surprising depths of emotion and sympathy, proving to be an excellent friend.
    :):):)ну це вже краще,ніж Рейчел)))))
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)