Розлом Сан-Андреас/San Andreas (2015)

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем Іспанка, 4 чер 2015.

  1. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    [​IMG]
    Жанр: фільм-катастрофа
    Режисер: Бред Пейтон
    У ролях: Двейн Джонсон, Карла Гуджино,Олександра Даддаріо та ін.
    IMDB:
    View: http://www.imdb.com/title/tt2126355/?ref_=nv_sr_1

    Сюжет:
    На території Сан-Андреас відбувається величезної руйнівної сили землетрус, який забрав життя багатьох людей. Гігантська тріщина в землі перетворила шикарну Каліфорнію в пустку. Здається, що людство ще не скоро зможе оговтатися після такої масштабної катастрофи.
    Пілот рятувального вертольота повинен розшукати потерпілих і надати допомогу. Але в безодні хаосу він також намагається відшукати свою дочку.
    Особисте враження: Фільм однозначно для любителів жанру "фільм -катастрофа". Яскравий, з надзвичайними спецефектами (в моєму особистому рейтингу видовищності цей фільм тепер займає 2 місце після незабутнього "2012"), мегаруйнівний. Сюжетна лінія банальна до неможливості і перегукується з чималою кількістю інших фільмів того ж жанру - нового нічого ви не побачите, ніяких режисерських знахідок:) Але якщо ви такий самий звихнутий любитель хаосу і руйнувань - то дві години естетичного задоволення для ваших очей забезпечено:)
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Як гра акторів?
     
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    На фоні спецефектів і руйнувань - губиться:) Це той фільм, де на гру акторів увагу звертаєш в останню чергу.
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А Двейн Джонсон актор? Я думав просто качок :)
     
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я теж так думала:) Він взагалі не грає - він просто проговорює текст, показує м"язи і безстрашність:)
     
  6. Janua

    Janua Active Member

    Отличный филмь, Джонсон бомба во всех смыслах этого слова)
     
  7. Vladis

    Vladis миється в бані

    Мой братишка любит :) Ну мне Скала не нра. Какой-то он однотипный.
     
  8. sadcobra

    sadcobra Member

    фільм чудовий,з моїм улюбленим актором) ввечері його можна переглянути, точно не пошкодуєте. ну, звичайно, якщо вам подобається Скала)
     
  9. Feras

    Feras New Member

    Шо я можу сказати? звичайно мені подобаеться Скала, але так кождого дня до мене прихыть репетитор з англійської для медиків Репетитори з англійської для бухгалтерів, медиків, іт-спеціалістів - TutorEng , то у мене зовсим не має часу дивитися кіно, ну і також нема вільного часу для інших розваг, але я віру шо че на благо мене. Всім вдалого дня і дюже міцного здоров'я
     
а де твій аватар? :)