Рибалка

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Bodya, 21 лип 2009.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  4. dimlim

    dimlim New Member

    А які у вас рекорди по коропу? Хочу навчитись ловити в 2021) Може порадите найкращі наживки та секрети?)
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  6. PetroS

    PetroS Member

    хахаххаха)) повеселили на славу!
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ведмідь син запитує ведмедя батька;
    - Тату,а якщо я грибника спіймаю, йог з'їсти можна?
    - Можна синку.
    - А якщо мисливця ?
    - Можна і навіть потрібно.
    - А якщо рибалку ?
    - Не можна синку.
    - Але чому тату ?
    - А тому, синку, що від рибальського м'яса порядні ведмеді алкоголіками стають.

    2 год
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Львівський Рибоохоронний патруль
    18 год ·
    В наслідок незаконного добування водних біоресурсів рибному господарству заподіяно шкоду на суму 341258 грн.
    Львівський рибоохоронний патруль продовжує здійснювати рейди на водоймах Львівщини.
    273615069_1535859266795723_8771773431122853066_n.jpg Так, четвертого лютого 2022 року держінспекторами Львівщини зафіксовано грубе порушення правил рибальства на річці Бридниця поблизу с. Надітичі Стрийського району Львівської області.
    На відстані 100м. вверх за течією від автомобільного моста автотраси сполучення Киїєв – Чоп громадянин Л. здійснював незаконний вилов ВБР за допомогою сітки-павука та здобув 84 екз. карася, 59 екз. окуня, 2 екз. сазана, 4 екз. щуки, 11 екз. йорша, та 1 екз. верховодки.
    Сума нанесених збитків розрахована відповідно до такс для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів складає 341258 грн.

    Львівський рибоохоронний патруль вкотре закликає громадян дотримуватись правил рибальства. Якщо Ви помітили порушення - прохання терміново повідомляти за номерами цілодобової телефонної «гарячої лінії» відомства: (066) 098-84-47 та (032) 270-41-88 або на всеукраїнську безкоштовну «гарячу лінію»: 0 (800) 50-52-50.
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    IMG_20221106_221952_932.jpg

    Тунець вагою 679 кг, спійманий на вудку. Нова Шотландія, 1979 рік.
    Рекорд досі не побитий.

    Забута Історія
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  17. NinokSee

    NinokSee Member

    Дуже цікаво
     
  18. Oleksandrivych

    Oleksandrivych миється в бані

    Якось пішли мужики на рибалку. І ось приходять вони до рибалки...
     
  19. Oliviia

    Oliviia Member

    Мій чоловік також захоплюється рибалкою.
     
  20. Gorov

    Gorov Member

    Це гарне захоплення для чоловіка. Я також люблю рибалити, а мисливство — ні, зовсім не моє. Правда дороге захоплення. Потрібно постійно щось купувати для риболовлі само собою, але й зручний одяг потрібний Хочу підібрати для себе класні сучасні тактичні штани . В Camotec є дуже цікаві моделі.
     
а де твій аватар? :)