Рибалка

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Bodya, 21 лип 2009.

  1. Полковник

    Полковник миється в бані

    А чего в этой ветке?
    Поздравляю, Уважаемый!
    НО!
    Вы в курсе, что майор - это ещё не старший офицер? :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    может у Вас и нет а у нас - сие есть старший нач состав :tongue:
    а в этой ветке так как в узком кругу так сказать )
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Полковник

    Полковник миється в бані

    Докладываю.
    Вот стал капитан майором.
    Так?
    А завтра его понижают в звании за проступок, дискредитирующий...и так далее.
    Кем он становится?
    Правильно.
    А вот подполковник всё-равно останется старшим офицером, т.е. майором.
    Так что дослуживайтесь до настоящего Старшего Офицера.
    Поздравляю ещё раз, от души (не вздумайте в стакан две звезды бросить - плохая примета. Только ОДНУ!)
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Люди, може хто рибачив у Долинянах?
    Як там обстановка?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. kutuz

    kutuz Well-Known Member

    А тепер ще й майор,ну явно одна пруха.Вітаю тебе, дружище,щоб так цілий рік надалі,одні повишенія і удача.Думаю,що білополосий рік і на риболовлі відобразиться:good::drinks:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Теперь похоронят за счет государства и стрельнут... Тьху ты... Забыл... Брызнут трижды из брандспойта, точнее - ствола над телом :)))
    Поздравляю!!! Обмыл?
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Полковник

    Полковник миється в бані

    О, блин, забыл!
    Ведь ЭТО самое главное!!!!
    Ещё раз мои поздравления, Хороший Человек!
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ага, мне сегодня довели) если честно не знал, а терь как-то гордо так)))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. kutuz

    kutuz Well-Known Member

    Та ладно тобі!Про таке думати рано,живи ще 100 років і не кашляй.Ще стільки справ треба зробити,ще стільки риби треба зловити!!!

    ---------- Додано в 14:58 ---------- Попередній допис був написаний в 14:52 ----------

    Не бував там ,напевно,бо навіть не знаю де то.Якщо там платний став,то думаю обмеження може бути тільки в кількості снастей,а якщо це ріка або канал то до того,як обявлять про закічення нерестового періоду,забудь,хай нереститься.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. kutuz

    kutuz Well-Known Member

    десь бачив такий воб,зробив[​IMG],вирішив подивитись в клубі любителів воблерів,що то за воблер.Не знайшов,зате знайшов раніше зроблені воби
    [​IMG]

    ---------- Додано в 23:19 ---------- Попередній допис був написаний в 23:12 ----------

    десь бачив такий воб,зробив[​IMG],вирішив подивитись в клубі любителів воблерів,що то за воблер.Не знайшов,зате знайшов раніше зроблені воби
    [​IMG]
    чим не ZipBaits"Rigge35SS".А ще сохне такий
    [​IMG]Думаю на цьому зупинитись:pardon::)
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. kutuz

    kutuz Well-Known Member

    Гей народ,де ви всі поділись?Тиша на гілці ще гірша аніж в глуху зиму.Невже ніхто нігде поплавка не замочив?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. hunter

    hunter мандрівник

    а ви де поплавка мочили? :))) розказуйте ;)
    до речі - де можна поїхати так недалеко за Львовом щоб порибалити? ато вже сто років цим не займався :sad: все якось ноги не доходять, та й з ким немає....
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Запрєт....
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. kutuz

    kutuz Well-Known Member

    Я також ще поплавки,крім як в ванній,не замочував.
    То,що ноги не доходять,то краще хай колеса доїзджають,а ось то,що нема з ким,ото вже гірше.

    ---------- Додано в 20:29 ---------- Попередній допис був написаний в 20:25 ----------

    Правильно,запрєт,він і в африці запрєт,але є платні стави.В нас народ їздить,щось лапають,але мені ще не довелось,ну але ще буде більше днів,аніж ковбасів.;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. iso

    iso Well-Known Member

    Н А К А З
    15 березня 2011 року м. Львів № 11
    Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних живих ресурсів
    у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області у 2011 році
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. kutuz

    kutuz Well-Known Member

    ISO я це читаю кожного року,без змін.До нерестового періоду стараюсь ставитись з розумінням,але не однозначно.Є такі нюанси,як лиця особо прибліжонні,їм можна мені ні,є в цьому документі пункт 4 ,де по умовченню даються вожжі правління місцевим УТМіР,а ті знищивши масу озер в не нерестовий період,ламають дітям удочки під час нересту на озері яке було осінню спущене і залишилась від нього калюжа.А ща є такий фактор,як температурний режим,маю на увазі,що щука віднерестилась давно,карась, на більшості не глубоких озер, також,тим більше,що на протязі року буде він нереститись неоднократно.На рахунок інших видів риб також можна багато говорити,справа в тому,що весь цей проект з нерестової заборони ловлі риби, треба давно переглянути,бо побудований він на основі заканів заборони рибної ловлі ще з часів СССР,атоді охороняти такі види сорної риби,як:щука,карась,окунь,ротан,плотва і тд. і тп.ніхто не збирався,а охоронялась риба цінних порід,щоб держава могла забрати свою частину дорогоцінної ікри,а все остальне просто використане чиновниками в свою користь.А ще є екологія,сходить лід а там маса дохлої риби,тому,що каналізація сусідніх будівель стікає прямо по поверхні в озеро.Нач УТМР не піде до тих людей(по багатьом причинам)А ось удочку закинути неможна.
    А з другої сторони,хоч в цей період,риба має хоч якийсь спокій......
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. iso

    iso Well-Known Member

    Не зовсім. Не побачив ділянки дністра розвадів-миколаїв.
    До нерестового періоду слід ставитись однозначно-це святе. Крапка.:)
    Те що ви пишете-все так. Але це не значить, що треба уподоблятися їм. Взяти ті ж львівські калабані. Знаходяться паскуди, які навіть сітками не гребують тягати ту нещасну рибу. але є і такі, хто повертаючись з рибалки, заїде-запустить десяток-другий чи то коропців, чи окунців.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А що, там можна? о_О
    Я там теж полюбляю порибалити... :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. kutuz

    kutuz Well-Known Member

    Не прплочено значить було.

    ---------- Додано в 14:38 ---------- Попередній допис був написаний в 14:30 ----------

    Так і ставлюсь і рибу в різні калюжі запускав не одноразово і зараз сиджу дома і з цього поводу вислуховую насмішки.
    А на рахунок платних ставків,якщо людина,маю на увазі орендаря, затрачає сили і кошти,доглядає озеро, зариблює,то чому не дати йому заробити,хочаб тому,що озеро яке він взяв в довгострокову аренду, не буде знищене людьми які назначені захищати природні ресурси.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. night

    night Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка куди можна поїхати новачку на рибалку? :) так щоб з наметом можна було, уху зварити...Можна і не біля Львова. Просто щоб місце хороше було.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)