Притула Сергій

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 21 жов 2021.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Може і з часів Кучми, але кловун без досвіду та політесу поламав схеми.
    Отож його всі хочуть скинути. Солідні люди таке терпіти не хочуть :)))
    Не питаючи Хомутинника познімали всі вищі чини з митниці. Замінили на нескомпроментованих...
    Хомчин, тобі не довели до відома?о_О
     
    Останнє редагування: 21 гру 2021
  2. І чим пані то підтвердить. Може рекордними поступленнями від митниці?
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дивитися та слухати самому треба. Данилов, відповідальна особа, доповідав по митниці, корупціонерах та контрабантистах. Давав цифри по митницям. У Мосійчук. А може у Шустера, восени.
    Шукайте його доповідь. У таких, як ви, слуг точно немає. Ви самі риєтесь в інтернеті, як в бездонній ямі.
     
  4. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Не зрозумів! А падлокловун, Юзік, Єрмак та інша наволоч чиї слуги?
     
  5. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Які?
     
  6. Яку бандгрупу Луганська входив Данилов?
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сергій Притула у Полтаві – про розбудову нової партії в області та інтерв’ю Олександра Мамая

    Сергій Притула – український волонтер, громадський та політичний діяч, телеведучий. Саме так пишуть про нього у «Вікіпедії». Та паралельно з цим, він має чітку позицію про події в Україні, розбудовує власну партію, назву якої ще не знає ніхто, та готується до парламентських виборів в Україні.

    ЗМІСТ зустрівся з Сергієм Притулою, коли він приїжджав до Полтави розв'язувати партійні питання. Ми говорили про нещодавнє інтерв’ю міського голови Олександра Мамая про війну на сході України, що викликало резонанс, поразку «Голосу» та 5% полтавських виборців, які готові підтримувати його нову політсилу.

    зі

    Ну от, двіж є.
    А шо, хай пробує, шо нє?
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сергій Притула
    2 год ·
    Наступного тижня я розкажу вам, який важливий проект ми робимо спільно з фондом Повернись живим! А також відзвітую за грудень і 2021 рік волонтерки загалом!
    Ну а поки ловіть фото 80-го рівня, де ми з Andrii Rymaruk хизуємось квадрокоптерами Аутел у кількості 18 одиниць!!!!
    10 з яких оплатили у листопаді Ви, дорогі мої донори!
    Зовсім скоро ці «пташки» розлетяться по підрозділах!
    Щиро дякую усім, хто доклався до цієї чудової фотографії!
    Мені потрібно ще закрити пару напрямків до кінця року.
    Тому, якщо така Ваша ласка, не пройдіть повз це повідомлення!
    Рахунки активні, репост теж допомога!
    Працюємо, панове!!!
    Допоможемо нашим захисникам!!!

    269915721_466845648133374_6575258099858210819_n.jpg 269915721_466845648133374_6575258099858210819_n.jpg
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сергій Притула
    1 год ·
    Сьогодні Попільня не спить))))!
    Переможцем «Україна має талант» став Артем Фесько!
    Дуже світлий і добрий хлопець з кришталевим вокалом! І з бабусею, яка помітила талант онука і виплекала його!
    Фінал був дуже сильним!
    Отримав масу задоволення від виступу кожного учасника, незалежно від жанру, у якому був той чи інший номер!
    Радий, що сьогодні відповідальність за визначення переможця була перекладена на глядачів! Таким чином ми побачили, хто є фаворитом аудиторії. Якщо коротко, то музика і пісня!
    У трійці лідерів двоє вокалістів та музичний колектив з акцентом на цимбали!
    Моя трійка виглядала б, ймовірно, трохи інакше, але на те він і фінал, щоб рішення приймали не троє, а десятки тисяч!
    Дякую каналу СТБ за чудовий сезон і чергове усвідомлення того, що живу у багатій талантами країні!
    Дякую Жені і Ксенії за спільну роботу за суддівським столом. Мені здається, ми непогано спрацювались!
    Це був мій перший досвід у суддівському кріслі, яке, повторюсь, подекуди було схоже більше на електричний стілець. Але якщо мене запитають: «чи пішов би ще раз у судді?», відповіддю буде категоричне «так»!!!
    Якщо є конструктивна критика моєї роботи, то радо почитаю її у коментарях!
    Ще раз дякую усім, хто робив проект і хто його дивився (сезон пройшов з дуже високими рейтингами!).
    Ну, а переможцю зичу не розгубити світло у темряві того «цеху», до якого веде талант!
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Цікаве

    Сергій Притула
    ... я пішов з «вар‘ятів» перед минулорічними виборами, у серпні 2020 року.
    ...

    зі
    так то ж все міняє! :)

    Дайош Притулу :rock:
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сергій Притула
    1 год ·
    Зараз буде багато тексту.
    Але тут, бачите, коротко не вийде. Був черговий виїзд на фронт і, зрештою, треба відзвітувати за грудень і за рік.
    Почну з поїздки.
    Разом з Андрій Римарук зробили марш-кидок на 2300 км, проїхались вздовж усієї лінії фронту, відвідали півтора десятка підрозділів, роздали коптери, комплекси мобільного стеження, захищені ноутбуки, трохи девайсів для снайперів тощо.
    Позаяк, у мене на руках було наших 10 дронів, оплачених ще у листопаді, розкажу, куди вони пішли.
    36 бригада, морпіхи - 4 одиниці (батальйони + бригадна рзвідка)
    Добровольці – 3 одиниці:
    - Ведмеді
    - Раша
    - Третя Сила
    Айдар – 1
    53 бригада – 1
    74 орб – 1
    25 бригада – 1
    14 бригада – 1
    140 орб – 2
    Нехай вас не дивує, що наших дронів було 10, а роздали 14))))). «Повернись живим» мали ще 8. Тож, сумарно, 14 роздали, 4 залишили на січень. Я просто вже не розбирався, де наші, а де фонду. То були ідентичні «аутели».
    Від хлопців і дівчат Вам усім подяка і вітання з прийдешніми Святами. Як там кажуть: «гуляйте, ми прикриємо»!
    До речі, про дівчат. Їх дуже багато у війську. Я якось пропустив той момент, коли маятник гендерної рівності у ЗСУ хитнувся у жіночий бік, але їх реально дууууже багато. Аналітика, управління БПЛА, зв’язок, аеророзвідка… Це дуже і дуже круто! Знімаю перед захисницями капелюха!
    Тепер звіт за грудень, який буде по пунктах дуже короткий, але, водночас, дуже цікавий.
    Зважаючи на те, що після Різдва я беру відпустку і повернуся до справ у кінці місяця, вирішив закрити потреби підрозділів, які стоять на балансі, як за грудень цього року, так і за січень наступного.
    Таким чином витрати вийшли наступними:
    1 штурмова ДУК ПС – 50 000 грн
    Ангели Тайри – 56 431 грн
    Снайпери ССО – 100 000 грн
    Окрім цього в грудні було зроблено всього одну (!!!) трансакцію. Але вона дуже суттєва. Думаю, мої постійні підписники та донори звернули увагу, як за останніх 1,5 роки ми наростили співпрацю із фондом Повернись живим. Тому є логічне пояснення: ми переконались на практиці, що ця синергія дає хороший результат. Завдяки цій співпраці у військах з’явилось те, чого не спромоглось придбати Міністерство Оборони. А регулярно звіряючи запити від збройників, ми можемо уникнути дублювання забезпечення запитів (як у випадку із дронами, де у нас повна синхронізація)!
    Цьогоріч фонд «ПЖ» чудово попрацював із 14-ю бригадою і доклав руку до створення там тактично-оперативного центру. Необхідність подібного центру і ефективність його функціонування – це окрема тема для розмови. Головне – це те, що існування такого центру дозволяє максимально зменшити час на прийняття рішень у випадках, де від секунд залежать життя! Це нове слово у питаннях взаємодії підрозділів між собою і штабом.
    Коротше кажучи, ознайомившись із функціоналом центру і порадившись із колегами, ми вирішили примножити результат. І беремося, спільно, за організацію подібного центру у 56 і 128 бригадах.
    В рамках створення тактично-оперативного центру бригади ми закуповуємо:
    - Панелі відображення;
    - Сучасні системні блоки;
    - Ноутбуки;
    - Мережеве обладнання для забезпечення звязку ТОЦ з підрозділами;
    - Камери спостереження;
    - Джерела безперебійного живлення.
    Я виділив із наших ресурсів на цей проект 500 000 грн.
    Таким чином у грудні фіксую витрати на загальну суму 706 431 грн
    Загалом у 2021 році на допомогу Армії ми з Вами витратили 6 007 712 грн.
    Ці 6 мільйонів ми з Вами могли б витратити на що завгодно: книги, подорожі, освіту, допомогу благодійним фондам тощо.
    А витратили на квадрокоптери і БПЛА, комплекси мобільного спостереження і набої для снайперів, снайперські приціли і підтримку школи військових водолазів, дизельні генератори і наприцільні камери, пальне для добровольців і парамедиків і ремонт джипів аеророзвідки. Господи, ми навіть купували лафет для перевезення Хамві і морські контейнери!
    І це все можна дуже просто пояснити.
    Ми перебуваємо у стані війни з росією. Нехай офіційно і не оголошеною, нехай гібридною, але коли хтось окуповує твої території і вбиває твоїх громадян, інакше ніж війною це не назвеш.
    Наша Армія воює добре.
    А ми маємо зробити все, щоб воювала ще краще.
    І робити це можна у кілька способів.
    Від допомоги збройникам і добровольцям безпосередньо чи через волонтерів, до регулярного тиску на президента, МінОборони і парламентський комітет з питань нацбезпеки, оборони і розвідки з вимогою більш прозорого використання бюджету для оборонних закупівель! Зняття грифу «секретно» з величезної кількості закупівель вкрай необхідне! Бо там, зазвичай, нічого секретного немає і приховується тільки корупція. А красти з оборонного бюджету під час війни – це дно!
    Тому у 2022-му ми продовжимо «лупати сю скалу»!
    І я так само у 2022-му буду розраховувати на Вашу допомогу.
    Бо наші хлопці і дівчата мають повертатись живими до батьків, дітей, коханих!
    А наші вороги мають помирати у такій кількості, щоб їхні думки були спрямовані тільки на те, щоб пошвидше повернутись в рідний мухосранськ, піть водку і вдавитись скрєпами!
    Я залишаюсь і далі кур’єром між Вами і захисниками.
    Дякую за Вашу довіру!
    Дякую за Вашу жертовність!
    Дякую, що Вам не байдуже!
    Рахунки активні, репост вітається.
    Працюємо, панове!

    269985637_470007921150480_1679528339897726824_n.jpg
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  14. Ніяк циган вийшов із запою?
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сергій Притула
    2 год ·

    3 дні в раю ;)))!
    Компанія збільшується, діти підростають, дружба міцнішає.
    Перегони на санках «Кубок відбитої дупи» відбулись! Конкурс сімейних талантів показав цьогоріч ухил в бік хореографії)))!
    Троїсті музики бавили, вертеп колядував, форель ловилася, лазня оздоровлювала!
    Карпатам низький уклін!
    Вони створені, щоб робити людей щасливими!!!
    Але на Свят Вечір до мами!

    271439072_474858223998783_8748849455173133678_n.jpg
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Притула розповів про «олігарха Пінчука»

    Партію Сергія Притули не фінансуватимуть олігархи, у тому числі «олігарх Віктор Пінчук» – власник телеканалів ICTV, СТБ, «Новий», зять експрезидента України Леоніда Кучми. У цьому переконував телеведучий каналу «Новий», волонтер, політик Сергій Притула в ексклюзивному «Суботньому інтерв’ю» Радіо Свобода.

    «Я думаю, що пан Пінчук буде триматися від політичної сили Притули якомога далі. Тому що у травні місяці набуде чинності закон про деолігархізацію. І будуть сформовані списки тих людей, які потрапляють під це визначення. І там є кілька пунктів, які унеможливлюють будь-яку співпрацю (в теорії, звичайно) олігарха і якогось політика», – зазначив Сергій Притула.

    Водночас Притула стверджував, що він не знайомий з Віктором Пінчуком.

    «За майже 14 років роботи на «Новому» пана Пінчука не бачив жодного разу і жодного разу з ним не спілкувався. Це людина з іншої орбіти. І тому мені зараз достатньо просто займатися політичною діяльністю. Тому що я абсолютно рівновіддалений від Пінчука, від Коломойського, від Фірташа, від Ахметова. Цих людей немає в моїй системі координат. Фінансування партії у великому відсотку буде завдяки підприємцям з українського ІТ-сектору», – зауважив Сергій Притула.

    2022 року Сергій Притула планує зареєструвати очолювану ним нову українську політичну партію.

    Повністю Суботнє інтерв’ю з Сергієм Притулою читайте на сайті Радіо Свобода та дивіться на YouTube-сторінці Радіо Свобода.

    Притула про зустріч із Путіним, «повитуху» Вакарчука та ігри Зеленського | Суботнє інтерв’ю


    View: https://youtu.be/WbAcms-aYYA

     
    Останнє редагування: 10 січ 2022
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сергій Притула
    11 січня о 19:42 ·

    Рік почався з того, що запалав Казахстан.

    Є декілька важливих моментів для України, які хочу озвучити, з огляду на ті події.
    Перший. Попри крики деяких політиків та окремих громадян про те, що нам треба було дружити з Росією, та бути в СНД, ЄЕП та ОДКБ, ми вчергове бачимо правильність нашого європейського вибору.

    Тільки НАТО, тільки ЄС.

    Там де Росія - там завжди горе, смерті та диктатура.

    Другий, який випливає з першого. В пострадянських диктатурах спокій та добробут суспільства ґрунтується на крові власних співгромадян. Щоб одним жилося гарно, мають загинути інші. І це відбувається, друзі, в ХХІ столітті. Впевнений, ми так жити точно не хочемо і не будемо. Давайте подякуємо самі собі за те, що ми живемо в країні, яку оминула доля пострадянської російської колонії. Так, у нас життя не цукор, але ми привчили нашу владу до того, що якщо вона занесе руку на святе право людей протестувати, цієї влади в Україні не буде.

    Третій момент - це урок, який ми можемо винести з подій у Казахстані. Він простий. Для успішного подолання диктатури потрібен не тільки народний гнів. Потрібні лідери, які можуть заповнити собою владний вакуум у часи змін. Казахи показали себе дуже сміливими людьми, вони не побоялися повстати за гідність і свободу. Але під час цих протестів не повстала політична сила, яка могла б стати альтернативою Назарбаєву та Токаєву.

    Для України це дуже актуальний урок. Так, у нас демократія, є опозиція (тут важливо чітко розділяти всіх хто називає себе «опозицією» на тих, хто є такою і на тих, хто є банальною прокремлівською підстилкою), є свобода слова та вільний інтернет.

    Але у нас традиційно вважають політику «брудною справою», і громадські активісти часто гидують брати у ній участь. Хоча приклад Казахстану показує, що без людей, готових взяти на себе відповідальність вдовгу, точкова епізодична звитяга ні до чого не призведе.
    Тому ще раз закликаю усіх професійних та порядних людей не боятися, не гидувати, не сумніватися. Йдіть у політику, очолюйте свої громади, ведіть за собою людей. Це і шанс змінити життя в країні на краще, і запобіжник від встановлення диктатури.
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Бла-бла-бла...

    Сергій Притула
    [​IMG]Вибране · 4 год ·

    За кожного президента ми бачимо одну і ту саму картину.
    А саме намагання підгребти під себе якомога більше правоохоронних органів, прокуратуру, ще судів побільше, і от тоді буде порядок.
    Будь-яка влада намагається використовувати правоохоронну та судову систему для боротьби з політичними опонентами. І чинна влада - не виняток з цього правила. І саме використання правоохоронних органів задля задоволення власних політичних амбіцій є величезною помилкою.
    Коли в державі діє “телефонне право”, в момент коли справи відкривають та закривають по дзвінку зверху, влада та правоохоронні органи вступають в змову.
    Влада вимагає порушень процедур та негайного результату. Правоохоронні органи можуть це забезпечити, але натомість очікують поблажливого до себе ставлення. Починає діяти кругова порука. Бо ти не можеш вимагати порушення процедур та законів від системи, одночасно вимагаючи їх виконання. Система завжди захоче взяти своє. Ось такий от “баш на баш” виходить.
    Наша влада вперто відмовляється розуміти переваги системи стримувань і противаг. Або намагається інтерпретувати цю концепцію по-своєму.
    І кожного разу коли правоохоронна система починає слухняно виконувати накази політичного керівництва, вона втрачає союзника в очах власних громадян. І тоді правосуддя замінюється вулицею. Бо у людей просто не залишається іншого виходу поставити владу та правоохоронні органи на місце.
    Чому кожна влада наступає на ці граблі? Ну, тому що будь-який президент прагне швидких результатів та гучних перемог. Мовляв, для того ж ви за мене і голосували, щоб отримати динамічне та веселе шоу. І щоб всі “поганці” сіли (хоча це і не є відповідальністю президента).
    Але, насправді, це ілюзія. Українці роками вимагають від своєї влади не гучних шоу, а системи, яка є однаково справедливою як до колишнього президента, так і до звичайної людини з вулиці.
    Нам потрібні інституції, в яких закон єдиний для всіх – для бідних та багатих, сильних та слабких, колишніх і чинних.
    І це, до речі, дуже просто зробити. Офіс президента має відмовитись від ручного керування правоохоронцями та судами та зосередитись на розбудові чесної ефективної машини забезпечення справедливості. Що там у нас із судовою реформою? А з призначенням на посаду обраного незалежною комісією нового антикорупційного прокурора? А з реформою МВС? Невже закінчили?
    Ні, не закінчили. Закінчать тоді, коли в опитуваннях українці почнуть довіряти не тільки своїй армії, але й своїм правоохоронцям.
    Українці прагнуть справедливості.
    Навіть вимагають її! Але як можна зрозуміти, чи відбулася ця сама справедливість, чи дійсно людина винна, чи дійсно вирок справедливий, коли довіри до слідства і судів немає?
    Влада має не грати у вендету, не плодити політичних мучеників, а займатися розбудовою системи, яка бездоганно працюватиме в балансі за будь-якої влади, за будь-якого президента.
    І якщо одна гілка цієї системи дає збій, інші можуть це виправити.
    Це і є система стримувань і противаг.
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сергій Притула
    [​IMG]Вибране · 3 год ·

    Замість будильника сьогодні – численні дзвінки та питання про ролик, який я записав майже 3,5 роки тому.
    Тоді у Верховній Раді був такий кумедний чоловічок – Добкін-молодший, брат більш відомого Михайла Добкіна і, за сумісництвом, депутат від тодішнього Опоблоку.
    Він був дуже дивний і чимало людей сумнівалися, чи взагалі адекватний.
    Але більшість сходилась на тому, що його поведінка є якраз адекватною тому стану, коли люди приймають перед роботою… ну, не вітамін B12, це напевно!
    Не висміяти це, потрапивши до зали Парламенту - це був би гріх! Що я і зробив;)))!
    Мине рік по тому і в коментарях під цим роликом, якийсь добродій напише: «скоро це відео спробують використати проти вас»!
    Бінго!!!
    Так ось, вчора і сьогодні цю мою стару пародію запостили майже всі посли русскага міра в Україні – так звані нардепи Рабінович, Кива, Максим Бужанський, а ще Снєжана Єгорова і подібні. Мовляв, дивіться, як поводиться депутат Притула.
    Ось цей «чорт» приймає закони;))))!!!
    Схоже, у Раді ці “депутати” бувають нечасто, бо навіть не знають, хто поруч з ними сидить в залі, а хто ні. І хто є депутатом, а хто ні. Що серйозно ріднить їх з Добкіним-молодшим!
    Мої друзі і прихильники сьогодні дуже переймались щодо цього «вкиду», але цей чорний піар - це дуже добре, насправді.
    Атакують – значить, бояться.
    Так ось, нешановні путінята!
    Перше.
    Не спішіть поперед батька в пекло!
    Депутатом я одного дня стану. Сподіваюся, вас в той час в Раді вже не буде. А якщо будете, то я докладу усіх зусиль, щоб ви от за тими колонами кучкувались і не висовувались!
    Друге.
    Я ніколи не припиню з вас знущатися. Ви смішні, жалюгідні та мерзотні. Такі самі, як і ваші куратори з Кремля.
    Третє.
    Коли я викривав брехню Бойка в ефірі Шустера щодо зарплат наших бійців на передовій, я сказав одну фразу: «це ще раз доводить, що прихильникам русскава міра не можна вірити ні на йоту»!
    Тому, друзі!
    Коли ви бачите якусь дичину, пов‘язану зі мною, пригляньтесь, хто її розповсюджує!
    І робіть висновки!
    Якщо фейки існують, отже комусь вони потрібні!
    P.S. А тим, хто фінансово вклався у те, щоб розігнати цей ролик - дякую за нагадування. Пародія мені знову підняла настрій і я ще раз переконався, що йти в політику треба, для того, щоб тих, з кого я раніше стібався, і сліду не залишилось у парламенті.
    P.P.S. Якщо що, то є ще Притула, який приторговує посадами на вітчизняних телеканалах;)))))))))
    https://t1.ua/.../43212-tam-vse-derzhyt-horbunov-prytula...


    View: https://www.facebook.com/serhiyprytula/videos/981923499068113/
     
а де твій аватар? :)