ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ну и слава богу. Поставили Рашу на місце.
    Теперь Путіна свої з'їдять. Дивимось.
     
  2. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ти ба! Буля харківська знайшла собі ще одного неповноцінного щоб квохтати над ним.
    А стосовно президенства: Ви що, харканули в еврейське рило Вашого богоподібного президента? Він казав що все населення України це президенти, в тому числі ті хто голосівав за Порошенка. Тобто я Президент. А ця тварюка мешкає в Ізраілі, тобто Він не президент а в кращому випадку виборець.
    Йой, не чекав Від Вас, правовірної зебілки, такого призирства до Вашого преипездента і гінокомандувача!
     
  3. Good man

    Good man Обычный человек

    Посмотрим как пациент справится со своими собственными словами.:))):)))


    Думаю, сделает вид, что просто гуляет.:)))
     
  4. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Зльіе американцьі! Не дают Бубачке наживаться на войне!
     
  5. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Хай живе велика Америка! А падлокловеун вже зібрався Харків здавати.
     
  6. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    Все для путина намного хуже. Потому что все эти 7 лет всем было фиолетово что творит этот эрзац фюрер. А сейчас он их достал и на него обратили внимание. В конгрессе США включился бешенный принтер . Сенаторы начали чуть ли не каждый день подавать санкционные законопроекты против рф. Причем независимо от вторжения в украину
    То есть он , путин , таки разбудил лихо
    Запасаемся попкорном и улыбаемся и машем путину
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не кокетнічайте! Ви - Наполєон.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Блаберус, а з чого це Рабинович тварюка? А не здається вам, що ви ображаєте людину, яка вам слова поганого не сказала? Може, ви в баню напрошуєтесь?
     
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    Даже не смешно, слова плохого не сказал, а бан попал. Как же так? Хотя, да, кого я это спрашиваю. В "логике" борщеварочки такое вполне возможно.
     
  11. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ми вже маємо свого наполєона:

    sticker (2).jpg


    А стосовно іншого, хочу висловити своє захоплення з того, як зебіли зневажають свого боженьку. Пам"ятаєте що казав падлокловун? Що ВСІ ми, населення України, є президентами. Кому я повинен більше вірити: брехливому президенту який вміє грати хєром на піаніно, або іншому брехливому президенту, який цього не вміє?
     
    Останнє редагування: 22 січ 2022
  12. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Напевне народилась такою. Родова травма або сифіліс що дістався в спадщину від хтивих батьків.
    І, до речі, приведить цитату де я це писав що саме юзер з ніком "рабіновіч" є тварюкою? Можливо Ви така ж брелива як мавпа японська?
    Чекаю цитати, брехлива Буля харківська.
    Ви що, в модератори вилізли?
     
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    Она просто сама соскучилась по бану.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
  15. Good man

    Good man Обычный человек

    Так что там со скриншотами?:))):)))

    Оцени точность своего прогноза и моего.
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Мій прогноз не збувся. Визнаю. Але що цікаво - Латиніна сказала, що Токаєв покористувався Путіним, щоб вирішити свої проблеми - знести Назарбаєва. "Зелені чоловічки по визову". Попользовались Путіним (ака Ху@ло), як непотребною дівкою.

    До речі, і Путіну (ака Ху@ло) наука - не можна довіряти жодному "прєємніку". Он Назарбаєв довірився Токаєву і отримав по самі помідори.
    Тому Путін (ака Ху@ло) буде сидіти в Кремлі до скону (поки не сконає). А чи своєю собачою смерттю, чи укокошать його свої ж - покаже час.
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Good man, до речі, Ви послухали Аркадія Бабченка? Він "воздає хвалу" ідіотизму Путіна.
    Я випадково наштовхнувся на цей ролик, коли шукав фрагмент "Восток - дело тонкое". Рекомендую послухати, що там новий казахський міністр Аскар Умаров, призначений Токаєвим, говорить про "русню невмиту" та про те, що Оренбуржська область - ісконно казахські землі.
    Приїхали. "Путін всіх переграв".

    View: https://www.youtube.com/watch?v=4ADOLlHUtwU

    https://tsn.ua/svit/rosiyskiy-posad...kazahstanu-rusofobskoyu-pogannyu-1951849.html

    А Вам, Гудмане, я можу лише подякувати за те, що згадали цю тему, якою я, по-правді, не дуже цікавився.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Good man

    Good man Обычный человек

    Кацалапый, не твой прогноз не сбылся, а - твой не сбылся, а мой сбылся. Не забывай это в следущий раз. Точно также, как с Саакашвили.
     
  19. Good man

    Good man Обычный человек

    Теперь ты понял глубину моих слов, когда я назвал Путина сильным. Это не похвала, это напоминание. Самые плохие последствия бывают, когда недооценивают противника. У Порошенко другой стиль. Сейчас как раз идёт открытый чемпионат Австралии по теннису, посмотри на игру твоего Медведева.:))) У него реально такая фамилия. Даже человеку далёкому от тенниса станет понятен его стиль ведения поединка. Этот стиль никто не называет сильным или силовым, но при этом этот игрок сейчас один из двух главных претендентов на победу. С Порошенко та же история.
     
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Де ж він сильний, якщо його казах обвів кругом пальця? Дурень твій Путін (ака Ху№ло), і цьому є маса підтверджень. Розісратися з цілим світом за двадцять років - це треба вміти.

    Путін недооцінив Токаєва і обісрався на всю Середню Азію. Зараз, завдяки Путіну (ака Ху№ло) почнуть виселяти русню з Казахстану. Заодно можуть і українців та білорусів зачепити. Я колись був у Кустанайському краї, ще студентом. Жили в школі поряд із українською сім"єю. Виявилися мої земляки з Уманщини (точніше, їх батьки приїхали піднімати цілину), а вони вже там народилися. Батько сусіда - із села, що недалеко від мого рідного села.
    Зараз казахи почнуть всіх скопом викидати. Завдяки "мудрій" політиці сильного Путіна (ака Ху№ло).
     
а де твій аватар? :)