Життя форуму

Правила Форуму

Posted by lvivport on 1 січ 1970 відповідей - 0
Статус теми:
Закрита.
 1. lvivport

  lvivport Administrator

  Схвалюючи реєстрацію Ви погоджуєтеся з дотриманням правил поведінки. Їх незнання не звільняє Вас від відповідальності!


  1. Мова
  1.1
  . Прийнятою тут мовою ведення дискусій серед українців є українська. Іноземцям дозволяється використання інших мов.
  1.1.1. Назви темам слід давати виключно українською мовою.
  1.2. Дозволяється, як виняток:
  1.2.1. Публікація цитат (із зазначенням джерела) іншою мовою, за умови, що ці цитати належним чином виділені засобами форуму (тег [ quote ] ) і до них долучається щонайменше стислий переклад українською мовою.
  1.2.2. Спілкування іншими мовами у темах, спеціально створених для цих мов. Відкриття таких тем без попередньої згоди адміністрації не допускається.
  1.3. Рекомендуємо перевіряти правопис повідомлень перед їх відсиланням. Вперте нехтування цієї рекомендації є порушенням цих Правил.
  1.4. Не пишіть транслітом, якщо у Вас раптом нема кириличної клавіатури, скористайтеся транслітератором. Наприклад цим.

  2. Спілкування
  2.1.
  Ви спілкуєтесь у пристойному товаристві, Ваші повідомлення повинні бути тактовними. За хамство та особисті образи ви, скоріш за все, втратите доступ до форуму.
  2.1.1. Думайте перед тим, як писати. Пам"ятайте, ви згодом не зможете видалити написане.
  2.2. Забороняється використання ненормативної лексики.
  2.3. Забороняється створювати однакові теми в різних розділах форуму. Такі теми будуть видалятись, а їхнім авторам виноситиметься попередження.
  2.4. Теми, спілкування в котрих переходить в особисті образи, будуть закриті.
  2.5. Заборонено створення тем, котрі розпалюють міжнаціональну, расову чи міжрелігійну ворожнечу або будь-яким чином порушують законодавство України.
  2.6. Заборонено відхилення від теми (оффтоп), беззмістовні повідомлення (флуд) та умисну рекламу (спам), заклики переходити на інші форуми.
  2.6.1. Спамом вважаються не узгоджені посилання на свої сайти, заклики їх відвідувати, заклики купувати ті чи інші товари і послуги.
  2.6.2. На форумі заборонено публікацію зображень надмірного розміру, які можуть спотворити вигляд самого форуму та спричинити незручності для перегляду форуму іншими форумлянами. Максимально допустима ширина зображення - 800 пікселів, висота - 600. Рекомендована "вага" файлу - до 250Кб. За перманентне порушення цього правила модератори можуть призначати покарання
  2.6.3. Не зловживайте ПРОПИСНИМИ ЛІТЕРАМИ та знаками оклику (!!!!!!!) в дописах і заголовках тем
  2.6.4. Відкриваючи нову тему, чітко формулюйте заголовок. Із нього має бути зрозуміло, про що ваша тема. Не завайте темам заголовки типу "Допоможіть!", "Підкажіть!" і т.п.
  2.7. Рекомендується не використовувати форум для особистих розмов. Краще надіслати учасникові приватне повідомлення або скористатись електронною поштою чи ICQ.
  2.7.1. Не можна використовувати систему "карми" для особистих розборок. Кожен "+" чи "-" мусить бути вмотивованим. Про особисту неприязнь ви можете повідомити опонентові приватно.
  2.8. Поганим тоном вважається публікація особистих даних інших учасників без їх згоди. Це, зокрема, стосується ICQ, адрес електронної пошти без належного (антиспамерського) спотворення, імені, прізвища та по-батькові.
  2.9. Будь-який тиск на модераторів, адміністратора, особисті образи в їхній бік і публічне обговорення їх діяльності недопустимі. Маєте запитання - пишіть в приват. Тон приватних листів враховується.
  2.10. Реєструючись та дописуючи на форумі, ви маєте усвідомлювати, що не зможете видалити ні свою реєстрацію, ні залишені тут дописи. Це ще одна причина, чому слід думати, перш ніж писати.

  3. Система покарань і попереджень
  3.1.
  Порушники Правил можуть бути покарані від винесення попереджень до тимчасової чи повної заборони надсилати повідомлення (бан). Покарання можуть бути призначені не лише за порушення цих правил, але й у випадку, коли користувач порушує інші, загальноприйняті, норми спілкування.
  3.2. Система покарань і попереджень передбачає нарахування штрафних балів. За різні види порушень передбачено різну кількість штрафних балів. Попередження можуть виносити адміністратори та модератори.
  3.3. Коли користувач набирає 10 штрафних балів протягом місяця, він потрапляє у бан на 3 доби. У випадку, якщо за місяць набрано 15 балів, бан триватиме 5 діб. За 20 балів - бан на тиждень, 25 балів - два тижні, 30 балів - місяць, 100 балів - бан 6 місяців. 300 балів - бан назавжди. В окремих випадках адміністратор залишає за собою право особисто визначити термін покарання. Окрім того бали, нараховані за особливо злісні порушення, можуть мати довший (ніж 1 місяць) термін дії, або й не мати терміну дії взагалі.
  3.4. Модератор може заблокувати тимчасово або назавжди доступ до певної гілки для учасника, який поводить себе у даній гілці некоректно, провокує чвари та образи тощо.

  4. Використання псевдонімів (ніків) і підписів
  4.1.
  Не дозволяється використовувати псевдо і підписи, що містять у собі нецензурні слова чи вислови. Не використовуйте нік, який неможливо запам’ятати, зокрема беззмістовний і важкий для прочитання набір символів
  4.2. У форумі заборонено використання двох і більше ніків одним користувачем. Виявлені адміністратором ніки-клони блокуються без попередження. Тому рекомендуємо не заходити на форум з одного комп"ютера під різними ніками.
  4.3.
  Не рекомендуємо вставляти у підпис або використовувати у ніку адреси інтернет-магазинів, сайтів компаній та інші, які можуть бути розцінені як реклама. Якщо Ви прийшли на форум рекламувати свій бізнес, Вам краще почати звідси.
  4.3.1. Посилання у підписі може бути розміщено не лише на комерційній основі але й в рамках обміну посиланнями. Якщо Ви хочете розмістити лінк на свій сайт у підписі, то спершу розмістіть на своєму сайті посилання на "Львівський форум".
  4.4. Кінцеве рішення про прийнятність псевдо чи підпису приймає адміністрація. Обговоренню таке рішення не підлягає.
  4.5. Для нових користувачів (починаючи від 6,10,2009) дозволено використовувати в назві ніку тільки латинські літери. Між словами можливий пробіл. Ніяких кириличних літер, арабських цифр, прочерків, дефісів, лапок, апострофів та іншої нечисті
  4.6. На форумі не практикується зміна ніків. Якщо для зміни ніка у Вас є вагомі поважні причини, то зв'яжіться з адміністрацією (MARTINI),опишіть причину і повідомте нік, на який Ви хотіли б перейменуватися. Якщо адміністратор вважатиме, що названа Вами причина дійсно поважна, то змінить Ваш нік на той, який Ви просили.
  4.7. Не практикується також під жодним приводом видалення акаунтів користувачів із форуму. Виняток - акаунти, які не створили жодного допису і не заходили на форум понад рік. Такі "мертві" реєстрації видаляються автоматично.

  5. правила можуть змінюватися і доповнюватися.

  6. Незнання правил не звільняє від відповідальності.

  Правила розділу Оголошення

  Приємного спілкування!
   
  Останнє редагування модератором: 19 бер 2022
  • Подобається Подобається x 6
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Смішно Смішно x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)