У світі тварин

Обговорення засобів проти бліх та інших паразитів у кішок і собак

Posted by vyrigor on 22 лис 2015 відповідей - 35
  1. galka fialka

    galka fialka Active Member

    Хочу поділитися інформацією про новинку від фірми Palladium Golden Defence - це шампунь від блох і кліщів. Ми вже спробували, рекомендую
     
  2. Dobrodym

    Dobrodym Member

    Добрий день. Порадьте засіб, який захищає собак не тільки від бліх і кліщів, а також від комарів. У даний момент обробляю собаку краплями Барс або спреєм Фіпроніл.
     
  3. petrusia

    petrusia Member

    Мене також цікавить це питання. Нещодавно собаці мого сусіда поставили діагноз дирофіляріоз та сказали йому, що цю заразу переносять комарі. Хочу купити ефективний засіб проти бліх, кліщів та комарів.
     
  4. Magistryoda

    Magistryoda Active Member

    Ще рік тому радив всім краплі Адвантікс, які захищають собаку від кліщів, бліх, комарів.
     
  5. sklyarrr

    sklyarrr Member

    а ми давно розчарувалися в Адвантікс, навіть бліх з ним начіпляли. А ви все ще їм користуєтеся ?
     
  6. safta

    safta Member

    Ми в цьому сезоні купили новинку краплі SILVER DEFENCE, вони як раз захищають від бліх, кліщів та комарів. Український виробник. Почитала в інтернеті про виробника (Palladium ), відгуки добрі. Але як вони працюють покаже травень.
     
  7. Mobilll

    Mobilll New Member

    Я живу в приватному будинку, тому проблема з паразитами мені знайома. Зараз користуюся краплями Дана. Вони добре допомагають від бліх і кліщів. Але буває що у моєї собаки після них проявляється алергія. Тому, використовувати потрібно їх з обережністю!
     
  8. BrigLion

    BrigLion Member

    У минулому році моя собака носила нашийник Хартс. Результатом залишилися задоволені. Іноді ходимо гуляти до парку.
     
  9. Izya

    Izya New Member

    Я своїй Дінці (у мене перша в житті собака), з переляку і нашийник купила, і краплі, і спрей. Хотіла як краще, а отримали алергію з усіма наслідками.
     
  10. Magistryoda

    Magistryoda Active Member

    Ну да, противопаразітарка це Вам не вітаміни, хоча і їх не можна використовувати абияк. Вам треба було порадитися з ветеринаром, або почитати інструкцію, де вказані діючі речовини, щоб не було співпадінь.
     
  11. karlik nos

    karlik nos Member

    А хто спробував жувальну таблетку бравекто, мене дуже бентежать цілком протилежні відгуки?
     
  12. sklyarrr

    sklyarrr Member

    Всіх це питання цікавить: чому на стільки протилежні відгуки? Я не ризикую, своїх краплями обробляю і нашийник (не завжди).
     
  13. IvankaRos

    IvankaRos New Member

    Хоча й не були ніде за містом, але зняла с собаки 4 кліща. Чим ви обробляли твариночок цїєї весни?
     
  14. Front line: набризкала й обтерла блохасту кітку, як писало в інструкції. Блохи швидко повиздихали й висипалися з шерсті, але не всі. Лишилося кілька штук, які за місяць, схоже, догнали популяцію до попереднього рівня. І це вже напевно супер-раса, яку Фронтлайн більше не візьме. А банка велика, і менших розфасовок не передбачено...
    Наступного тижня знову оброблю Фронтлайном, побачу, що буде.
     
  15. Marionn

    Marionn New Member

    А я відкрила для себе Мега Стоп кліщей не назбирали, а вже листя з'явилось, тож пік цієї зарази вже у минулому. Тепер на осінь оброблю ще раз, А може ще раз у липні, подивимось. Він має до речі дуже приємну ціну. А по складу це суміш імідалоприда ( що також входить у засіб наприклад акдвантикса), та івермектина, що діє від токсокари, нематод, тобто від більшості видів глистів, і також від діє проти личинок дірофіляріі.
     
  16. valeriaaaaa

    valeriaaaaa New Member

    Я купую пігулки від бліх і вітаміни для профілактики. Я купую тут Зоомагазин в Киеве - корм для животных в интернет зоомагазине Зоотовары.сом , тут найбільший вибір. Які саме пігулки обирати потрібно самим, індувідуально підбирати під кожну тваринку, враховуючи вагу, вік, породу і т.д.
     
а де твій аватар? :)