У світі тварин

Обговорення засобів проти бліх та інших паразитів у кішок і собак

Posted by vyrigor on 22 лис 2015 відповідей - 35
  1. vyrigor

    vyrigor New Member

    Шановні собаководи і кошководи, розкажіть які засоби використовуєте для боротьби з блохами, кліщами та іншими паразитами у кішок і собак (нашийники, краплі на холку та ін).
    Пишіть і про позитивний, і про негативний досвід застосування цих засобів.
    Ваші поради будуть корисні для багатьох людей.
     
  2. lione

    lione New Member

    Доброго дня. В мого кота звідкілясь узявся вушний кліщ (отодектоз). Підкажіть будь-ласка які-небудь краплі від цього паразита. Хотілося б не дуже дорогі.
     
  3. galka fialka

    galka fialka Active Member


    Напишу декілька. Вибирайте самі. Ціна від високої до низької: Hartz, Bayer Advocate, Palladium Golden defence, Чистотіл, Барс.
     
  4. lione

    lione New Member

    Дякую за інформацію. Про Palladium Golden defence перший раз чую, треба про цей засіб почитати. А про Барс вже давно пишуть багато поганого, тому купувати його точно не буду.
     
  5. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    тут все просто чим дорожче тим краще допомогає і на довше допомогає. Десь Hartz, Bayer Advocate і вище за 1 дозу допомогає. Дешевше гроші на вітер :sad: .
     
  6. lione

    lione New Member

    Не зовсім з Вами згоден. Ціни усіх закордонних засобів залежать від курсу долара і євро, плюс продавці завишають ціни наперед, щоб не помилитись:sad: (так з будь-яким імпортним товаром).
    Крім того, дуже багато повідомлень, що дорогі препарати (Bayer Advocate та інші) останнім часом вже не допомагають як раніше . Це пов'язують з тим,що в Україні почали продавати підробки дорогих препаратів. І це не дивно, всі популярні і дорогі товари починають з часом підробляти.
    Ось якщо засіб коштує дуже дешево (наприклад, Барс), тоді виникає велике питання, щодо якості препарату. Як я писав, про Барс багато поганого пишуть.
     
  7. galka fialka

    galka fialka Active Member

    Висновок напрошується сам. Лідером залишається український Palladium. Поки не розкручений бренд підробок не буде і ціна доступна..
     
  8. karlik nos

    karlik nos Member

    Самое время задуматься о выборе средств против блох и клещей для наших любимцев. С наступлением теплой погоды возрастает активность паразитов и для того, что бы не пришлось обращаться за ветеринарной помощью необходимо проводить профилактическую обработку.
     
  9. valenta

    valenta New Member

    Почему сразу Palladium лидер? Ничего про него не слышала. Может и лечит конечно, не спорю. Знаю точно, что против ушного клеща действуют известные препараты Stronghold, Фиприст, Hartz, Frontline. Пользовалась Frontline, но только против блох у своей кошки.
    Чистотел, про который вы писали, не советую. Моя знакомая капала им свою кошку, так у той на месте нанасения образовалось очень сильное раздражение.
     
  10. galka fialka

    galka fialka Active Member

    известные препараты Stronghold, Фиприст, Hartz, Frontline

    Но ведь это дорого. Препараты импортные, зависят от курса доллара
     
  11. lione

    lione New Member

    Вирішив спробувати Palladium Golden Defence. Вже купив та використав. Пошукав в інтернеті, відгуки про препарат хороші. Ось схоже сайт виробника знайшов palladium-pets.com
     
  12. petrusia

    petrusia Member

    Мені цікаво, де у Львові продається цей Palladium. Хочеться послухати, що скаже живий продавець зоомагазину про цей засіб.
     
  13. sklyarrr

    sklyarrr Member

    Доброго вечьора, я придбала в зоомагазині Фауна на просп. В.Чорновола для нашої собаки (для захисту вiд рiзної зарази). Продавець казав, що Palladium це аналог Bayer Advocate.
     
  14. galka fialka

    galka fialka Active Member

    Хто-небудь давав собаці таблетку від паразитів Бравекто? Бажано почути відгуки.
     
  15. Agate

    Agate Member

    У нас стаффордширський тер'єр, і вже декілька років рятуємося від бліх крапельками Hartz, ось такими - http:/ /korm.com.ua/sobaki/sredstva-ot-bloh-i-kleshchey/ . Ефект стійкий, виникає вже через дві доби (а буває і раніше) та тримається більше місяця, потім треба повторювати. На щастя, алергії на препарат у нашої собаки нема, купатися можна майже одразу після нанесення засобу - на ефективність це не впливає. Для закріплення дії крапель ми ще придбали ошийник проти бліх, тієї ж фірми. .
     
  16. prius

    prius Well-Known Member

    Даю пігулку від бліх і маю спокій три місяца,від глистів даю кожний місяць пігулку і собаці спокій
     
  17. petrusia

    petrusia Member

    А які пігулки даєте? Якщо не секрет?
     
  18. Magistryoda

    Magistryoda Active Member

    Ми даємо таблетку від глистів один раз в квартал . Раз на місяць це багато!
     
  19. prius

    prius Well-Known Member

    Ми даємо різні пігулки
     
  20. petrusia

    petrusia Member

    Напишить будь-ласка назву пігулки. Якщо вона у Вас діє 3 місяці, то це дуже гарний препарат.
     
    Останнє редагування: 28 чер 2016
а де твій аватар? :)