Мультики

Тема у розділі 'Мультики', створена користувачем Скорпіоля, 14 лют 2008.

  1. JoSamB

    JoSamB Закохана у світло свіч...

    Відповідь: Мультики

    О-о-о, а я теж мультики люблю!!! :radist: :clapping: :radist:

    От тільки дуже часто з сучасними мультами треба бути обережним. Вибирати треба, що дивитись, бо бридко стане.

    Як і з усім сучасним, у принципі. Або ж з більшістю... :sad: :beee: :scare:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. natkanetka

    natkanetka Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    я <3 мультики))) особливо Сімпсонів)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Малявка

    Малявка на своїй хвилі

    Відповідь: Мультики

    Згадала, що колись у дитинстві ми дуже любили дивитися фільми-казки. Вважаю, що нема змісту відкривати нову гілку, але дуже хочеться згадати "Академію пана Ляпки", "Міо, мій Міо", "Три горішки для Попелюшки"... Де ті всі фільми зараз?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    я так думаю на торрентс.ру ... :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    Я теж дуже люблю мультики. І старі, і сучасні. З сучасних бачила напевно всі, які тут згадували. Ще мені подобається "Лілу і Стіч", кілька разів дивилась :)
    Хто щось новеньке бачив?
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    Оцей от собі скачав, до колекції... тільки звичайно в файній якості...
    Прікольний, дивитись до кінця... :)

    [youtube]uCP2qbHDGIs[/youtube]
     
  7. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    Я, мій чоловік і діти наші дуже любим мультфільми японського режисера Хаяо Миядзаки. :)
    "Унесенние призраками", " Ходячий замок", "Тоторо", "Небесний замок Лапута", " Принцеса Мононоки" це ті які маєм в своїй домашній колекції.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Мерелін

    Мерелін New Member

    Відповідь: Мультики

    Сімпсони, Футурама, Саут парк, Кіт пес, Льодовиковий період, Рататуй, Змиваймося, Теркель і Халепа, Злюкі бобри, Скубі ду...... кароче купа!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    А де Ви їх купували? Я у Львові не можу знайти в продажу:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Зая

    Зая New Member

    Відповідь: Мультики

    А ще"Порко Россо", "Могила светлячков" , "Воздушная служба доставки Кики", "Повернення кота", "Наусіка принцеса доліни ветрів ","Сказанія Земноморья" . Моя мала страшенно любить аніме -всі Міядзаківські мульти на памьять знає, від Тоторо взагалі...:radist: Шукаємо ще "Велика панда-мала панда". А недавно передивлялися усією родиною мультик "Аватар"-просто клас!Багато серій, но цікавий-раджу усім.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    Унесенние призраками", " Ходячий замок", ці точно у Львові купували, не пам"ятаю точно де, але здається в магазині дисків на Дорошенка, а решта в знайомих переписували.

    Як знайдете обов"язково на форумі напишіть де, ми теж хочемо.

    "Аватар"-це також Міядзаківський мультик?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    Я дуууже люблю дивитися мультики. Мені іноді чоловік влаштовує мультотерапію :) - садить перед телевізором і вмикає мультики, коли в мене просто без причини поганий настрій :)
    Дуже люблю переглядати "Тачки", "Рататуй", "Мадагаскар". З древніх мультиків - "Дамбо", "Бембі". Ще люблю серіали "Чіп і Дейл", "Качині історії".
    А з дитинства, то звичайно "Петрик Пяточкін", "Бременські музиканти", "Капітошка" і ше купа всяких.

    Щодо впливу сучасних мультиків на дітей, то, звичайно, будемо з чоловіком переглядати мультик спочатку самі, а потім вирішувати, чи дозволяти його дивитися дитині. Хоча, як і більшість людей, дивилася старі казки, де була страшнюча Баба Яга і ще купа інших героїв, і нічого - вижила.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    Хотілося б послухати думку Маргарінчика :)
     
  14. Зая

    Зая New Member

    Відповідь: Мультики

    "аватар"-це американьський серіальчик,но намальований під аніме,здається зроблений для "Nickelodeon",якщо знайду"Мала панда-велика панда" обов,язково скажу де:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Мультики

    А я щось не сприймаю аніме.. Вони мені всі однакові і не цікаві.. Знайомі порекомендували подивитись "Віднесені привидами", чи якось так, мені не сподобався.. Якийсь.. важкий на перегляд чи що..
    Але мені подобається, як в таких мультиках на обличчях героїв показують емоції, виразність очей, сльози, посмішки і червоніння щічок :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Зая

    Зая New Member

    Відповідь: Мультики

    Ну напевно ,для того,щоб сприймати аніме, треба трохи познайомитись з японською культурою та вміти розуміти її.Це мульти переважно розраховани для дорослих. :) (без образ)
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Soloмія

    Soloмія New Member

    Відповідь: Мультики

    Мені найбільше подобаються АНІМЕ! Але обов"язково щоби зі змістом!
    Обожнюю графіку цих мультях - вони такі щирі і гарненькі! . .
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Мультики

    Думаю справа не в віці, а в смаку. От мої одногрупники в захваті від аніме! Та і взагалі багато однолітків теж.. Та і не думаю, що через років 10 вони почнуть подобатись лише від того, що я постарію :D
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Margarin4ik

    Margarin4ik Active Member

    Відповідь: Мультики

    Моя думка - Віднесені привидами, Сімпсони, Футурама, Шрек та Петрик Пяточкін!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Барбос

    Барбос Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    В п'ятницю по моєму по Новому каналу йшла Безкінечна історія і вроді десь я чув що буде йти Міо мій Міо.:radist:

    Додано через 3 хвилини
    Взагалі нові мульти рулять але є одне, що мене просто злить. Майже у всіх Нових мультах хтось помирає, когось вбивають і всяке таке... фуууу.. Хто таке хоче дивитися??? Кому таке подобається???:ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)