Мультики

Тема у розділі 'Мультики', створена користувачем Скорпіоля, 14 лют 2008.

  1. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    обожнюю його роботи!!!
    мульт. "Унесенные призраками" передивилась разів 30. геніальний по всіх параметрах.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    О, та то взагалі шедевр:D А часом не знаєте де можна скачати?
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. SatYr

    SatYr Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    Наприклад тут http://infostore.org/info/781730
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    А ще я дуже люблю "Шпонжбоб Швамкопф", в нас вроді як "губка Боб" відомий... але лише з німецьким перекладом...

    [​IMG]

    Малому, правда, перестав показувати... то не для діточок мультик...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Скорпіоля

    Скорпіоля Троянда без шипів

    Відповідь: Мультики

    Ті мультики ,що по канах снеціальних показують- хороші. І "Злюки бобри" , і "Том і Джері" і.... Як на мене вони дуже легкі. Не потрібно мати навіть приводу для перегляду. А от з розряду про губку в океані.. мені неподобається це все. І недоречні жарти, і просто погана графіка, дурна ідея. Точніше ідеї немає взагалі.
     
  6. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    мене в тих мультиках лякають очі :eek:. такі з прожилками, величезні, старшнючі :scare:
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Мультики

    На днях по ТБ ішов мультик про Теркеля.. Цікаво було подивитись, адже озвучений укр. мовою.. Краще б не дивилась.. Настільки жорстокий мультик! Кров, шмякі якісь.. Фу.. От надивляться діти всякого такого, а потім стають жорстокими.. Сумно :sad:
    Нє, мої діти виростуть на Капітошці і Петрику П'яточкіну. Все, починаю готувати колекцію наших старих хороших мультиків, а то коли у мене народяться діти, на ТБ нічого путнього не залишиться..
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    Стосовно повнометражних... от переглядав той новий про ту бджолу, і мені якось спало на думку, що всі ті однотипні сюжети починають проїдатися...
    Герой, переважно юний, дивакуватий, виношує якусь свою ідею фікс, ніхто його не розуміє, крім звичайно якоїсь красунечки... потім здійснення мрії, УСПІХ, далі на хвилях слави виявляється що не все так просто, каяття, потім збирається з новими силами і все, перемога і всезагальні танці прикінці...
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Львiва

    Львiва Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    Полностью с Вами согласна. У меня сын очень и очень активный мальчик сам по себе. А когда насмотрится иностранных мультпликационных экшенов (а современные западные мультики почти все сейчас такие) то вообще какой-то бешеный становится.
    А после наших старых добрых мультиков - нормальный послушный ребенок, да и развивают они детскую личность очень хорошо, что очень важно!!!
    Поэтому иностранные мульты вообще перестала ему ставить, от них больше вреда чем пользы.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: Мультики

    я бачила "Боб-губко, прямокутні штани".

    найгірший в цьому плані "Рен та Стімпі" - як на мене, жахливий мульт :sad:

    дубляж український сподобався, а так.... перша частина - до суду - цікава, динамічна, друга вже затягнута.
    я чекаю, коли вийде на екрани "Панда Кунг Фу" та "Воллі", а в травні стартує "Шрек-4".
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Скорпіоля

    Скорпіоля Троянда без шипів

    Відповідь: Мультики

    А чому ж мені спало на думку цю тему обговорити? Та тому ж , що усі ( майже ) мультики ставляться по сценарію дешевого дитячого серіалу. Ось дивилася мульт "Роби ноги" і мені згадався "Мадагаскар", а потім "Лісова братва" , потім "Тачки".. Всі вони побудовані на основі людських цінностей, наприклад про дружбу, допомогу, взаємопорозуміння тощо. А діти потребують чогось простішого. Лише коли вони підростуть до віку "дітлахи" їм потрібно пояснювати всі попередні терміни. Чи не так?:agree:
     
  12. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: Мультики

    ну просто спочатку діти сприймуть ці мультфільми за картинками , а згодом переосмислять, як і ми, дорослі.
    я навіть не уявляю, щоб я не дивилась мультфільмів.
    і дякую мультиплікаторам саме за те, що мультфільми є такими, які я ХОЧУ дивитись, які мені подобаються, змушують мене сміятись або задуматись над чимось - особливо над вадами дорослих дядечок і тітоньок:)
    а від інших мультфільмів я можу отримувати просто задоволення естетичне. як було зі мною після пергляду 30 серій "Вовчого дощу" - подобалась і музика, і малюнок на екрані, і задумка...
    добре, що є мультфільми, які дають можливість дорослим захоплюватись дитячим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    мультик де є пісенька "Не пішов би ти на...", а на екрані кубіта молотить хлопаку по чім попало ("раз по писку раз по ..., фай дулі фай дулі фай")
     
  14. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Мультики

    Я бачила тільки уривок, де дівчинка викинулась у вікно, бо її образив Теркель, в якого вона була закохана.. А він це зробив, щоб виглядати крутим перед друзями.. А потім вся школа сміялась з її смерті.. Фу. Бридко! А ще був кадр, де в його сестри була виделка у оці.. Брр.. На більше мене не вистачило..
    Це фільм жахів для дорослих, а не мультик для дітей! Сподіваюсь там є попередження про те, що малим дітям не рекомендовано то дивитись..
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    Самий класний мульт: "Гей, Арнольд". Мультик мого дитинства.
    А ще є такий: "Сучасне життя Рокко". То взагалі наржатись можна. От вміли робити мультики в 90-их. Компютерів так не юзали, як тепер. Доречі, ці 2 мульта робила одна і та сама контора - Nickelodeon.

    Ще класний "мульт" в Сімпсонах: типа пародія на Том і Джері )))) тільки там жорстокіші пріколи ))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Мультики

    бременські музиканти....

    знав напам’ять всі пісні.......
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Малявка

    Малявка на своїй хвилі

    Відповідь: Мультики

    Мені теж згадався старий такий мультик, не знаю,чийого виробництва. "Зачарований ліс" чи шось в тому роді. Навіть толком сюжету не пам"ятаю, але чомусь так запамяталося,що такий був.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    мені також таке шось на память приходить. може тотой, що король кактус був? тут хтось згадував про нього.
    мені от стоїть перед очима тикий старий мультик (еле памятаю він мені дуже страшним видавався) - там були кіт півень, якийсь ліс (зачарований?) там був замок якийсь в ньому король (то може про кактуса?) і там багато металевих алебард, сікачів, щось таке. потім півня ледве не вбивають (чи вбивають?). а ще там гриби були (таке підземне грибове царство пригадується). Ой не знаю може хтось згадає, що то за мультик. чи може то кілька мультиків до купи зігнав?
     
  19. Малявка

    Малявка на своїй хвилі

    Відповідь: Мультики


    Так, король-кактус!! Але все інше слабо пригадується. То Югославський мульт. Там ше цілий мульт ніч була.

    Додано через 1 хвилину
    Про пса Рекса класні мультяшки були.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. SatYr

    SatYr Well-Known Member

    Відповідь: Мультики

    В тому і суть, що такі речі якраз і потрібні, вони закладають певні спогади, знання підсвідомо. Тобто згодом можуть вплинути на формування моральних принципів та поведінки. А те що в дитинстві то навпаки краще. Тому, що розуміння згодом прийде, а дитина не просто тепер то розуміє, але вже і чинить так. Тому тут також як і "палиця має двя кінці" чи "медаль має два боки" треба не дуже то й показувати дітям аморальні, жорстокі мультфільми.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)