Львів ...як він є

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем leonart, 12 лют 2015.

?

як то ся називає?

  1. палац "бикоко"

    50,0%
  2. здорова бздура

    50,0%
  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    ніхто нікого не дискредитує. Оскільки все це чистої води правда. Того, що твориться в наших рядах цементовозів може не бачити або сліпий, або дійсно матолок. Я Вам зараз процитую слова людини, яка працює в цій системі вже не перший рік:
    Ці слова я почув кілька років тому. І за ці роки ситуація абсолютно не змінилася, в чому я переконувався особисто неодноразово.
    Ще 35 років тому моя покійна бабця казала: "В міліцію працювати йдуть ті, хто не хотів у школі навчатися, а тепер не хоче працювати"
    Як виявляється, вона була права на 101%. Безумовно, серед них є якийсь відсоток нормальних, порядних людей. Але цей відсоток дуже-дуже мізерний. Як показують мої спостереження, такі люди там довго не затримуються. В них є два варіанти: або ти стаєш частиною цієї системи і такою самою падлюкою як інші, або ти йдеш звідти. Якщо людина дійсно нормальна - вона обирає другий варіант.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @hrim, ми з вами вже говорили на цю тему.
    Так, як дискредитують самі себе мусора, поліцаї і всяке бидло в погонах їх не може дискредитувати ніхто зі сторони.

    Я не говорю про поліцейських, про патрульних, про постових, про слідчих... і всіх решта порядних силовиків МВС
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. hrim

    hrim Well-Known Member

    Внутрішній порядок країни підтримує 130 000 (сто тридцять тисяч) внутрішніх силовиків. Це величезна кількість персоналу.
    Ви вживаєте огульне слово, яким часто користується з 2014 року колаборант VasMT.
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Цим словом їх охрестили задовго до цього. І будуть називати ще дуже-дуже довго.
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @hrim, в даному випадку мені не цікаво повторювати вже раз сказане

    тим більше, я пам"ятаю, як про вас я говорив ще 12 липня 2017 року
    #38

    :)))
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Іван Спринський - сьогодні це реальне обличчя львівського активізму.
    Львівський активізм - до ВР :yahoo:


    Ядвіга Комаровська

    6 год ·
    Після нової хвилі штурмів Львівської міськради Іван Спринський став одним з найупізнаваніших львівських протестувальників. Над ним часто іронізують у соцмережах, але сьогодні – це реальне обличчя львівського активізму.

    Zaxid.Net створив підбірку його минулих протестів. Здається, всіх

    [​IMG]
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нарешті переглянув кіно активіста Спринського.
    Якщо то все, що він каже, правда, то жителі Львова бидло, якого ще світ не видів...



    View: https://youtu.be/ngNtkP3aX0U
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Бидло, шо нє? :bad:

    Львівські ультрас зламали та підпалили трибуни на стадіоні «Авангард». ВІДЕО

    [​IMG]
    Фани львівської ФК "Карпати" підпалили трибуни на стадіоні "Авангард".

    Відповідне відео на своїй сторінці у facebook оприлюднив юрист Олег Огородник.

    У коментарі Інформаційному агентству ВолиньPost він розповів, що фанати львівської команди поводяться агресивно та неадекватно.

    "Львівські ультрас підпалили трибуни на своєму фансекторі. Спочатку вони ці сидіння ламали та кидали у поліцейських та фанатів "Волині". Фанати агресивні та п'яні", - розповів Олег Огородник.

    Водночас, волинські поліцейські, за словами Олега Огородника, поводяться стримано.

    Нагадаємо, що сьогодні, 8 червня у Луцьку відбувається другий стиковий матч за путівку до української футбольної прем’єр-ліги між «Карпатами» та «Волинню». Перший поєдинок у Львові, нагадаємо, завершився внічию 0:0. Тож поєдинок у Луцьку - дуже запеклий.

    У ЗМІ була інформація про те, що на матч планують прибути близько тисячі уболівальників «Карпат» і, що вболівати за львів’ян до Луцька приїдуть і ультрас «Динамо».

    З цього приводу до Луцька прибуло підкриплення поліції.
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    О, знову...

    Вулицями Львова пройде велика молитовна хода

    Давно хочу ще й тут спитатися у віруючих львів"ян - а чому ви так любите ходити по вулицях міста, створюючи проблеми для руху транспорту?
    Можна ж запросто виїхати тролейбусами/маршрутками за місто і там з піснями марширувати полями і лісами собі на задоволення і Богу на втіху, шо нє?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Там вайфая нема. Бог не побачить...
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  19. Caricatore

    Caricatore Well-Known Member

  20. Caricatore

    Caricatore Well-Known Member

а де твій аватар? :)