Люстрація та боротьба з корупцією

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем mrochkizm, 17 жов 2014.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Справа в тому, що кожного тижня виявляються корупціонери, а щомісяця жирні риби.
    А Зебобіки все то криють одним Гладковським.

    Хоча по мірках теперішніх злодіїв, Гладковський виглядає майже, як праведник-святий.

    :))):))):)))
     
  2. Багато прохань прокоментувати звіт генінспектора США на сайті Пентагону про українську корупцію під час війни. Тому зробив автопереклад двох ключових шматків великого текста на 160 сторінок.

    Ключове – корупція з 2014 року тане, американці підкреслили, що з нею не зараз почали боротись))) У публічних секторах з корупцією стало краще, а тому ризики в непрозорих історіях з закупівлею зброї стали вищі (тому і говоримо про наглядову раду для Агенції оборонних закупівель, до якої ТРЕБА включити відставних генералів з країн-союзників, щоб вони могли тримати руку на пульсі і заспокоювати донорів щодо секретних закупівель).

    Ну і да, говорять про необхідність подальшої боротьби. А щоб нашим винахідникам суверенних корупційних велосипедів було зрозуміліше, що цього разу треба боротись по-справжньому – американці прямо у звіт написали скільки мільйонів людей в Україні зараз живе за рахунок американських платників податків. Я прифігів – і ви прифігійте))) Відмахнутись від таких інвесторів в українську демократію реально неможливо.

    Ну і да. Чорним по білому написали: маленькі офіційні зарплати це шлях до корупції.

    Автопереклад https://media.defense.gov/2024/May/16/2003466775/-1/-1/1/OAR_Q2_MAR2024_FINAL_508.PDF ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

    Український антикорупційний прогрес підкреслює складність виклику корупції

    За даними Державного департаменту США, проблеми з корупцією та верховенством права в Україні є найбільшою проблемою на шляху до післявоєнного відновлення економіки та залучення іноземних інвестицій. У січні Transparency International оприлюднила щорічний Індекс сприйняття корупції за 2023 рік, згідно з яким Україна піднялася на 40 позицій у світовому рейтингу після революції 2014 року і тепер посідає 104 місце зі 180 країн, порівняно з 144 зі 177 країн у 2014 році. Цей рейтинг, що з'явився на тлі останніх корупційних скандалів, підкреслює складність боротьби України з корупцією та її намагання продемонструвати свою відданість боротьбі з нею, оскільки вона прагне отримати подальшу допомогу від США та Заходу на третьому році повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

    Починаючи з 2014 року, українська влада проводить антикорупційні реформи як частину прагнення України наблизитися до Європи. Український уряд рекламує свою оцифрування державних послуг та онлайн-реєстрів як важливий крок до покращення прозорості та підзвітності прозорості та підзвітності в діяльності уряду. Президент Володимир Зеленський виграв президентські вибори у 2019 році, пообіцявши більше реформ і відхід від зовнішніх впливу олігархів. Реформи продовжувалися навіть у воєнний час завдяки жорстким обумовленістям допомоги.

    Поки реформи тривають, ендемічна корупція зберігається. Хабарі, «відкати» та завищення вартості закупівель є поширеними ризиками для корупції в Міністерстві оборони, особливо у сфері закупівель летальної зброї. Війна з Росією, що триває, створила нові можливості для корупції: кілька нещодавніх скандалів в оборонному секторі викрили нецільове використання ресурсів воєнного часу та коштів на закупівлю озброєнь. Така практика призводить до закупівлі неякісного обладнання або нецільового використання коштів, призначених для забезпечення продовольством, боєприпасами та іншими військовими потребами. Існують також значні проблеми з корупцією в більш широкому сенсі, пов'язані з діяльністю Ради (парламенту) та в інших секторах державного управління. Деякі міністерства вжили кроки для протидії корупційним практикам та запровадження західних стандартів підзвітності, тоді як інші не зробили цього. Низькі зарплати сприяють корупційним ризикам.

    Грошова допомога США Україні

    Сполучені Штати були найбільшим донором фонду PEACE: USAID надало 20,3 мільярда доларів із 25,5 мільярда доларів. Останнє зобов'язання перед фондом PEACE USAID взяло на себе у вересні 2023 року, і ці кошти були згодом виплачені українському уряду та витрачені, згідно з даними USAID.

    PEACE був розроблений для відшкодування заробітної плати приблизно 162 000 українських державних службовців, заробітної плати 512 000 працівників освіти на місцевому рівні та загальної компенсації 60 000 працівників служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій. PEACE також забезпечує додаткове фінансування для внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Для забезпечення безперервного надання медичних послуг населенню України програма PEACE передбачила загальну компенсацію приблизно 500 000 працівників медичних установ. За даними Міністерства фінансів України, дві третини працівників державної служби та понад 80 відсотків працівників освітньої галузі - це жінки. До державних службовців відносяться особи, які не працюють у секторі безпеки/оборони, а також викладачі державних і комунальних навчальних закладів.

    Програма PEACE також покликана забезпечити відшкодування соціальних виплат Пенсійного фонду України для людей похилого віку та інших громадян, які мають на це право. Пряма бюджетна підтримка відшкодовувала трансферти з Державного бюджету України до Пенсійного фонду для покриття дефіциту бюджету, який виник через недостатність власних доходів для покриття пенсійних виплат. Ці виплати включали пенсії за віком, надбавки до пенсій та підвищення за пенсійними програмами, в тому числі надбавки до мінімальної пенсії та надбавки за вислугу років. Програма також покривала надбавки до пенсій людям з інвалідністю, пенсіонерам з дітьми на утриманні, ветеранам війни, сім'ям загиблих військовослужбовців, пенсіонерам та особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також витрати на соціальне страхування працівників деяких гірничодобувних та сільськогосподарських підприємств. За даними USAID, програма «Мир та безпека» надала українському уряду українському уряду кошти на виплати майже 8 мільйонам пенсіонерів, 1,4 мільйонам пенсіонерів по інвалідності та 500 тисячам пенсіонерам по інвалідності та 500 000 пенсіонерам у зв'язку з втратою годувальника.

    Крім того, ПЕАСЕ надала українському уряду кошти на підтримку чотирьох програм соціальної допомоги: гарантованого мінімального доходу для малозабезпечених сімей (340 000 одержувачів, 62% з яких - діти; 73% дорослих одержувачів - жінки), субсидій на житлово-комунальні послуги для приблизно 2 мільйонів домогосподарств, соціальної допомоги особам з інвалідністю (понад 400 000 одержувачів), а також фінансової допомоги приблизно 1,5 мільйонам ВПО. Субсидії на оплату житлово-комунальних послуг включали виплату готівки фізичним особам для оплати вартості житлово-комунальних послуг, твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

    АМР США зазначило, що деякі категорії бенефіціарів за програмою «Мир» мають право на виплати, проживаючи за межами України.87 Наприклад, пенсіонери мають право отримувати свої пенсії незалежно від їхнього місцезнаходження. Вчителі, якщо вони легально працевлаштовані, потенційно могли надавати дистанційні послуги і при цьому мати право на отримання заробітної плати

    USAID співпрацює з Національним агентством з питань запобігання корупції над удосконаленням законодавчої бази для запобігання корупції, підтримкою громадських організацій та журналістів-розслідувачів, а також над покращенням електронного урядування та оцифруванням інформації в українському уряді з метою запобігання корупції. USAID зазначило, що вся його діяльність в Україні включає в себе аспекти протидії корупції.
    FB_IMG_1716452596791.jpg
    https://www.facebook.com/share/dksDVkbwQ6FKPeZ7/
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    [​IMG]
     
  4. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    [​IMG]

    США, патарапітєсь, Єрмаку і Арагнидії не вистачає грошей, вони швидше крадуть, ніж ви присилаєте!І пінгвини абідяться!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Пригадую, як Буля верещала з піною у роті, що "з фортифікаціями на Харківщині усе добре".

    Харківська ОВА відмовилася надавати інформацію щодо підприємств, які не виконали договірні зобов’язання перед адміністрацією щодо будівництва оборонних фортифікацій у регіоні. Про це йдеться у відповіді облвійськадміністрації на запит Ґвара Медіа.

    Серед питань запиту журналіста були такі:

    • Які підрядні підприємства не виконали роботи з будівництва фортифікацій на Харківщині та були замінені на інші з проханням надати назви таких підприємств;
    • надати перелік підприємств чи ФОПів підрядників з робіт на спорудження фортифікацій, які послуги чи роботи замовлялися та суми коштів, які були перераховані цим підприємствам чи ФОПам.
    https://gwaramedia.com/u-kharkivski...ykiv-iaki-ne-vykonaly-roboty-z-fortyfikatsiy/
     
    Останнє редагування: 2 чер 2024
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Знайомий- військовий при пагонах звернувся до губернатора Харківщини за лісом для фортифікаційних споруд. Губернатор погодився на умовах 100 кубів пишем, п'ятдесят берете.

    Ліс для укріплень везли з Львівщини вагонами.


    А Буля - ждунєц. Їй не потрібно фортифікацій.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Злодіїв влада відпускає за кордон.

     
  8. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Факти та висновки з розслідування Бігус.Інфо щодо витоків у справі кураторів "Великого будівництва" Голика, Біркадзе та співробітників НАБУ Углави і Полюги
    Автор: Юрій Бутусов

    Факти та висновки з розслідування Бігус.Інфо щодо витоків у справі кураторів "Великого будівництва" Юрія Голика, Георгія Біркадзе, а також співробітників НАБУ Гізо Углави та Валерія Полюги

    Отже, що я побачив у розслідуванні:

    НАБУ вело розслідування щодо корупції при будівництві автошляхів під час війни у Дніпропетровській області, фігурантом розслідування є бізнесмен Юрій Голик, який має кабінет в Офісі Президента України та є одним з кураторів президентського проєкту "Велике будівництво". Голик був затриманий НАБУ і у нього вилучили два робочі телефони. Телефони були відкриті фахівцями НАБУ, але уся інформація була почищена, тобто Голик був попереджений.
    Під час вивчення телефонів Голика з'ясувалося, що бізнесмен не почистив кеш-пам'ять зображень у браузері (за даними джерел, знайдено близько 2 тисяч скрінів листування з різними особами). Таким чином, були відкриті скрін-фото, які Голик робив з листування з бізнесменом Георгієм Біркадзе - який також має кабінет в Офісі Президента, і також є партнером Голика по "Великому будівництву". Біркадзе широко відомий як постійний гість "Телемарафону", де він вихваляє президента та його оточення. Біркадзе висилав Голику повідомлення з інформацією від свого джерела в НАБУ, яка стосується "Великого будівництва". Ці скріни стали підставою для розслідування витоку інформації з НАБУ. У межах розслідування Спеціальний антикорупційний прокурор О. Клименко провів обшук у детектива НАБУ Валерія Полюги.
    Біркадзе контактував із заступником директора НАБУ Гізо Углавою. Прямих свідчень, що автор повідомлень у телефоні Голика - це саме Углава - у розслідуванні нема. Але аналізуючи контекст, можна припустити, що кілька повідомлень Біркадзе могли бути інформацією від Углави. Зв'язок скрінів у телефоні Голика з Углавою підтвердив журналістам ексвіцепрем'єр-мінстр О. Кубраков.
    Біркадзе контактував з детективом Валерієм Полюгою, який працює у підрозділі детективів під прикриттям. Але ніяких прямих або непрямих доказів, що до витоку інформації причетний Валерій Полюга або підрозділ детективів, до якого входить Полюга, у розслідуванні нема. Два скріни, автором яких у листуванні значиться "Валера-японець", не містять службової інформації.
    Юрій Голик не надав журналістам пояснень, і ухилився від коментарів щодо витоку інформації та розслідування (як з'ясувалось, на момент публікації Голик виїхав з країни, згідно з даними УП як волонтер за системою "Шлях"). Георгій Біркадзе зустрівся з журналістами, але не для чесної розмови, а щоб спровокувати скандал та конфлікт, тому Біркадзе спеціально хамив та поводився образливо щодо журналістів. Це свідчить про те, що Офіс Президента обрав одним з кураторів "Великого будівництва" інтелектуально та морально низьку людину, але й те, що аргументів для захисту у Біркадзе не вистачає.
    Які висновки:

    Розслідування щодо ймовірного витоку інформації від Гізо Углави має підстави та повинно отримати належну оцінку як від САП, так і від внутрішнього службового розслідування НАБУ. Але сказати, що усі ці скріни саме від Углави та вішати на нього одного всю цю історію передчасно. Потрібні висновки службового розслідування, дуже важливо, щоб Углава розповів про характер стосунків з Біркадзе та надав для перевірки свої телефони. Я не вважаю, що Углава має подати у відставку негайно, переконаний, що перш за все мають бути інституційні дії - службове розслідування, і кадрові рішення потрібно ухвалювати після висновків розслідування та детальних показів Углави. Це повинно статися найближчим часом. Саме НАБУ має показати свою інституційну спроможність і показати прозорість та адекватність реакції. А з цим у НАБУ зараз великі проблеми.
    Контакти Біркадзе та детектива Валерія Полюги можуть бути підставою для проведення службового розслідування. Але мені незрозуміло, чому керівник САП Клименко санкціонував обшук у Полюги та фактично розкрив і дискредитував діяльність спецпідрозділу детективів під прикриттям, оскільки вагомих підстав для порушення кримінальної справи щодо Полюги у скрінах не міститься.
    У межах справи щодо витоку інформації по справі Голика-Біркадзе потрібні слідчі дії не тільки у керівництві НАБУ. Так само причетним до витоків може бути сама Спеціальна антикорупційна прокуратура та Вищий антикорупційний суд. Заступник керівника САП Андрій Сенюк є людиною заступника голови Офісу Президента Олега Татарова, і у прокуратурі Сенюк виконував значну кількість найодіозніших кримінальних справ на замовлення Офісу Президента, наприклад, проти інформатора НАБУ Євгена Шевченко. Тому керівництво САП, безумовно, має бути серед підозрюваних по витоку, так само як і керівництво НАБУ.
    Звільнення Кубракова з посади віцепрем'єр-міністра та міністра інфраструктури з ініціативи президента Зеленського та голови Офісу Президента Андрія Єрмака пов'язано з його співробітництвом із західними партнерами та його конфліктом з визначеним офісом куратором "Великого будівництва" Юрієм Голиком. Про конфлікт Голика та Кубракова є згадка у листуванні Голика та Біркадзе. Саме тому до розслідування щодо Голика та витоку інформації у справі проявляють таку максимальну увагу наші західні партнери та посольства США та ЄС.
    Офіс Президента створив тіньову схему контролю фінансових коштів, які країни Заходу виділяють на відновлення України за допомогою групи "кураторів" та "смотрящіх", яким наші партнери не довіряють. Ця схема дискредитує Україну, створює великі корупційні ризики, і якщо Єрмак та Зеленський не ліквідують цю ганебну схему самі, значить тиск на її ліквідацію силами антикорупційних органів та громадських організацій посилюватиметься і кількість скандалів та кримінальних справ збільшуватиметься.
    Юрій Бутусов, Цензор. НЕТ Джерело: https://censor.net/ua/r3494856
     
  9. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Зелупа так багато пиздякав, що "корупцї немає", що Захід вже відкрито посилає його нах:

    Європейський союз створив комісію по боротьбі з корупцією та запобіганням недобросовісному використанню західної допомоги, яку надано Києву. Йдеться зокрема про кошти з €50 мільярдного пакету допомоги, виділеного до 2027 року.

    У рішенні Європейської Ради зазначається, що комісія з моніторингу буде протидіяти незаконному використанню фінансування, наданого Європейським Союзом в рамках програми допомоги ЄС для України, включаючи боротьбу з шахрайством, корупцією, конфліктами інтересів та іншими злочинами.

    Оборудки Зелупи та його крадіїв дістали Захід.
     
  10. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Неголений єблєт та пожмакані кальсони кольору "олива" Зелупі не допомогли. ЄС буде сам розподіляти допомогу та сам контролювати її використання. А прострочена Зелупа може й надалі верещати "корупції нема".
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    чехи.jpeg


    Просте запитання: Хто зацікавлений у смерті Зеленка?
    Невже Пуйло?

    А може то наші? любителі яєць по 17 грн.?
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дівчина ексголови ОДА погрожувала детективам НАБУ кримінальною справою – подробиці

    [​IMG]


    https://glavcom.ua/country/criminal...source=gravitec&utm_medium=push&utm_campaign=
     
  13. Через мародерство т.в.о. Департаменту політики закупівель Міноборони Г. Канєвського армійські фляги для фронту купували втридорога.
    Пластикова літрова фляга обійшлася у 355 грн.
    Хоча такі самі фляги зразка США вільно продають за 120 грн., а аналоги можна знайти й за 72 грн.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Друг Зеленського - злодій.


    Мільярд дерев?

    Мільярд гривень!!!!!!!

    :))):))):)))





    Нас скоро візьмуть в НАТО.:sad:
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    [​IMG]
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Байден, чому ми не в НАТО?

    [​IMG]
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Україна-НАТО
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]

    Хто зможе порадити генпідрядника? Держава платить 9 млн. за пораду!
     
  20. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    А як голосно Серлещ верещав про "коррупцію"!Аж доки сам потоки не осідлав.

    [​IMG]

    Ці покидьки вже не знають, на чому ще вкрасти. На ходу малюють будь яку дичину. І все на мільйонні суми. Отже, пояснюю. У нас у вузах є правова спеціальність "Міжнародне право", я також за нею навчався й диплом про другу освіту отримував. Хороших, реально хороших, спеціалістів готують кілька наших вузів. Можу запевнити про Київський і Львівський національні університети. Але не тільки. Спеціаліст з міжнародного права навчається не лише знати діючі норми, а головне - вільно в них орієнтуватися. І будучи спеціалістом з британського чи американського, легко розбереться з необхідними нормами німецького. Таких спеціалістів і так удосталь працює в Укрзалізниці й там отримують доволі хорошу зарплатню. У випадку судових спорів ви наймаєте не спеціаліста, а юридичну компанію, а пошук спеціалістів - це вже її клопіт.

    Тут ми маємо класичне й дуже тупе розкрадання коштів державної компанії, тобто бюджету. Примітивне й нагле. Своїх родичів чи інших підставних осіб наймають за окремою угодою і під них за наперед супер завуженими умовами виходять на закупівлю з однією особою. Головне навіть не саме шахрайство, а цілковита неприпустимість такої держзпкупівлі. Злочином є вже сам її факт. Про що мала б сигналізувати Наглядова Рада з отим корупціонером Лє-щєнком. Але ж вони в долі... Мали б верещати всілякі ЦПК з Шабуніними, але й вони також з однієї шайки та доять ту ж корову. Недавно раптом випливла стаття про корупцію "антикорупціонерів", одним із найяскравіших прикладів цього явища були й залишаються Лєщєнко і Найєм.

    Отже, коротко, по суті. Збиткова Укрзалізниця хоче списати й відмити через відкати на правовому раднику 26 мільйонів. Такі тендери там прокручують по кілька на день. Згадайте свіженький на закупівлю вагонних шторів по 7.000 за одиницю (сума тендеру 7 мільйонів)!!! Збитки Укрзалізниці, за даними її очільника Є.Лященка, лише в серпні-липні сягнули 600-700 мільйонів. Тепер будуть +26 мільйонів до даної суми? А, ще плюс 7 мільйонів і далі +++

    Тут знаючі люди порахували цей аукціон державної зради:

    * Тендер на радника з англійського права -1625 дронів для ЗСУ;
    * Тендер на корупційні штори - 440 дронів;
    * Платня члена Наглядової Ради Лєщєнка (244 тис. на місяць) - 185 украдених у ЗСУ дронів.

    Можна всі ці числа перевести в кількість убитих та покалічених наших бійців. Ніколи не було такої злочинної влади мародерів і зрадників!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)