Косметика. Яку марку вибрати?

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем Лана Николана, 22 чер 2011.

  1. MiraLove

    MiraLove Member

    Щось із натурального обирайте.
     
  2. Irishka sun

    Irishka sun Member

    А мені подобається німецька косметика, хоч вона і доржча, але ефект має значно кращий! Дуже рада, що і в нас є салони де її використовують (нава), бо після комплексу процедур шкіра нібо оновлюється, почуваєшься дуже привабливою жінкою:air_kiss:
     
  3. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А які саме процедури ви там робите для шкіри?
     
  4. Irishka sun

    Irishka sun Member

    В них я пробувала омолодження шкіри і зволоження, бо вона в мене взимку обвітрюється. Спочатку консультація з косметологом, де підібрали курс для мого типу шкіри
     
  5. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А по цінах дуже дорого?
     
  6. Irishka sun

    Irishka sun Member

    Там в залежності від того 1 процедура чи комплекс, та яка саме процедура. Враховуючи, що туди навідатися раз на місяц а потім не потрібно, то не дуже дорого, але я і заробляю більш 6000. Тому краще підійдіть до них, там приємні дівчата-адміністратори і прайс-лист дадуть і пояснять що до чого)
     
  7. HeavyRain

    HeavyRain New Member

    Я, конечно, не эксперт по косметике, но попробуйте Viva. Не всегда могу её использовать, но лучше пока не встречала. Брать можно тут, претензий не возникало.
     
  8. Isokrat

    Isokrat миється в бані

    Ця фірма вже трохи віджила, і якість зовсім не та шо колись. Може на шось органічне перейти типу fresh line таких є декілька, для шкіри корисно і ніяких тобі подразнень чи ще чогось.
     
  9. VitalinaLarina

    VitalinaLarina миється в бані

    BeYu, туш та олівець для брів, Bourjois помада. Догляд за шкірою останнім часом Lo Roche. Переважно користуюся тональним кремом та рідиною для зняття макіяжу.
     
  10. Ledydy

    Ledydy миється в бані

    у мене все різних марок
     
  11. irakolos

    irakolos New Member

    а вы пробовали косметику Kodi professional? я вот решила попробовать и просто влюбилась в нее) из последних заказов - база под макияж!! Заказываю в тренинг бьюти студии Triumf.net.ua
     
  12. windrunner

    windrunner Active Member

    я віддаю перевагу професійній косметиці. таким брендам як onmacabim, holy land, ella bache, jean darcel. не бачу ніякого результату від масс маркета
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Може чоловічої косметики менший вибір, ніж жіночої, але я віддаю перевагу пінам для гоління, гелям для душу, дезодорантам більше німецьким оригінальним, переконувався, якщо така сама марка, але по ліцензії випущено у нас, якість може бути інша.
     
  14. Reginaa

    Reginaa Member

    Якщо зп дозволяє обирайте франц.- зверніть увагу на Ля Рош Позе та Віші
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Так само якість може відрізнятись, продукція у нас виготовлена по ліцензії, оригінальна, чи куплена хоча б у Польщі.
     
  16. Shaluns

    Shaluns Member


    а что скажете о таких средствах, как шампуни с кератином?
     
  17. SvetaEva

    SvetaEva New Member

  18. Lalila

    Lalila Member

    У мене різна косметика, є наприклад Garnier, Be loved, Dermacol, білоруські деякі марки подобаються, Lа Roche-Posay. Декоративна також уся різна)
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо це не мережевий маркетинг, можна попробувати.
     
  20. KateKroll

    KateKroll New Member

    Дякую за дуже цікаву статтю. А я для себе та своєї дитини відкрила новинку на ринку еко косметики України – Фармасі. Купую її в інтернет магазині косметики Косметика з досвідом 70 років: якісна, професіна, натуральна - купити у тому числі і дитячу. Ціни доступні, а якість на висоті.
     
а де твій аватар? :)