Клітинки для хом'яків

Тема у розділі 'У світі тварин', створена користувачем ptichkinaa, 25 чер 2021.

  1. ptichkinaa

    ptichkinaa New Member

    Моєму синові подарували щоно хом'яка, та я не знаю наскільки вони виростають. Підкажіть, яку клітинку оптимально підібрати? Дякую щиро
     
    • Креативно Креативно x 1
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Блін, я сі сплАчу - клітинку! :)
    Прошу пані @ptichkinaa, то сі називає клітка ;)

    Але все одно файно, що постите на мові :give_rose:
    @ptichkinaa, будете щось рекламувати?
     
    Останнє редагування: 25 чер 2021
  3. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Десь під 100 міліметрів.
    клетки для грызунов - Пошук Google
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Grinevich

    Grinevich New Member

    Лучший выбор клеток для маленьких грызунов вы найдете в интернет магазине зоотоваров, мы приобрели золотую клетку, где условия нахождения хомяка наилучшие.
     
  5. Grinevich

    Grinevich New Member

    Лучший выбор клеток для маленьких грызунов вы найдете в интернет магазине зоотоваров, мы приобрели золотую клетку, где условия нахождения хомяка наилучшие.
    Лучший выбор клеток для маленьких грызунов вы найдете в интернет магазине зоотоваров, мы приобрели золотую клетку, где условия нахождения хомяка наилучшие.
    zootovary.inua/rodentskletki
     
  6. Puzyrkova

    Puzyrkova New Member

    Клітка - важливий атрибут для хом'ячка. Вибір буде залежати від виду вашого улюбленця. Якщо у вас джунгарський, то він зовсім маленький, а є трошки більші. Але, взагалі, великими вони не бувають. Рекомендований розмір 30х30х45, але можна і більшу. Хом'ячки дуже енергійні та рухливі. Одним з найважливіших аспектів є замок на дверцятах, щоб тваринка не втікла. В клітці повинні бути годівниця, поїлка та іграшки. У нас двоповерхова клітка з колесом та будиночком на другому поверсі. Замовляли на сайті Клетки для хомяков, крыс, шиншилл и других мелких грызунов Там гарний вибір кліток та аксесуарів для домашніх улюбленців на будь-який бюджет. Не пожалкуєте і ваш домашній улюбленець буде задоволений.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    -Свєта, ти чого плачеш?
    -Ой, горе у мене, горе! Пам‘ятаєш мого хом‘ячка?
    -Щось таке пригадую.
    -Так ото недавно блискавка його забила!
    -О, Боже! Як?
    -Застібала курточку, а він, ку@ва, голову висунув!

    1 год ·
     
а де твій аватар? :)