Кімнатні рослинки: догляд, поради

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем маюнка, 7 кві 2008.

  1. sklyarrr

    sklyarrr Member

    ООО, чьомусь моя мама теж природженний флорист, а я навпаки( Навiть кактуси портяться - рученькi важкi всi кажуть...А так подобається коли багато квiтiв вдома, по доброму заздрю таким оселям)
     
  2. Natikaja

    Natikaja New Member

    я теж мала такi проблеми. шо не садила все через якiсь час пропадало. так жаль було. а потiм переiхали в нову квартиру и все як рукою зняло! я така щаслива, бо вже маю понад 40 видiв рослинок.
     
  3. Laune

    Laune Active Member

    Круто! Завтра куплю авокадо і теж посаджу кісточку!
     
  4. mailme

    mailme Well-Known Member

    Чи гарно ростуть квіточки залежить від того яка у вас сторона в оселі, тобто коли буває сонечко . Деяким квітам воно потрібно постійно, деяким навпаки.
     
  5. Laune

    Laune Active Member

    Звітуюсь. У мене нічого не вийшло з моєю кісточкою. Я просвердлила три дірочки по периметру та вставила туди зубочистки. І поставила все це на скляночку з водою, так щоби низ кісточки торкався води. Пройшло півтора місяці - і вся ця конструкція згнила.
    Немає щастя в житті!!! :dntknw:
     
  6. Vada

    Vada миється в бані

    менi дуже подобаеться спатіфілум,але бiльше року вiн у мене не росте, засихае(
     
  7. SisteriK

    SisteriK New Member

    Підкажіть чому у мене гинуть фіалки? Спочатку все добре, а десь через пару місяців починає в"янути листя і квітка помирає. Що не так?
     
  8. andreymoroz

    andreymoroz миється в бані

    Я вот люблю свои выращивать! Правда мороки с этим много, но зато все свое, чистое и красивое. Всю агрохимию закупаю в "Рыде", там отличные стимуляторы роста растений и многое другое, всем рекомендую.
     
  9. З рослинами можуть бути пов.язані різні сентиментальні історії. Розповім історію одного кактуса.

    Малого племінника записували в школу. Йому було 6 років. Коли сестра з малим йшли зі школи додому, вона спитала, що йому подарувати на честь такої знаменної події. Племінник видав найнесподіваніший варіант: "Подаруй мені кактус!".

    Вони пішли в магазин і купили кактус завбільшки з кулак.

    Минуло 9 років.

    Племінник виріс у величезного дядька й цього року поступатиме в коледж. А кактус живий, і виріс теж, десь у п.ять разів. Зараз він заввишки зо 30 см, і 15 см затовшки. Я як бачу ту рослину, то згадую, який племінник був малий :)
     
  10. PaNATALKA

    PaNATALKA Member

    5 років тому колеги подарували мені азалію, потім орхідею. Азалію кожен рік пересаджую (процес не з легких :) ), підживлюю, інколи підкисленою водою поливаю... Мороки багато, але вона така красуня! З орхідеєю якось легше. Чи то просто їй місце підходить (цвіте, розростається).
     
  11. Valentaina

    Valentaina миється в бані

    А мне вот подарили Променею , всё о ней уже прочитала Променея орхидея: описание и характеристика вида , но всё равно что-то у нас пока не складываются отношения. Никак место подобрать ей не могу, не пересадить - в общем, ничего. Наверное, мой удел - это кактусы и другие подобные не привередливые цветы))) Но я честно буду стараться, "мы в ответе за тех кого приручили" - это сейчас мой девиз)
     
  12. Edna

    Edna Member

    я суккуленты очень люблю,нравиться что в уходе они не прихотливы, та и с виду такие забавные и их такая большая разновидность:)
     
  13. UstinovaEkaterina

    UstinovaEkaterina миється в бані

    Дуже люблю фікуси, у мені їх 7 різновидів росте)
     
  14. Spahonyeni

    Spahonyeni Member

  15. Florist

    Florist New Member

    Ємність для флораріума краще купити вже готову, визначитись з рослинками, які будуть там жити, а "посадка" вже в залежності від потреб вибраних рослин. З домашніх квітів гарно вписуються в таку композицію маранта, орхідея, бегонія, філодендрон; цікаво доповнюють - папороть, мох.
     
  16. Florist

    Florist New Member

    А тут якраз є опис, які умови потрібні для цих всіх рослин
    А ось тут https://movakvitiv.com/ якраз розписано, які умови потрібні для цих всіх рослин - флораріум буде гарний однозначно, якщо квіти в ньому будуть доглянуті (хоча б базово)
     
  17. irinabelaya

    irinabelaya Member

    підкажіть будь ласка а як доглядати за заміакулькасом. після переседки чи багато види ляти і де він має стоять в кімнаті?
     
а де твій аватар? :)