яку породу собаки обрати ?

Тема у розділі 'У світі тварин', створена користувачем dadamama, 20 січ 2014.

  1. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    це мисливська собака, їй треба рухова активність і дресура.
     
  2. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    всі декоративні породи підходять для утримання в квартирі, для того їх і вивели. Я щаслива власниця ось уже місяць чіхуахуа. Обирала свідомо цю породу. Саме для малогабаритної квартири. Собачка спокійна, слухняна, але вміє за себе постояти (коти ще в мене), гарно підлаштовується під ритм життя господарів. Не нав*язлива, темперамент не бурхливий, психіка стабільна. Чіхів можна дресирувати доволі успішно. Запаху практично немає.
     
  3. hartsiz

    hartsiz New Member

    Раніше вівчарок постійно тримав. В тому році кохана (з якою розійшлись недавно) привезла Китайску хохлату, а ще одну купили вже в Україні. Чудові песики... Дуже за ними сумую(((

     
  4. muravey

    muravey Well-Known Member

    Тут один парень утверждает, что лучше старого доброго Бровко собаки не сыскать :pardon:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Dobrodym

    Dobrodym Member

    Немецкую овчарку. Верный друг и хороший охранник, можно не дрессировать даже.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    але не для квартири
     
  7. angelinaya

    angelinaya Member

    У меня лабрадор,почему именно такой выбор потому что они любят детей)
     
  8. Deura

    Deura миється в бані

    Мі два дні назад купили собі лабрадора, чорненького, йому місяць від народження.:yahoo:
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У мене були дворняги, але напишу про породистих, яких я мав.

    Коллі.

    Хороший пес у всіх відношеннях і дуже розумний.
    Але для квартири не годиться і любить багато бігати. Непоганий сторож. Найбільшою проблемою для мене було те, що він дуже любив бігати за сучками. І буквально нічим його не зупинити. Я подвіря добре загородив, то він вилазив на березу і звідти долав огорожу. А ще міг зробити серйозний підкоп під огорожою. Жах.


    Хаскі.
    Як сторож, цей псюга може зализати до смерті. Він просто любить людей і без варіантів. При тому мисливець ОГО! Скажім, пійсвти і з'їсти їжака, голуба, щура, мишу - без проблем.
    До плюсів додам те, шо він ніяких запахів не видає. Будь-який пес має запах, а той - просто нічого не чути. Для квартири це добре, але вигає прогулянок, хоч не так, як Коллі. Тричі на рік міняє шерсть і це проблема. Як линяє, то похожий на переспілого одуванчика. З дітьми бавиться за щастя.

    Німецька вівчарка.

    Моя вина - майже не займався. І виросло чудо страшне. Удача у нього була дуже агресивна. Думаю, це випадковість. Я давав йому їсти і з руки... і кожного разу перераховував пальці. Згодом віддав його на сторожівку стоянки. Власник був задоволений і пес також.


    Пікінес.

    Це найкращий сторож, якого я зустрічав. Був би він росту вівчарки - труба. Вірний песик. Добре розуміє хто є хто. Але мий-не-мий смердить, як .... це в порівнянні з хаскі. Нюх у нього ідеальний. Хропе, як старий хлоп. При боротьбі може вилетіти око, як у пірата з "Карибських піратів".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. Deura

    Deura миється в бані

    Яка у вас позитивна розповідь, розсмішили.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. JosephLus

    JosephLus Member

а де твій аватар? :)