Який найкращий фільм ви бачили ?

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем Dj - Zak Barrow, 11 жов 2008.

  1. KattyX

    KattyX миється в бані

    Мне безумно понравился фильм "Прибытие"
     
  2. iso

    iso Well-Known Member

    Який саме. їх багато. :)
     
  3. iso

    iso Well-Known Member

    Я відкрив для себе дель Торо, мексіканця. Фільм Лабіринт Фавна.
    І, до свого стиду, лише недавно - іспанця Альмодовара Все про мою матір і Звяжи мене.
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    То пані неповну назву навела.
    Напевно, мала на увазі :
    «Прибуття потягу на вокзал Ла-Сьота» (фр. L’Arrivée d’un train en gare de la Ciotat) — німий короткометражний фільм1896 року; один із перших фільмів, знятих і публічно показаних братами Люм'єр.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. hrim

    hrim Well-Known Member

    "З міркувань совісті" Мела Гібсона. Пронизуючий актуальний фільм про віру, війну...
     
  6. iso

    iso Well-Known Member

    Подивився вчора Місісіпі у вогні Алана Паркера. При тому, що йому (фільмові) вже буде 30 років.. Що ідея стара як світ – боротьба добра (ФБР) зі злом(місцева влада і поліція, що потакає, а дехто і є в ку-клукс-клані) . Що тема зїжджена- переїжджена – расизм в найогидніших проявах. Що фільм класично американський. Фільм зачепив мене.
    Сценарій детективний, тримає весь час в напруженні. І це при тому, що нема надлишку жорстокості, купи трупів і моря крові. Але окремі сцени, коли старший ФБРівець у фризієрні допитує підозрюваного у вбивстві, погрожуючи бритвою, або коли негр, захопивши білого (який колись познущався над його родичем) розказує йому, як жилєткою буде зараз відрізати йому яйця, додають адреналіну.
    Вкінці правосуддя, звичайно, перемагає і злочинці покарані.

    Режисура дуже фахова. Оператоська робота оцінена Оскаром. Гра акторів, особливо Джіма Гекмена, на висоті..Фільм вартує того, щоб затратити на нього час.
     
  7. Ljusinda

    Ljusinda Active Member

    "Мороз по коже" 2016.г. мне очень понравился.
     
  8. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Передивився черговий Alien до кінця ~ і знову чекаю на наступну серію
     
  9. NilaO

    NilaO миється в бані

    Хороше кіно))
     
  10. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Найкращі фільми-для мене це старі фільми, часів СРСР, можу їх переглядати не один раз.
     
  11. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Дивлюсь нові, які щойно виходять на екрани, так і частенько вертаюсь до старих...
    "Світло між двома океанами" (2016)
    "Париж подождет"(2017)
    "Біля моря"(2015)
    " В твоїх очах"(2014)
    "Мосты округа Медисон"(1995)
    "Любовник"(1992)
    "Стажер"(2015)

    Фільми про відомих художників:
    "Ренуар. Последняя любовь" (2012)
    "Дівчина з Данії"(2015) - про трагічну долю популярного датського художника-пейзажиста Ейнера Вегенера та про його дружину Герду – портретистку.
    "Фрида" (2002) - біографічна драма про відому мексиканську художницю Фріда Кало де Рівера...
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тільки мене тут не вистачало :kambek:
    Життя - є кіно, а кіно - життя, між ними книга...
    "Щит і меч" - книга, кіно і життя моє... Три в одному.
     
  13. Fiksuk

    Fiksuk миється в бані

    Останнє, що подивилась це "Тор: Рагнарьок" якось так. Дуже смішне.
    І на цих вихідних ходила в кіно на "Кролик Петрик". Позитивний фільм-мультфільм. Вартує піти на нього.:good:
     
  14. VIPuts

    VIPuts Member

    Розповідаю в на своєму каналі про нові та цікаві фільми!
    Буду вдячний за думки та конструктивну критику... а якщо хочаб трішки сподобалось то вдячний і за підписку.
     
  15. VIPuts

    VIPuts Member

    Ділюся враженнями про фільми жахів!
     
  16. VIPuts

    VIPuts Member

  17. swimrun

    swimrun миється в бані

    Недавно дивився фільм Заборонений про Стуса, досить цікаво знятий, і показано було роботу карального апарата СССР, та саме життя його
     
  18. VIPuts

    VIPuts Member

  19. VIPuts

    VIPuts Member

    Друзі, добірка нові новорічні фільми
     
  20. OksanaBash

    OksanaBash New Member

    Найкращий фільм, який я дивилася останнім часом, - це Всевидяче око (2022). Цікавий сюжет, чудова гра акторів і кінцівка потужна. Рекомендую.
     
а де твій аватар? :)