Які є львівські магазини насіння і цибулин квітів

Тема у розділі 'Флора і фауна', створена користувачем Yaroslavnaa, 26 вер 2017.

 1. Yaroslavnaa

  Yaroslavnaa Member

  Будь ласка,порадьте місцеві інтернет-магазини бажано з доставкою по місту кімнатних рослин і рослин для саду. Дуже буду вдячна, якщо це будуть перевірені вами магазини.
   
 2. Yaroslavnaa

  Yaroslavnaa Member

  З львівськими інтернет магазинами квітів та рослин явна біда. Знайшла, не місцевий інтернет магазин квітів і замовила з доставкою поштою. Купила цибулини тюльпанів, крокусів, анемони і кімнатні бегоніх. Але все одно ця тема залишається актуальною. Якщо в когось є досвід придбання в місцевих магазинах поділіться ним.
   
 3. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  Я б ті всі цибулини і квіти прирівняв до наркотиків...баби останні гроші з хати тягнуть на ті розсадИ.
   
  • Смішно Смішно x 1
 4. Lessuk

  Lessuk New Member

  Так а чому вам потрібні саме інтернет магазини Львова?? Моя дружина замовляла насіння через дошку оголошення Продажа/купить семена цветов в Украине оптом и в розницу, 2018 г. — APKUA і без проблем. Здеється виросло все що посіяли))) Також тут просто величезний вібір на любі вподобання і ціну.
   
 5. Artsm

  Artsm миється в бані

  Так, зате не чіпляються до чоловіків-чимість зайгяті)
   
 6. smaslift

  smaslift миється в бані

  я тоже не понимаю, почему именно ко Львову привязка? ведь прекрасно и быстро сейчас работает доставка по всей территории Украины. Я вот к примеру нашла для себя отличный интернет-магазин Огурки Интернет-магазин . Там и семена ,и саженцы, и удобрения, а главное всю информацию о посадке, уходе всегда можно найти на страницах этого магазина. Доставка оперативная, даже от определенной суммы бесплатная.
   
а де твій аватар? :)