Які є львівські магазини насіння і цибулин квітів

Тема у розділі 'Флора і фауна', створена користувачем Yaroslavnaa, 26 вер 2017.

  1. Yaroslavnaa

    Yaroslavnaa Member

    Будь ласка,порадьте місцеві інтернет-магазини бажано з доставкою по місту кімнатних рослин і рослин для саду. Дуже буду вдячна, якщо це будуть перевірені вами магазини.
     
  2. Yaroslavnaa

    Yaroslavnaa Member

    З львівськими інтернет магазинами квітів та рослин явна біда. Знайшла, не місцевий інтернет магазин квітів і замовила з доставкою поштою. Купила цибулини тюльпанів, крокусів, анемони і кімнатні бегоніх. Але все одно ця тема залишається актуальною. Якщо в когось є досвід придбання в місцевих магазинах поділіться ним.
     
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я б ті всі цибулини і квіти прирівняв до наркотиків...баби останні гроші з хати тягнуть на ті розсадИ.
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Lessuk

    Lessuk New Member

    Так а чому вам потрібні саме інтернет магазини Львова?? Моя дружина замовляла насіння через дошку оголошення Продажа/купить семена цветов в Украине оптом и в розницу, 2018 г. — APKUA і без проблем. Здеється виросло все що посіяли))) Також тут просто величезний вібір на любі вподобання і ціну.
     
  5. Artsm

    Artsm миється в бані

    Так, зате не чіпляються до чоловіків-чимість зайгяті)
     
  6. smaslift

    smaslift миється в бані

    я тоже не понимаю, почему именно ко Львову привязка? ведь прекрасно и быстро сейчас работает доставка по всей территории Украины. Я вот к примеру нашла для себя отличный интернет-магазин Огурки Интернет-магазин . Там и семена ,и саженцы, и удобрения, а главное всю информацию о посадке, уходе всегда можно найти на страницах этого магазина. Доставка оперативная, даже от определенной суммы бесплатная.
     
а де твій аватар? :)