Як стати фотографом – моя історія

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем viktoriy, 27 лют 2023.

  1. viktoriy

    viktoriy New Member

    Моє нове захоплення, яке поступово переростає у професійну діяльність. Хочу просто поділитися своєю історією, може, комусь буде корисно.
    Працювала я менеджером з продажу, хоч робота була не тяжкою, але не та, від якої горіли б очі.
    Давно цікавилася творчою професією, дуже любила фотографувати. Раптом вирішила детальніше вивчити основи фотографії, читала все що є в інтернеті, спілкувалася на форумах і раптово зіткнулася з тим, що в голові гігабайти інформації, але як використовувати все на практиці відповіді не було.
    Блоги фотографів також не структурували все, що я самостійно вивчила і тоді я вирішила звернутися за допомогою до професіоналів, пройти навчання у фотошколі "Зелений квадрат".
    Тут то я і розібралася з тим, що у мене вже було напрацьовано + я отримала багато нової та корисної інформації. На курсах у цій фотошколі я навіть змогла пов'язати теорію із практикою.
    Виконання ДЗ було ще однією гілкою мого успіху. Звичайно як і всі я припускалася помилок, але при розборі домашніх завдань викладач зміг детально показати мої помилки та прийоми виправлення.
    До речі, я навчалася онлайн і ще працювала, але це не завадило мені освоїти професію фотографа. Після курсів я опублікувала резюме і незабаром отримала першу пропозицію, нехай поки що гроші не великі, зате досвід і практика - це важливо.
    Стали приходити пропозиції співпраці з невеликими рекламними агентствами, що, безумовно, тішить.

    А фотошкола "Зелений квадрат" дала першу сходинку в моїх маленьких, але вже успіхах. Я звільнилася з роботи, яка не приносила мені задоволення та гідного прибутку і я цьому рада. Хочу порадити таким же людям, які вже хочуть вивчити мистецтво фотографії, але поки що не діють. Перестаньте сумніватися в собі, знайдіть хорошого ментора, який зміг би спрямовувати вас у потрібне русло і починайте вчитися, практикуватися та творити!

    У моєму випадку натхненням та мотиватором була моя фотошкола та викладачі, за що я їм дуже вдячна. Якщо потрібно, дізнатися про навчання ви можете на офіційному сайті: https://green4.photo/uk/

    Кожному бажаю успіхів, продуктивного розвитку та цікавих проектів!
    У вас все вийде, дійте!
     
  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    а я редиску сьогодні посіяв :)
     
  3. Good man

    Good man Обычный человек

    Вот ты редиска. Такую рекламу человеку испортил.:)))
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    людина хоч би фотку виставила...

    [​IMG]
     
  5. Oleksandrivych

    Oleksandrivych миється в бані

    Щоб стати фотографом, треба від природи мати здатність ловити момент. Якщо немає такої здатності, то треба буде дуже довго і наполегливо вчитися.
     
  6. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Good man

    Good man Обычный человек

    А ещё он ловит скумбрию и поставляет её прямо ко столу Елены Зеленской. По 8 гривен. Накладно, а куда деваться, супруга президента ест только такую.
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Innn

    Innn Member

    Раніше захоплювалась фотографією, найбільше подобалось фотографувати природу.
    Це було моє хоббі і своєрідна медитація.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

а де твій аватар? :)