Фільми, що виносять мозок

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем MARTINI, 8 січ 2013.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Згадала фільм, котрий мені виніс ну принаймі половину мозку.

    Ca$h, фільм про те, як гроші міняють життя, стосунки, людей - і все у вас на очах.

    В ролі негативного героя красунчик Шон Бін. :)
     
  2. randylv

    randylv Well-Known Member

    Нещодавно вперше подивився "Memento" (Пам`ятати) Крістофера Нолана. Досі не можу відійти, наскільки круто і несподівано знято. Рекомендую всім любителям психологічного трилера, інтриги і несподіваної розвязки. Дивитись спочатку важкувато, але потім - не відірватися.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Amfisbena

    Amfisbena New Member

  4. morze

    morze Well-Known Member

    Суть в чому? Одягати каску???
     
  5. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Таке собі. Сюжет цікавий, але реалізація не ахті. Мозок не виносить - це точно.
    Ще один цікавий фільм, який міг би виносити мозок, але не виносить - Мисливці за головами (Норвегія, якщо не помиляюся в оригіналі Hodejegerne). Але глянути варто.
     
  6. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Мозок не виносить, але кіно достойне! :good:

    А ще в головного героя файний Lexus LS 600h:

    [​IMG]
     
  7. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Скандинави взагалі рулять останнім часом. Крім концептуалістів на кшталт фон Трієра зявилися і хороші автори маспродукту. ДЗТД і МЗГ хороший тому доказ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  9. milata

    milata New Member

    Голодные игры:
    Фильм понравился, снят хорошо, интересно. Может слегка подростковый, но это не повод принижать качество. Да, не без "мяса", но в меру. (хотя впечатлительным стоит подумать 2 раза)
     
  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Але в категорію "фільми, що виносять мозок" його відносити аж ніяк не варто:) Для мене то фільм на один раз (сюжет цікавий, власне захотілося перечитати серію книг, за мотивами якої знято кіно).
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    "Бійцівський клуб".....Я явно не кіноман, але мене торкноло....
     
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    для любителів фантастики саме то
    мені сподобалось
    правда все в американському стилі
     
  14. McAron

    McAron Member

    "Каморріст" (IL CAMORRISTA). Суровий фільм про сурових сицилійських бандюків від шикарного італійського режисера - Джузеппе Торнаторе. Мій улюблений фільм. Відноситься до одного жанру з "Хрещеним батьком", і, як на мене, його перепльовує. Незаслужено маловідомий. Виносить мозок своєю реалістичністю та продуманістю сюжета. Попкорну заготуйте вдосталь - кіно на 3 години.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    • Подобається Подобається x 1
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

  17. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Сьогодні на грядущий сон вирішила його переглянути. Краще б цього не робила, бо не засну:crazy:Сюжет класний, мозок виносить так нефігово. Дуже добре підібраний музичний супровід і створено чудову напружену (часами доволі моторошну) психологічну обстановку. Рекомендую для перегляду:)
     
  18. BardakKruhom

    BardakKruhom Well-Known Member

    Скажені пси від культового Квентіна Тарантіно. Хоча фільму уже більше 20 років, подивитись безперечно є на що. Та й як не буде, якщо грають такі таланти, як Тім Рот, Стів Бушемі чи Майкл Медсен і сам Тарантіно.
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Не сказав би, що будь-який фільм Тарантіно виносить мозок. Сюжет лінійний і зрозумілий. Просто класне кіно. Ну хіба що Природжені вбивці можна до тої категорії віднести.

    sent from my Galaxy SIII
     
  20. BardakKruhom

    BardakKruhom Well-Known Member

    Звісно, що не будь-який, але настільки трешового і неоднозначного режисера, як Квентін, в Голівуді важко знайти.... що, власне, й відбивається у його фільмах (маю на увазі не там, де він сценарист, а саме режисер)
     
а де твій аватар? :)