Фільми, що виносять мозок

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем MARTINI, 8 січ 2013.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Такі кіношки цікаві вспливають, з рейтингом 7-8 мною пропущені... Закачався
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Молодець:) Потім поділишся враженнями:) Я собі збираюся в оригіналі скачати і ще раз передивитися. Америкоси по тому фільму в 2001 році зняли рімейк з Томом Крузом та Пенелопою Круз. Але, як на мене ,вийшла в них фігня:)

    ---------- Додано в 17:41 ---------- Попередній допис був написаний в 17:35 ----------

    Взагалі, іспанці майстри по фільмах, що виносять мозок. Одмн із моїх найулюбленіших "Поговори з нею" (Hable con ella) режисера Педро Альмодовара. Рейтинг imdb 8.00
    Скачати можна тут http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3164240
    І взагалі раджу передивитися всього Альмодовара - він просто геніальний:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    В нас його дітям показували якось (в рамках якогось чергового тижня соціального педагога і психолога). Бачила лишень уривок, качаю, обов"язково перегляну. Фільм дійсно важкий..
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    От голова і два вуха

    Вчора на сон грядущий настроївся глянути мозговиносне кіно з ваших рекомендацій, вирішив почати з "Хатинки в лісі". І з перших же кадрів розумію, що я його не так давно бачив :) От що значить не читати анотацій :) Але кіно дійсно класне, може колись перегляну ще раз, просто наразі трохи ранувато :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А я так сьогодні перед сном ввімкнула собі:); відчуваю, що не гірші жахастики снитимуться мені цієї ночі:mocking:Класне кіно, я не помітила, як минув час - чудовий гумор, класний переклад. Мозок не винесло, але я до останнього не могла в"їхати, що ж це робиться і для чого:)))
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ще цей фільм виносить мозок

    [​IMG]
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Який?

    ---------- Додано в 01:06 ---------- Попередній допис був написаний в 01:03 ----------

    Муві 43 , давно не траплялося таке обезбашене кіно http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=44458
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну який, той що на афіші.
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Глянув сьогодні. Десь через 20 хв після початку стало мучити дежа вю, десь я це бачив, але в той же час не бачив, бо мене переслідувало відчуття, що тут має бути Том Круз :) Виявляється я бачив американський рімейк цього фільму з Томом Крузом в головній ролі "Ванільне небо". І що характерно, головну жіночу роль в обох фільмах грає Пенелопа Круз (цікаво, як воно зніматися двічі в тому самому кіно?).

    Фільм дійсно класний, не даремно америкоси взялися робити рімейк. Ну і порадувала повністю розкрита тема цицьок Пенелопи Круз :rock:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А нема афіші:) З Кінопоіску в нас не постяться фото:)
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    [​IMG]
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Тю блін, в мене видно.

    Нате

    [​IMG]
     
  13. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Краще спочатку оригінальний фільм дивитися :) Мені "Ванільне небо" після нього вже було не так цікаво переглядати.
    :drinks:Рада, що тобі сподобалося (і дійсно, куди ж без цицьок:mocking:)

    ---------- Додано в 01:23 ---------- Попередній допис був написаний в 01:17 ----------

    Мммм, який зоряний склад на чолі з Джерардом Батлером (люблю цього чортяку). Вже на закачці, гляну при нагоді. Правда, дивує такий низький рейтинг фільму з такими гучними іменами.
     
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму


    Ха, це вже не вперше, що постиш фільм, котрий саме скачала. )
     
  15. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А я сьогодні. Відновила враження 10 - річної давності. Кіно суперове, особливо несподівана кінцівка:)
     
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    та бо фільм скоріше на якийсь глибокий артхаус тягне, щось типу "Догми" :) Та взагалі трешняк. Супер-зірки в епізодичних ідіотських ролях. Напевно їх чимсь шантажували аби вони там знялися
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ти за мною через вебку підглядаєш?:))) Якраз сіла дивитися Муві 43 - то такий треш, то просто капці...Реально шантажували, бо ніяк мені не в"яжеться образ романтичного Х"ю Джекмана з тим трешняком з першого епізоду.
     
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    То реальний стан нашого суспільства, просто гіперболізований.
     
  19. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    и все же ему не мыслимо далеко как до Догмы так и до Джея и М. Боба ... как по мне наверно качество фильма напрямую зависит от желания его пересматривать ... М43 почему-то пересматривать не хочется ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    це тому що воно не смішне і тупе
    рейтинг ІМДБ цілком адекватний
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)