Фільми, що виносять мозок

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем MARTINI, 8 січ 2013.

  1. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Мені здається, що це про всі творіння фон Трієра можна сказати. Як і загалом про скандинавське кіно. Бергман теж переважно виносить мозок...

    Ще нагадав собі "Револьвер" Гая Річі. Як на мене, цілком в тій категорії...
     
  2. Novyzna

    Novyzna Active Member

    ну, в ньго є й набагато простіші для розуміння. Та ж "Меланхолія" навіть. В ній нічого гіпер-складного нема,як на мене.
    А взагалі - так, то вже якась така особливість скандинавсього кіно - бути непростим
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Альо!
    Можете не так швидко...
    Я не встигаю їх всі передивитись за вами...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Аналогічно:) Я вже накачала все, що тут нарадили. Ще б час мати для їхнього перегляду:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я онлайн дивлюсь...
    Бо дивитись фільм закачаний я буду тижнів за два... Засинаю після десяти хвилин перегляду... :)))
    Плеєр жеж Вінду сам виключить ;)
     
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Сьогодні вирішила переглянути. Сильний фільм, під кінець здавалося, що я сама не пам"ятаю, що було 10 хвилин тому:)))
     
  7. yasam

    yasam Well-Known Member

    Хмарний атлас - виносить мозок у поганому розумінні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я таки не втерпіла і після "Мементо" сіла дивитися "Вічне сяйво...". Джим Кері - неповторний. Мозок виносить мінімально, але змушує замислитися..Були моменти, коли реально хотілося розревітися..
     
  9. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    "Человеческая многоножка" ..... прознал что сие существует ... онлин посмотрел с перемотками - как вообще это пришло кому то в голову????? ну ладно бы это иипонцы придумали - они чекнутые, а так не - ывропейцы ....
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Фільми Дарена Ароновського, всі, фільми Тарковського так виносять, що мене клинить вже на четвертій хвилині і перегляд переривається.
     
  11. Kats

    Kats Романтик

    Мені за останній час виніс мозок фільм "Невидима сторона"...
     
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Сиджу зараз з геть винесенем мозком...Подивилася "Сяйво" з Джеком Ніколсоном. Власне в тому, що він геніальний злодій, я переконалася ще при перегляді Істквікських відьом, але в цьому фільмі він себе перевершив. Фільм дуже гнітючий, музичний супровід створює атмосферу незворотності і приреченості. Бррр, весь час мурашки по шкірі повзали. А під кінець здавалося, що я сама зараз збожеволію. Сильний фільм.
    А вчора нарешті подивилася Форест Гамп. Він, мабуть, стане одним з моїх найулюбленіших. Геніальна гра Тома Хенкса, цікавий сюжет, який не дає відірватися від фільму всі 2,5 години і глибокий філософський зміст (вчора довго не могла заснути, думала).
     
  13. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Він в будь-якому амплуа геніальний. А якщо врахувати, що фільм "Сяйво" знімав не менш геніальний Стенлі Кубрик, за книгою талановитого Стівена Кінга... Маємо просто вбивчу суміш. До речі, книга набагато більше виносить мозок, ніж фільм. Вірніше, після прочитання книги ти дивишся на кіно трохи іншими очима. Але фільм так, шикарний, шикарний! І я не шкодую, що подивилася його після того, як років 10 тому прочитала книжку.
    Для повного виносу подивися ще "Механічний Апельсин" від Стенлі Кубрика і "Подих" (Soom) від Кім Кі-Дука ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Це типу, щоб мене відразу на Кульпарків забрали?:crazy: Дякую за пораду, скачаю :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Полковник

    Полковник миється в бані

    Ну, в принципе, об этом можно было догадаться.
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Да, до Радянської Армії далеко. Там Тарковського крутили щонеділі в клубі прямо після мегапопойки.
     
  17. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Можу дописати ще такі фільми:
    1. Клас/Klass (2007), реж. Ільмар Рааґ, Естонія
    http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=24235
    Фільм дуже важкий.

    2. Хижа в лісі / The Cabin in the Woods (2011), режисер: Дрю Годдард, США
    http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=41459
    Це для тих, хто любить чорний-пречорний гумор :) Виносить мозок своїм стьобом. Закінчення - просто феєричне.

    3. Страх і огида в Лас-Вегасі / Fear and Loathing in Las Vegas (1998), режисер: Террі Ґілліам, США

    http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=41401
    Цей просто виносить мозок своєю маразматичністю. Не знаю, що курив режисер, що мав би курити глядач...Дехто намагається шукати тут глибинні змісти і філософію, підтексти-контексти, все таке...але це просто вибух хворої уяви. Можна глянути.

    4. Такер і Дейл проти зла / Tucker and Dale vs Evil (2010), режисер: Елі Крейг, Канада
    http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=36769
    Це щось в стилі "Хижі в лісі". Комедійна жахалка, не дивитися тим, хто непритомніє, побачивши кров. Ага, рекомендую перегляд лише в українській озвучці, яку можна заванатажити на Гуртом. Сюжет ніби й банальний, але яка озвучка, який тонкий гумор, яка брутальність!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    краще не треба :) дивився цей "шедевр"
     
  19. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Суть теми - щоб відбувся винос мозку ;) Тому треба, страх і огида гарантовані :))):rock:
     
  20. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Фільм, що мені виніс мозок на 1 курсі університету (перший, який я переглянула в оригіналі іспанською) - «Розплющ очі» (ісп. Abre los ojos). Фільм із зовсім молодою Пенелопою Круз.
    Виносить мозок своїм сюжетом, в якому стирається межа між реальністю і вигаданим світом головного героя. Дуже і дуже раджу:)
    Скачати можна тут http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=11128
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)